Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv malarije

poruka: 8
|
čitano: 4.965
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv malarije".
15 godina
offline
Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv malarije

ok, bit će cjepiva i mreža (noću. a danju?). a što ćemo s komarcima? postoji li u tom "znanstveničkom korpusu" luftbrenezera itko tko bi se pozabavio istrebljivanjem gamadi (nek' im rekombiniraju dnk, režu jaja, natjeraju na masovno samubojstvo, napadnu ih armijom izgladnjelih šišmiša ... nebitno, samo neka funkcionira)? i dalje se samo bavimo posljedicama, a uzroku nitko ni blizu. kao i s ostalim parazitima (npr. krpelji), kojima je jedina uloga u ekosustavu biti hadeze. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv mala
Pa bio je članak prije nekoliko mjeseci o metodi uvođenja sterilnih mužijaka u populaciju...
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv mala
Imao sam malariju, za malo nisam ostao bez glave, u zadnji tren sam uspio doci do bolnice, da opet idem u te dijelove svijeta bez ikakvog razmisljanja bi se cijepio, pa i pod cijenu spajanja na 5g i kontrole uma i svih ostalih nuspojava jer, po meni, bolje i to nego smrt.
 
8 1 hvala 0
6 godina
offline
Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv malarije

Kad sam bio plovio kolega dobio malariju... HOROR! Mislili smo da ce covijek odapeti... Toliko je bilo sjebano da smo razmisljalji da uplovimo u prvu slogodnu luku da ga dumpamo u bolnicu... Tip jedva prezivio... :/

 

A sranje kod te malarije sto nikad ne ode... zakukulji se virus u tebi i 20 godina kasnije.... HELLO - Poof i opet si sjeban!

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv mala
I evo, tehnologija je tu. Kad je zapad bio ugrožen, dovoljno je bilo objaviti genski kod korona virusa da bi više ekipa sintetiziralo cjepivo u roku tjedan dana.

Malarija pogađa sirotinju pa polakeco…
Ja rekoh
Moj PC  
5 2 hvala 0
2 godine
offline
Re: Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv mala
VladRi kaže...

zakukulji se virus u tebi i 20 godina kasnije.... HELLO - Poof i opet si sjeban!

 Malariju uzrokuju parazitske praživotinje a ne virusi.

6 godina
offline
Re: Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv mala
notloB kaže...
VladRi kaže...

zakukulji se virus u tebi i 20 godina kasnije.... HELLO - Poof i opet si sjeban!

 Malariju uzrokuju parazitske praživotinje a ne virusi.

 omasio si ceo fudbal... (doduse i ja sam) - ali poanta nije bila to...

NULL!=NULL
2 godine
offline
Re: Subjedinično rekombinantno cjepivo protiv mala
VladRi kaže...
notloB kaže...
VladRi kaže...

zakukulji se virus u tebi i 20 godina kasnije.... HELLO - Poof i opet si sjeban!

 Malariju uzrokuju parazitske praživotinje a ne virusi.

 omasio si ceo fudbal... (doduse i ja sam) - ali poanta nije bila to...

 Nije mi niti bio cilj pogoditi već pogođeni fudbal već ispraviti pogrešku.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice