Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možete pl

poruka: 13
|
čitano: 8.490
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možete pl".
15 godina
offline
Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možete pl

Sada će oni što su godinama bili prosvjetljeni i upozoravali da "od sutra" ili već kada Facebook kreće sa naplaćivanjem, napokon dobiti životno priznanje da su bili upravu.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 4 hvala 0
3 godine
offline
Re: Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možet
fredii kaže...

Sada će oni što su godinama bili prosvjetljeni i upozoravali da "od sutra" ili već kada Facebook kreće sa naplaćivanjem, napokon dobiti životno priznanje da su bili upravu.

 Si ti uopce procitao članak?

15 godina
offline
Re: Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možet
Godinama na fejsu ekipa, koju sam usput maknuo jer su mi dopizdili, pisali su one debilne statuse kako Fejs uskoro kreće sa naplaćivanjem. E zato sam sarkastičan.
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
9 godina
offline
Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možete pl

I couldn't care less... 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2023 17:58 (Thinker).
 
12 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možet
Gledanje reklama na fejsu mi je jedino sto mi je interesantno tamo. Tako da ne hvala.

I ne, ne zajebavam se. Doista mi je gledanje reklama zanimljivije od bilo kakvih “gjde si bio sto si pio” objava…
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možete pl

Ja nista ne razumim. Cili teks je kontradiktoran. Da li mi neko moze sada objasniti da li ce korisnici u EU idalje moci gledati reklame koje nisu ciljane prema njihovom profilu ili mogu gledati samo ciljane reklame? U jednom dijelu teksta se navodi jedno u drugome drugo. 

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možet
stirko55 kaže...

Ja nista ne razumim. Cili teks je kontradiktoran. Da li mi neko moze sada objasniti da li ce korisnici u EU idalje moci gledati reklame koje nisu ciljane prema njihovom profilu ili mogu gledati samo ciljane reklame? U jednom dijelu teksta se navodi jedno u drugome drugo. 

 pročitaj još par puta

13 godina
offline
Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možete pl

Facebook prestao koristiti davno. Instagram profil nikada nisam ni imao. Ali i da imam, odlučio bih se za opciju bez plaćanja i bez oglasa.

 
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možet
Marko :D kaže...

Facebook prestao koristiti davno. Instagram profil nikada nisam ni imao. Ali i da imam, odlučio bih se za opciju bez plaćanja i bez oglasa.

 Meni ne smeta, prakticki ih niti ne vidim tj ignoriram ih jer ih niti nema previše, koristim face od pocetaka i poprilicno mi je sve uredno poslozeno što me zanima a sto ne!

13 godina
offline
Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možete pl

A vocap?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možet
Marko :D kaže...

Facebook prestao koristiti davno. Instagram profil nikada nisam ni imao. Ali i da imam, odlučio bih se za opciju bez plaćanja i bez oglasa.

Kao i velika vecina. 

 

EU ce ovime dobit teski zajeb.

 

Makar se nista esencijalno ne mijenja - sve vise ljudi ce zapravo prihvati besplatnu opciju, a time ce reklame dobit jos veceg zamaha. Takoder, ovo trziste ima veliko zasicenje, moglo bi se jako brzo desit da se pojavi bidanje velikih firmi za ogranicen broj pregleda, i okrene padajuci trend cijene po pregledu reklame. Tu ce mali biznisi najvise patit.

8 godina
offline
Re: Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možet
Znaci gdpr je ispostovan u plaćenoj verziji,u slobodnoj ocito nije ali ste pristali na to.Jesam ja to dobro shvatio?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Meta uvodi naplatu: ako baš želite, sada možet
esse kaže...
Znaci gdpr je ispostovan u plaćenoj verziji,u slobodnoj ocito nije ali ste pristali na to.Jesam ja to dobro shvatio?

 Ne, jer GDPR ne predstavlja neka pravila. GDPR samo predstavlja uzimanje pristanka i objasnjavanje sto se dogada (kolicina je subjetkivna).

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 19:53 (Mitch).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice