Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra

poruka: 19
|
čitano: 5.091
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra".
14 godina
offline
Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra

Sto su tocno ovdje velika azuriranja?

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne

To je mali korak za Chrome, ali veliki za adresnu traku.

9 godina
offline
Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra

Tko još koristi vanilla Chrome? Brave, Chromium, Vivaldi, Thorium i sl. su puno brži i često bez google sranja.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne
pqweasdyxc kaže...

Tko još koristi vanilla Chrome? Brave, Chromium, Vivaldi, Thorium i sl. su puno brži i često bez google sranja.

 Ovaj dio me uvik fascinira. Ja ne znam sta ostali ljudi rade u browserima, ali nikad nisam primjetija da mi je browser prespor za nesto, tako da taj argument da su drugi browseri brzi mi ne drzi nikakvu tezinu. Btw koristim ga jer su sve firmine aktivnosti bazirane oko njega, a koristim poslovni laptop tako da...

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
2 godine
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne
stirko55 kaže...
pqweasdyxc kaže...

Tko još koristi vanilla Chrome? Brave, Chromium, Vivaldi, Thorium i sl. su puno brži i često bez google sranja.

 Ovaj dio me uvik fascinira. Ja ne znam sta ostali ljudi rade u browserima, ali nikad nisam primjetija da mi je browser prespor za nesto, tako da taj argument da su drugi browseri brzi mi ne drzi nikakvu tezinu. Btw koristim ga jer su sve firmine aktivnosti bazirane oko njega, a koristim poslovni laptop tako da...

 Možda netko ima star i spor PC, ukoliko se ne varam svi navedeni browseri rade na istom engineu kao i chrome tako da ti je svejedno koji ćeš koristiti što se prikaza stranica tiče.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 16:32 (notloB).
9 godina
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne
notloB kaže...
stirko55 kaže...
pqweasdyxc kaže...

Tko još koristi vanilla Chrome? Brave, Chromium, Vivaldi, Thorium i sl. su puno brži i često bez google sranja.

 Ovaj dio me uvik fascinira. Ja ne znam sta ostali ljudi rade u browserima, ali nikad nisam primjetija da mi je browser prespor za nesto, tako da taj argument da su drugi browseri brzi mi ne drzi nikakvu tezinu. Btw koristim ga jer su sve firmine aktivnosti bazirane oko njega, a koristim poslovni laptop tako da...

 Možda netko ima star i spor PC, ukoliko se ne varam svi navedeni browseri rade na istom engineu kao i chrome tako da ti je svejedno koji ćeš koristiti što se prikaza stranica tiče.

 Prikaz stranice je isti, ali brzina učitavanja i fluidnost browsera je bolja od Chromea. Ostali chromium browseri imaju valjda još neke dodatne optimizacije.

 

2 godine
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne

Molim obrisati

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 17:09 (notloB).
15 godina
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne
pqweasdyxc kaže...

Tko još koristi vanilla Chrome? Brave, Chromium, Vivaldi, Thorium i sl. su puno brži i često bez google sranja.

 

Ja. I još jedno 60-ak % svjetske populacije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 17:27 (Bitanga).
2 godine
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne
Bitanga kaže...

 

Ja. I još jedno 60-ak % svjetske populacije.

 A jesi li probao što od navedenih?

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne
stirko55 kaže...
pqweasdyxc kaže...

Tko još koristi vanilla Chrome? Brave, Chromium, Vivaldi, Thorium i sl. su puno brži i često bez google sranja.

 Ovaj dio me uvik fascinira. Ja ne znam sta ostali ljudi rade u browserima, ali nikad nisam primjetija da mi je browser prespor za nesto, tako da taj argument da su drugi browseri brzi mi ne drzi nikakvu tezinu. Btw koristim ga jer su sve firmine aktivnosti bazirane oko njega, a koristim poslovni laptop tako da...

 Ponekad se osjeti. Ljubitelj sam Firefoxa i nekad se vidi da sporije prikazuje neku stranicu od Edgea / Chromea. Meni to nije velik problema, ali sam to ponekad primijetio.

6 godina
offline
Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra

Užasno. Promjena promjene radi nije nužno dobra stvar. Žalosno je da ću se naviknut, ali traka, kontrast bar meni ne izgledaju dobro na 32" 1440p rezoluciji. Mene bode u oči, al u suštini nebitno. Čak sam danas DDU stare drivere i instalirao nove jer sam mislio da se nešto pobrkalo.  Kriminalno.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 19:40 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra

više od svega zajebavaju stranice....

 

npr.: Jutarnji - to je tako teško smeće da ga više ni ne otvaram, doslovce ako otvorim 3+ taba, browser se koči... a prestao sam i čitati papirnato izdanje...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne
Stric_Jura kaže...

više od svega zajebavaju stranice....

 

npr.: Jutarnji - to je tako teško smeće da ga više ni ne otvaram, doslovce ako otvorim 3+ taba, browser se koči... a prestao sam i čitati papirnato izdanje...

 

Točno to. A nedo bog da nemaš i adblocker, jer želiš podržati hrvatsko novinarstvo, onda ti još i dokrajče browser :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra

Cita li jos tko www.monitor.hr

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne
pqweasdyxc kaže...

Tko još koristi vanilla Chrome? Brave, Chromium, Vivaldi, Thorium i sl. su puno brži i često bez google sranja.

Ja sam koristio, do sad. Ali napustio sam Chrome baš zbog novog dizajna. Isti je optimiziran za uređaje s dodirnim zaslonom, a ne za obična računala. Kartice i adresna traka zauzimaju više mjesta nego prije. Glavni izbornik je sada veći i jednostavno ne stane cijeli na mom 15,6" ekranu. Uz sve to, font u samom sučelju je mutan što mi nikako ne odgovara.

 

Što me držalo na Chrome? To što jednostavno sve radi. Što ima ugrađen Google Translate (neki Chromium preglednici nemaju, a i koji imaju lošije radi neg na Chrome-u) i općenito navikao sam na isti. Jednostavno pogasim sve Google-related stvari i imaš normalan preglednik. Sada sam na Brave-u, ne sviđa mi se što pojedine stvari ne mogu kompletno isključiti i maknuti iz sučelja tipa Brave Rewards, Brave Wallet, a na Androidu Brave News, te Brave VPN koji se plaća, ali za sada ih uspješno ignoriram. Najveći mi je problem na Androidu što na mjestu gdje u Chrome-u stoji dio za aktivaciju desktop verzije stranice, stoji Brave VPN (reklama za isti).

 

Vivaldi sam isprobao, ali me izrazito nervira njegovo podešavanje, a Android verzija im nije niti upola prilagodljiva kao desktop verzija. Recimo, ima onu iritantnu traku na dnu koja se nikako ne može maknuti. Desktop verzija pak ima milijun postavki za koje ne znam za što služe, nego kod primjene moram non stop restartat preglednik (da vidim što određena postavka radi), pa se izgubim gdje sam stao s namještanjem. Thorium nikada čuo za njega. Kod Chromium preglednika mi je bitno da ima nadogradnje na vrijeme, da ih ne preskače jer onda sam preglednik nije siguran. Tu imaš jako malo igrača, Chrome, Brave, Vivaldi, Edge i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2023 21:32 (Marko :D).
15 godina
offline
Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra

Na svijetu mrzim samo dvije stvari: Google od glave do pete i Chrome posebno!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne
Stric_Jura kaže...

više od svega zajebavaju stranice....

 

npr.: Jutarnji - to je tako teško smeće da ga više ni ne otvaram, doslovce ako otvorim 3+ taba, browser se koči... a prestao sam i čitati papirnato izdanje...

 Ja sam instalirao ergelu raznih blokera koječega, pa gledam ono što prođe sve filtere.

 

A i to mi se ne sviđa jer su kriteriji kvalitete u novinarstvu već odavno otišli k vragu.

5 godina
offline
Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra

Što se tiče brzine samog browsera, samo probajte upalit isti broj tabova u Chrome vs Firefoxu. Koliko god prezirao googleove monopolističke taktike, Chrome je Ferrari za Firefox koji pored njega izgleda ko neki amaterski projekt. 

 

Sporo, ne funkcionira kak spada, sporoooooo...

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Google Chrome dobiva velika ažuriranja adresne tra

Za vrijeme Mojsija koristio sam firefox, dugo sam na chrome-u.

Da mi se baš mijenja preglednik prešao bih na Operu.

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice