iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softversku

poruka: 13
|
čitano: 5.082
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softversku ".
16 godina
offline
iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softversku

Optereti se mikrofon od silnog: meee meee meeeee!

 
8 4 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softversku

Pregrijava se od nošenja u ruci da ga svi vide.

 
7 3 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softversku

i to je u redu za tu lovu. nek grije/zrači/štoveć. moj šaomi je star 6 godina i koštal je manje od 150 ojara ali moram plaćati plin za grijanje. 

 

pe se: mogli su tak i fukušimu i černobil ažurirati softverskom zakrpom, pa ne bi bilo frke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 15:40 (Ajar).
Moj PC  
10 0 hvala 0
9 godina
offline
iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softversku

Ja mislim da se pregrijava zato jer neki korisnici krivo drže mobitel u ruci, krivo ga polože na stol ili krivo ukopčaju kabel za napajanje. 

 
7 3 hvala 0
9 godina
offline
iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softversku

https://uxdesign.cc/youre-holding-it-wrong-how-to-blame-the-user-6ebfd36f5664

 

Očito klikate minuse ne shvaćajući ironiju i povezanost s gornjim linkom. Ispada da ja koji nisam Apple User znam više o iPhone problematici. 

 
4 0 hvala 0
2 godine
offline
iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softversku

Nekoliko puta sam držao iphone i uvijek mi je bilo neugodno, bez obzira bio uređaj pregrijan ili ne, čim sam ga uklonio iz ruke bilo mi je bolje a kad sam ga jednom bacio iz ruke u smeće osjećaj je bio fenomenalan.

 

 

Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softver
Ajar kaže...

i to je u redu za tu lovu. nek grije/zrači/štoveć. moj šaomi je star 6 godina i koštal je manje od 150 ojara ali moram plaćati plin za grijanje. 

 

pe se: mogli su tak i fukušimu i černobil ažurirati softverskom zakrpom, pa ne bi bilo frke. 

 mene najviše smeta da hotspot na iPhoneu doslovno guta bateriju, dok na android može satima raditi bez problema...

9 mjeseci
protjeran
offline
Re: iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softver
Thinker kaže...

https://uxdesign.cc/youre-holding-it-wrong-how-to-blame-the-user-6ebfd36f5664

 

Očito klikate minuse ne shvaćajući ironiju i povezanost s gornjim linkom. Ispada da ja koji nisam Apple User znam više o iPhone problematici. 

 Što ti smeta TD? I uopće ne ispada da ti koji...

16 godina
offline
Re: iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softver
Aldo kaže...

 mene najviše smeta da hotspot na iPhoneu doslovno guta bateriju, dok na android može satima raditi bez problema...

 Uz ogradu da nisam koristio iPhone (i ovde sam da bih se informisao :)), na Androidu mi je uvek hotspot bio jedna od stvari koje najviše troše bateriju. Nisam tako skoro intenzivnije koristio, ali po sećanju, 4-5 sati i ode oko 40% baterije.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
9 godina
offline
Re: iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softver
Master Mariner kaže...

 Što ti smeta TD? I uopće ne ispada da ti koji...

 

Ne smeta meni TD, smeta mi nedostatak diskusije. Ne bih ni slova napisao da si stavio post u kojem si obrazložio zašto ide TD. Ne smatram da je to nužnost, ali mi onda TD dođe kao da svizac zamata omot bez čokolade...

9 mjeseci
protjeran
offline
Re: iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softver
Thinker kaže...
Master Mariner kaže...

 Što ti smeta TD? I uopće ne ispada da ti koji...

 

Ne smeta meni TD, smeta mi nedostatak diskusije. Ne bih ni slova napisao da si stavio post u kojem si obrazložio zašto ide TD. Ne smatram da je to nužnost, ali mi onda TD dođe kao da svizac zamata omot bez čokolade...

 Na ovoj temi nema nekakve konstruktivne diskusije. Uobičajeno je da kad izađe novi iPhone zajedno izlaze i raznorazni testovi izdržljivosti, benchmarci... Imaš proapple testove i imaš kontraapple testove. Jedni kažu da je max temperatura uređaja 43 stupnja što je toplo, a nikako vruče, dok kod drugih temperatura "otapa željezo". Iz iskustva znam da se uređaj zagrije kao i svaki drugi, malo više, ali nikako previše, kad ga iz kutije staviš u aktivaciju kad on kupi OS, aplikacije, ažuriranja, materijal s iClouda... Stoga... svaka diskusija je besmislena pa tako i ironija.

10 godina
offline
Re: iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softver
Iphone je puno buke ni zasto.
Omjer cjene i kvalitete je strasno los.
Moj PC  
3 1 hvala 2
9 godina
offline
Re: iPhone 15 se pregrijava, Apple najavio softver
Master Mariner kaže...

 Na ovoj temi nema nekakve konstruktivne diskusije. Uobičajeno je da kad izađe novi iPhone zajedno izlaze i raznorazni testovi izdržljivosti, benchmarci... Imaš proapple testove i imaš kontraapple testove. Jedni kažu da je max temperatura uređaja 43 stupnja što je toplo, a nikako vruče, dok kod drugih temperatura "otapa željezo". Iz iskustva znam da se uređaj zagrije kao i svaki drugi, malo više, ali nikako previše, kad ga iz kutije staviš u aktivaciju kad on kupi OS, aplikacije, ažuriranja, materijal s iClouda... Stoga... svaka diskusija je besmislena pa tako i ironija.

 

Stari moj, daj sad ponovo pročitaj što si napisao. Ovo je post koji si odmah trebao napisati i to je diskusija između korisnika ovog foruma. Ti braniš svoj stav i ja mogu braniti svoj stav. Smatram da problem nije velik, riješit će se softverskom zakrpom jer nisu tim problemom pregrijavanja zahvaćeni svi uređaji, niti se pregrijavaju konstantno. Ironija je bila čisto da se prisjetimo da je Apple volio krivicu za neke probleme svaliti na korisnike. Ako je diskusija besmisllena i ako je ironija besmislena, javi uredništvu da gasi forum. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice