Ništa od 27-inčnog iMaca s M3 SoC-om

poruka: 3
|
čitano: 4.603
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ništa od 27-inčnog iMaca s M3 SoC-om".
10 godina
suspendiran
offline
Ništa od 27-inčnog iMaca s M3 SoC-om

pa imaju namjeru da budu "portabilni", koliko god to zvučalo blesavo ali ima nekog smisla. Radna soba, kuhinja, dnevni boravak, šupa.

Za većinu zadaće 24 inchni ekran je dovoljan. Meni osobno nije (development work, volim kad mi je kod VELIK ), čak bih rekao da mi je 27 inhcni na granici upotrebljivosti, ali koristim ga. 32 inchni ili 43 inch(tv) je nešto na što sam se bio naviknuo.

 

Šmrc, prije sam radio na 14 inchnom CRT-u i bio je sasvim dovoljan. Istina je da sam prije imao i 25 godina manje ali okejjjjjj

 

 

Inače da, zvijeri od računala, a kako se kaže "with great power comes great ...price". Ne trebaju gotovo pa nikome. Osim ako ne spadaš u grupu ljudi koja se bavi eksportiranjem videa ili renderiranjem slike u blenderu i gdje ti je važno hoće li eksportati u 15 ili 7 minuta.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Ništa od 27-inčnog iMaca s M3 SoC-om

Teška debilana, 32"@4k i cak 2.5k za bilo kakav rad je savrsenstvo, moze i 34"...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2023 19:11 (Boris grozni).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Ništa od 27-inčnog iMaca s M3 SoC-om

Dok su počela šaputanja o M1 lopovima i svemu ostalom, jedina stavka prijepora je bila MBP 16' ili iMac 30'/32'! 

Danas sutra da hite konačno nečeg takvog, u budućnosti bi se susreli sasvim sigurno, ovako, MBP 16' je početak i kraj svake priče! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice