Samsung će predstaviti seriju Galaxy S24 u siječnj

poruka: 5
|
čitano: 3.616
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung će predstaviti seriju Galaxy S24 u siječnj".
6 godina
offline
Samsung će predstaviti seriju Galaxy S24 u siječnj

čekamo S24 seriju odnosno S24 ultru...pa onda vjerojatno odluka između nove ili stare ultre...normalno cijena igra glavnu ulogu...hoće li razlike biti velike ili male u odnosu na cijenu...mada...ako S23 ultra  ode na ispod 900E :)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Samsung će predstaviti seriju Galaxy S24 u siječnj

Imam S20, i nažalost jako dobro me služi. Nema razloga da uzimam nešto novo još sigurno 2-3 godine 😭😭😭😭😭 Šmrc i plač!

 

 

OK, kad je đipies uključen onda se ugrije toliko da možeš jaje ispeći na njemu i nije ga moguće držati u ruci duže od 2-3 sekunde, a i najbolje ga je ne držati unutar futrole jer će operativni sustav javiti upozorenje za pregrijavanje.

Međutim čisto sumnjam da će se ovo riješiti s novim smartphoneom.

Mislim da je ovo više problem premium uređaja s jako puno gigaherza. Oni jeftiniji modeli možda nemaju problem s pregrijavanjem.

 

 

Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung će predstaviti seriju Galaxy S24 u sij
Samo moda. Jedne godine pričaju da je zakrivljeni ekran super, a sljedeće odjednom više nije praktičan. Baš me zanima koliko je bilo sastanaka na temu treba li ekran biti zakrivljen ili bacaju kocku
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung će predstaviti seriju Galaxy S24 u sij
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Imam S20, i nažalost jako dobro me služi. Nema razloga da uzimam nešto novo još sigurno 2-3 godine 😭😭😭😭😭 Šmrc i plač!

 

 

 

Međutim čisto sumnjam da će se ovo riješiti s novim smartphoneom.

 

 

 

 ne da hoće nego je već riješeno sa s23 modelima koji imaju normalan snapdragon chip, umjesto dosadašnjeg exynosa... mrtvi hladni, i 2x jači.

2 godine
offline
Re: Samsung će predstaviti seriju Galaxy S24 u sij
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

 

 OK, kad je đipies uključen onda se ugrije toliko da možeš jaje ispeći na njemu i nije ga moguće držati u ruci duže od 2-3 sekunde, a i najbolje ga je ne držati unutar futrole jer će operativni sustav javiti upozorenje za pregrijavanje.

Međutim čisto sumnjam da će se ovo riješiti s novim smartphoneom.

Mislim da je ovo više problem premium uređaja s jako puno gigaherza. Oni jeftiniji modeli možda nemaju problem s pregrijavanjem.

 

Bit će da je to problem kod tvog S20..

Što kaže kolega, S23 serija je hladna, imao sam i S22+ niša strašno oko grijanja uz GPS, imao sam Xiaomi 12 Pro, opet hladan uređaj..

 

Moj sadašnji S23+ je duplo snažniji od tvog mobitela, a ipak je led ledeni, med medeni....

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2023 18:17 (Zaporožac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice