LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

poruka: 14
|
čitano: 4.425
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LinkedIn došao do prve milijarde korisnika".
12 godina
offline
LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

I posljednja milijarda...

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: LinkedIn došao do prve milijarde korisnika
DEEMon kaže...

I posljednja milijarda...

 takoder to mislim
nema kome se mreza nije zgadila....

u pocetku je bila super, sluzila je kako je zamisljeno a onda su dosli tipovi poput petrica koji tamo stavljaju svoje duboke misli, privatne slike i truju mozak svake normalne osobe....u tom trenu je postala obicni facebook.

13 godina
offline
Re: LinkedIn došao do prve milijarde korisnika
Tvpronlem kaže...
DEEMon kaže...

I posljednja milijarda...

 takoder to mislim
nema kome se mreza nije zgadila....

u pocetku je bila super, sluzila je kako je zamisljeno a onda su dosli tipovi poput petrica koji tamo stavljaju svoje duboke misli, privatne slike i truju mozak svake normalne osobe....u tom trenu je postala obicni facebook.

 I spam ljudi koji nude zivotne ponude za posao i slicno, dobro si rekao, dode mi kao Facebook da malo scrollam, procitam neku glupost i ugasim.

16 godina
offline
LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

Nije bas isto kao Facebook. Na facebooku imam nekih totalno cool kontakta, koji su sposobni za humor, sarkazam i sl. 

Suprotno tome, na LinkedIn najcesce krenem citati post jer vidim da je uzasno patetičan i zaboravim gdje sam - čitam do kraja očekujući neki sarkastični obrat, nešto duhovito...kad jok, lik fakat napisao takav post ozbiljno. E to je tragedija.

 
10 0 hvala 1
18 mjeseci
protjeran
offline
LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

Linkedin je teški proser od mreže, zid je pun likova koji pišu lovačke priče.

Moj PC  
7 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: LinkedIn došao do prve milijarde korisnika
Tvpronlem kaže...
DEEMon kaže...

I posljednja milijarda...

 takoder to mislim
nema kome se mreza nije zgadila....

u pocetku je bila super, sluzila je kako je zamisljeno a onda su dosli tipovi poput petrica koji tamo stavljaju svoje duboke misli, privatne slike i truju mozak svake normalne osobe....u tom trenu je postala obicni facebook.

Cek, hoces rec da ti spominanje rijeci "dildo" u postovima nije smijesno? 

16 godina
offline
LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

Kad si lik u opisu posla napise "Problem solver"... Nemrem to zaboravit, kakav proljev...

Truth in engineering.
 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

imam kolegu koji je na toj mrezi za profilnu sliku stavio sliku s curom

 

mislim da je on jedini tako od tih milijardu 

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

Od toga je 900 milijuna rekrutera i fejk agencija, ostatak problem solveri, marketinški i prodajni geniji koji pišu postove tipa:

"Sraćk sraćk, zbljuv zbljuv....

slažete li se?"

 

Doduše to je u znatno manjoj mjeri prisutno u mojim stranim kontaktima. HR obično takve proljeve pišu.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2023 19:38 (Entry Point).
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

 

Zadnjih godinu dana izbjegavam. Nakupilo se toliko retarada koji postaju non-related gluposti da je iritantnije od FB.

Higijena/pljevljenje kontakata pomaze, ali svejedno ih je hrpa sa slikama maca, pobjedama nad rakom, "ako ne podijelis ovu sliku baki ce ti narasti rogovi" i sl sadrzajima.

Vidimo razvoje, ali ako nema napretka u 24' brisem stvar.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LinkedIn došao do prve milijarde korisnika
Gebirgs kaže...

 

ali svejedno ih je hrpa sa slikama maca

 

preko pokazivanja mace do boljeg radnog mjesta. to bar ima logike

13 godina
neaktivan
offline
LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

Meni je super što mogu pratiti neke ljude i firme usko vezane za područje kojim se bavim (simulacije) i lako naiđem na zanimljivosti, znanstvene članke i sl. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: LinkedIn došao do prve milijarde korisnika
Keops kaže...

Meni je super što mogu pratiti neke ljude i firme usko vezane za područje kojim se bavim (simulacije) i lako naiđem na zanimljivosti, znanstvene članke i sl. 

 istina, al toga je jako jako malo
a puno previse je postova o zivotnim situacijama, svojim potomcima i tako to..

 

p.s. kakvim simulacijama ako nije tajna?

13 godina
neaktivan
offline
Re: LinkedIn došao do prve milijarde korisnika

Ha gle, ja ne pratim fejk postove ili ih proskrolam. Kao i svaka društvena mreža, generalno je s*anje, ali daleko od toga da ne može bit korisna ako isfiltriraš smeće. Simulacije su CFD (Computational Fluid Dynamics)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice