Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 9200+ i

poruka: 11
|
čitano: 5.539
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 9200+ i".
16 godina
offline
Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 9200+ i

Bez Airfryera ne kupujem.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 920
Bez brige, dobiješ bar set noževa :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 9200+ i

GSM / HSPA / 5G / LTE / Wi-Fi 802,11 / Bluetooth 5.3

 

Xiaomi 13T/13T Pro ima BT 5.4, a ne BT 5.3.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 10:27 (Witcher94).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 920

Ova akcija s teelvizorom je vjerojatno samo za pretplatnike Vodafone providera za neku ultimate tarifu i 24 mjeeca što kod njih izađe nekih 60€ mjesečno.

nema danas ništa Gratis.

 

Nekada su za Svjetski dan štednje (31.listopada) u bankama dijelili gratis kemijske olovke, značke banke, blokove, danas nema ni toga.

 

Cijena tog tv-a je manja 200 €, iako oni na stranici forsiraju skoro 500€

 

Nabave ih iz kine za 100e u mass kupovini.

Nisu oni blesavi kao ni jedan uspješan kapitalist.

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2023 6:39 (Zaporožac).
2 godine
offline
Re: Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 920
millennial kaže...

 

 

za 659 eurića dobar mob i 4k 43" TV nije loše. pa se vi sad rugajte. 

osim toga u običnom t modelu dobiješ mediatek 8200  a ne 9200.

za te novce kupiš samsung s23 s vrhunskim snapdragon gen 2 

合氣道
13 godina
offline
Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 9200+ i

U UK-u uz Pro model, se dobije i Xiaomi Pad 6, tako da ni to nije loš deal
https://ams.event.mi.com/uk/sales2023/xiaomi-13t-series?utm_campaign=local_micom_uk_opensale_09.26_&utm_channel=social&utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_content=Xiaomi

Mene zanima sad usporedba Xiaomi 13 vs Xiaomi 13t Pro, koji bi se vise isplatio na kraju po svemu

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 920
Zaporožac kaže...

Ova akcija s teelvizorom je vjerojatno samo za pretplatnike Vodafone providera za neku ultimate tarifu i 24 mjeeca što kod njih izađe nekih 60€ mjesečno.

nema danas ništa Gratis.

 

Nekada su za Svjetski dan štednje (31.listopada) u bankama dijelili gratis kemijske olovke, značke banke, blokove, danas nema ni toga.

 

Cijena tog tv-a je manja 200 €, iako oni na stranici forsiraju skoro 500€

 

Nabave ih iz kine za 100e u mass kupovini.

Nisu oni blesavi kao ni jedan uspješan kapitalist.

da čitaš kako treba vidio bi da sam stavio i link na mediamarkt. akciju daje Xiaomi ne teleoperater tako da ima lista trgovina koje sudjeluju u akciji i ničim nisi vezan.

 

ajde ti meni nabavi par tih TV-a po $200 sa alibabe, kupim odmah za tu cijenu. jasno ti je da je to cijena bez poreza, bez shippinga koji će te koštati koliko i TV sa Alibabe i da je to isplativo jedino ako uzmeš barem 100 komada ili napuniš kontejner. Taj TV je u trgovinama i to stranim 450 eura, kod nas vjerojatno i daleko više.3

 

https://www.mediamarkt.de/de/product/_xiaomi-a2-led-tv-flat-43-zoll-108-cm-uhd-4k-smart-tv-android-tvtm-10-2815979.html

 

znači ako ti ne treba TV, prodaš ga za 400 eura i mob si dobio za 250 eura. koliko ono dođe Samsung S23? 700 eura. Što je onda isplativije?

 

Budi ti uspješan kapitalist pa nabavi te TV-e sa 100 eura. 

 

Zaporožac kaže...
millennial kaže...

 

 

za 659 eurića dobar mob i 4k 43" TV nije loše. pa se vi sad rugajte. 

osim toga u običnom t modelu dobiješ mediatek 8200  a ne 9200.

za te novce kupiš samsung s23 s vrhunskim snapdragon gen 2 

 imaš i pro verziju sa 9200 za 250 eura više. opet dobra kupovina.

2 godine
offline
Re: Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 920
millennial kaže...
da čitaš kako treba vidio bi da sam stavio i link na mediamarkt. akciju daje Xiaomi ne teleoperater tako da ima lista trgovina koje sudjeluju u akciji i ničim nisi vezan.

 ajde ti meni nabavi par tih TV-a po $200 sa alibabe, kupim odmah za tu cijenu. jasno ti je da je to cijena bez poreza, bez shippinga koji će te koštati koliko i TV sa Alibabe i da je to isplativo jedino ako uzmeš barem 100 komada ili napuniš kontejner. Taj TV je u trgovinama i to stranim 450 eura, kod nas vjerojatno i daleko više.3

 

Nije Vodafone od xiaomi-a naručio 200 nego 20 tisuća tih teelvizora. Vjerojatno je dobio komad od xiaomia iz tvornice po 100 e.

 

Ako popust daje Xiaomi ne znači da želi tebi napraviti uslugu, već se riješiti zaliha low budget slabo prodavanog televizora.

 

Samo sam stavio link na Ali da se vidi, da količinski mogu dobro profitirati hoteli, trg lanci itd. Kupovinom više televizora ne moravši uopće kontaktirati Xiaomi.

 

Što se tiče tog smeća od televizora za 450e (koliko košta taj) za te novce kupiš "normalan" 43 inch tv kod nas.

合氣道 Ti si bre svoje odvrmorio !
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 6:59 (Zaporožac).
9 mjeseci
online
Re: Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 920
Zaporožac kaže...
millennial kaže...
da čitaš kako treba vidio bi da sam stavio i link na mediamarkt. akciju daje Xiaomi ne teleoperater tako da ima lista trgovina koje sudjeluju u akciji i ničim nisi vezan.

 ajde ti meni nabavi par tih TV-a po $200 sa alibabe, kupim odmah za tu cijenu. jasno ti je da je to cijena bez poreza, bez shippinga koji će te koštati koliko i TV sa Alibabe i da je to isplativo jedino ako uzmeš barem 100 komada ili napuniš kontejner. Taj TV je u trgovinama i to stranim 450 eura, kod nas vjerojatno i daleko više.3

 

Nije Vodafone od xiaomi-a naručio 200 nego 20 tisuća tih teelvizora. Vjerojatno je dobio komad od xiaomia iz tvornice po 100 e.

 

Ako popust daje Xiaomi ne znači da želi tebi napraviti uslugu, već se riješiti zaliha low budget slabo prodavanog televizora.

 

Samo sam stavio link na Ali da se vidi, da količinski mogu dobro profitirati hoteli, trg lanci itd. Kupovinom više televizora ne moravši uopće kontaktirati Xiaomi.

 

Što se tiče tog smeća od televizora za 450e (koliko košta taj) za te novce kupiš "normalan" 43 inch tv kod nas.

 o čemu ti trkeljaš?

9 mjeseci
online
Xiaomi 13T Pro stiže s moćnim Dimensityjem 9200+ i

ako nekoga zanima taj TV je dobar i kao monitor, ako ste sretni sa 4k@60Hz.

 

https://linustechtips.com/topic/1508726-xiaomi-tv-a2-43-as-pc-monitor/

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice