Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

poruka: 88
|
čitano: 32.008
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z".
15 godina
offline
Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

"sve velike digitalne platforme morat će prihvaćati verifikaciju korisnika EU digitalnim identitetom za prijavu"

Drugim riječima, biti će jako lako pratiti SVE što radite. To je korak prema potpunoj kontroli kakvu vidimo u Kini. Kontraola znači kazne za nepodobne, i to bez suđenja (dakle po političkoj volji).

 

Idi i radi nešto korisno!
 
42 11 hvala 10
16 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje

Citas ti clanke ili odma na prvu sve bude new world order i slicna sranja? Ovo se zove digitalizacija dokumenata i ove idiotarije koje navodis mozda prolaze u komunistickoj Kini gdi ljudi nemaju prava.

Zakaj bi moral nositi bilo kakve dokumente i opce imat novcanik ako u svakom trenu imam telefon sa sobom? Pametni satovi budu vjerojatno imali iste funkcionalnosti i vise nikad ne budem moral nositi osobnu, vozacku, kreditnu ili passport sa sobom. Fino telefon u dzep i gg.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 14:15 (NEW_MAN).
6 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje

Nemoj tako grubo, pričekaj malo, vidiš da još uvijek nije spomenuo Gejca, Soroša, NJIH, Covid, cjepljenje.... daj mu malo vremena da se zagrije, sad će samo da završi školovanje na višoj naprednoj školi Fejsbuk d.o.o.

5 godina
neaktivan
offline
Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

dajte vise Prometnu dozvolu rjesite nekak 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 14:31 (Mitohondri).
Moj PC  
20 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje

Ovo je cista digitalizacija dokumenata i jedva cekam. Ne nosim vec godinama novcanik sa sobom i opce bi zabranil sve analogno. Na kraju dana je sve negdi zapisano kao nula ili jedinica samo kaj mi sa sobom vucemo neki komad papira ili plastike koji onda nekome omogucava da vidi te nule i jedinice.

Najveca prednost/mana je kaj ako mi ukrades novcanik ti mozes do neke vrijenosti uzet novce s racuna, kupovat online ili radit sranja s dokumentima. Ukradi mi telefon i imas ciglu jer imam MFA na svemu te je uredaj beze mene ili mog prsta totalno beskoristan. Sve kartice se baziraju na NFC ili nekom drugom chipu i ukrasti ih je prelako. Telefon je beskrajno bolje zasticen i sigurniji od fizickog medija.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 14:36 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

Ja sam jako zadovoljan sa sadašnjom regulativom u prometu gdje sva motorizirna vozila moraju biti registrirana (imati registraciju, registrianog vlasnika), pa čak i osiguranje i redovite tehničke preglede. Motorizirani sudionici u prometu imaju veliku moć napraviti nered u društvu, pa smo kao društvo prihvatili da takvi sudionici nose identifikaciju i na čelu i na guzici (automobilske registracije). I svima je OK, radi vlasitite sigurnosti, da oni koji nisu spremni proći taj "kineski tretman" ne smiju sudjelovati u prometu.

 

Ako želiš biti skroman sudionik u prometu (pješak, biciklist) nisi tako opasan, pa smiješ sudjelovati i anonimno.

 

Internet je postao javni prostor. Onaj koji želi imati utjecaja, recimo objavljivati sadržaj, komentare, neka nosi svoj ID i na digitalnom čelu i na digitalnoj guzici. Kao što to radimo i na ovom bug-forumu, samo registrirani sudjeluju. Želiš li "samo gledati izloge" i čitati javno dostupno, smiješ to i anonimno.

 
12 6 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

i sta kad nestane baterije na mobitelu?

osobno sam za to da postoji jedna univerzalna kartica....apsolutno nema smisla nosenje osobne, vozacke, zdravstvene itd itd....sve moze biti jedna 

inace kolega na prvom postu i nije tako lud......tako je isto bilo kad se u pocetcima pricalo o covid cjepivima, pa su ljude koji su govorili da ce nam uvest "potvrde i dozvole samo za cjepljene", masovno blokirali i fact check-ali.....godinu dana kasnije pogodite sta....postojale su covid potvrde

  

 
49 1 hvala 9
16 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
Tvpronlem kaže...

i sta kad nestane baterije na mobitelu?

osobno sam za to da postoji jedna univerzalna kartica....apsolutno nema smisla nosenje osobne, vozacke, zdravstvene itd itd....sve moze biti jedna 

inace kolega na prvom postu i nije tako lud......tako je isto bilo kad se u pocetcima pricalo o covid cjepivima, pa su ljude koji su govorili da ce nam uvest "potvrde i dozvole samo za cjepljene", masovno blokirali i fact check-ali.....godinu dana kasnije pogodite sta....postojale su covid potvrde

  

Kad nestane baterije na mobitelu stavis puniti isti i za minutu ga upalis.

Moze i jedna kartica ali ne da nosim osam komada a ne trebam niti jednu. Covid potvrda nema veze sa digitalizacijom podataka. Cak ni nije digitalizacija podataka jer oni jesu negdi digitalno pohranjeni, tema je medij u ovoj prici digitalni novcanik/app za sve dokumente. 

Znaci Covid potvrde su postojale kao PDF i da smo imali ovaj app onda bi mozda bilo moguce dobiti istu potvrdu u App a ne kao link na PDF Download. 

 

Vi mjesate kruske i mladi luk. Tema je ta da se radi digitalni novcanik, app u kojem budu sve dokumenti na jednom mjestu.

 

Prestanite dramit oko nicega.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 14:55 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
Spajanje tog IDa sa svim velikim digitalnim platformama (portali, face, google, itd) nema veze s digitalizacijom, ali ima s praćenjem. To svatko s mozgom vidi. I ako nisi živio ispod kamena, svjestan si da postoji pritisak gušenja slobode govora i mišljenja, a budućnost je ono što sada gledamo u Kini. Partija odlučuje da li ćeš dobiti kredit, posao, hranu. Zašto Kinezi žele pobjeći iz tog "raja" a mi plješćemo kad ga uvode? Ili još gore, toliko smo glupi ili neinformirani da ni ne primjećujemo taj trend. Apsolutna vlast apsolutno kvari. Zato vlast mora biti ograničena, a sad se te granice miču, daje se sve više ovlasti vlasti i idemo u diktaturu gdje živiš pod čizmom, kao sad Kinezi.
Idi i radi nešto korisno!
7 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
NEW_MAN kaže...

Citas ti clanke ili odma na prvu sve bude new world order i slicna sranja? Ovo se zove digitalizacija dokumenata i ove idiotarije koje navodis mozda prolaze u komunistickoj Kini gdi ljudi nemaju prava.

Zakaj bi moral nositi bilo kakve dokumente i opce imat novcanik ako u svakom trenu imam telefon sa sobom? Pametni satovi budu vjerojatno imali iste funkcionalnosti i vise nikad ne budem moral nositi osobnu, vozacku, kreditnu ili passport sa sobom. Fino telefon u dzep i gg.

 LOL

Otvori neku rusku news stranicu iz ove "eu demokracije" 

16 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
CrniPero kaže...
NEW_MAN kaže...

Citas ti clanke ili odma na prvu sve bude new world order i slicna sranja? Ovo se zove digitalizacija dokumenata i ove idiotarije koje navodis mozda prolaze u komunistickoj Kini gdi ljudi nemaju prava.

Zakaj bi moral nositi bilo kakve dokumente i opce imat novcanik ako u svakom trenu imam telefon sa sobom? Pametni satovi budu vjerojatno imali iste funkcionalnosti i vise nikad ne budem moral nositi osobnu, vozacku, kreditnu ili passport sa sobom. Fino telefon u dzep i gg.

 LOL

Otvori neku rusku news stranicu iz ove "eu demokracije" 

 Tema je digitalni novcanik i EU identitet. Ako te zanimaju ruske vijesti preseli u tu prekrasnu tvorevinu i citaj do mile volje.

 

Idete offtopic i vadite zakljucke iz supka o necemu kaj opce nije tema clanka.

15 godina
offline
Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

Ovo treba biti stvar izbora.Tko se želi digitalizirat ako mu je tako lakše bolje neka udara, tko ne želi streljat ga ili ako mu se izgasi mob ili ode baterija javni linč.

Ustvari evropa se bavi pizdarijama umjesto da počisti radikale i protjera sve tko se buni u zemlji u koju je imigrirao. Snimaj tko sve prosvjeduje uzvikuje alahu akbar, nađi i goni to.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 15:29 (dery).
Moj PC  
16 0 hvala 4
6 godina
offline
Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

Nisam još aktivirao eOsobnu jer nemam čitač, a nikako da odem do mobilnog kioska. Kako mi osobna ističe kroz nekoliko mjeseci, ako aktiviram prije isteka na mobilnom kiosku, hoću li opet trebati aktivirati isto to i sa novom osobnom ili se samo jednom aktivira?

Ako trebam svaki put ići do mobilnog kioska, onda bi sačekao novu osobnu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
NEW_MAN kaže...

Citas ti clanke ili odma na prvu sve bude new world order i slicna sranja? Ovo se zove digitalizacija dokumenata i ove idiotarije koje navodis mozda prolaze u komunistickoj Kini gdi ljudi nemaju prava.

Zakaj bi moral nositi bilo kakve dokumente i opce imat novcanik ako u svakom trenu imam telefon sa sobom? Pametni satovi budu vjerojatno imali iste funkcionalnosti i vise nikad ne budem moral nositi osobnu, vozacku, kreditnu ili passport sa sobom. Fino telefon u dzep i gg.

 Vidim da si živio na nekom drugom mjestu u zadnjih par godina.Covid diktatura, filtriranje pogodnih vijesti iz Ukrajine ili Palestine i slično su sve odlike demokracije gdje imamo pravo na mišljenje.Ono koje se poklapa s EU birokracijom.

16 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
Hrvoje001 kaže...
NEW_MAN kaže...

Citas ti clanke ili odma na prvu sve bude new world order i slicna sranja? Ovo se zove digitalizacija dokumenata i ove idiotarije koje navodis mozda prolaze u komunistickoj Kini gdi ljudi nemaju prava.

Zakaj bi moral nositi bilo kakve dokumente i opce imat novcanik ako u svakom trenu imam telefon sa sobom? Pametni satovi budu vjerojatno imali iste funkcionalnosti i vise nikad ne budem moral nositi osobnu, vozacku, kreditnu ili passport sa sobom. Fino telefon u dzep i gg.

 Vidim da si živio na nekom drugom mjestu u zadnjih par godina.Covid diktatura, filtriranje pogodnih vijesti iz Ukrajine ili Palestine i slično su sve odlike demokracije gdje imamo pravo na mišljenje.Ono koje se poklapa s EU birokracijom.

 Ovo je informaticki forum i opce me ne zanima Covid, Ukrajina, Palestina, Kina, Rusija a zamisli ovo niti Hrvatska! Puca mi k za tvoje misljenje o meni i opce me ne zanimaju nikakve teorije zavjere. Tu sam da citam o novim tehnologijama i raspravljam o istim. Kad mi dovoljno padne IQ onda se mozemo naci na Indexu i raspravljat o svemu kaj nije IT.

 

Molim vas postedite nas teorija zavjere i prica kak nas oce porobit, kontrolirat i i i i i.

 

Posljednji put odgovaram u ovom threadu i nemam volje za borbu s vjetrenjacama. 

 

Pusa i bok.

10 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
NEW_MAN kaže...

Ovo je cista digitalizacija dokumenata i jedva cekam. Ne nosim vec godinama novcanik sa sobom i opce bi zabranil sve analogno. Na kraju dana je sve negdi zapisano kao nula ili jedinica samo kaj mi sa sobom vucemo neki komad papira ili plastike koji onda nekome omogucava da vidi te nule i jedinice.

Najveca prednost/mana je kaj ako mi ukrades novcanik ti mozes do neke vrijenosti uzet novce s racuna, kupovat online ili radit sranja s dokumentima. Ukradi mi telefon i imas ciglu jer imam MFA na svemu te je uredaj beze mene ili mog prsta totalno beskoristan. Sve kartice se baziraju na NFC ili nekom drugom chipu i ukrasti ih je prelako. Telefon je beskrajno bolje zasticen i sigurniji od fizickog medija.

Tebe iritira nosit 10g plastike u đepu pa bi zabranil svima.......... a ranije si reko kako ovo nije komunisticka Kina


Ahhh love me some good smell of BOL on a cold afternoon

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 16:06 (D3lBoy).
15 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
Hrvoje001 kaže...

 Vidim da si živio na nekom drugom mjestu u zadnjih par godina.Covid diktatura, filtriranje pogodnih vijesti iz Ukrajine ili Palestine i slično su sve odlike demokracije gdje imamo pravo na mišljenje.Ono koje se poklapa s EU birokracijom.

 Sinoć je bio odličan na HTV dokumentarac o bill gatesu. Famozna EU birokracija je zabranila gmo uzgoj ali financira centar za istraživanje u africi koji je ova sotona izgradila. Gates je ustanova za sebe koju slušaju i povinjuju joj se sve zemlje svijeta. Njegova filantropija je proračunata tako da mu donosi više nego je dao. To se zove kapitalistički altruist.Nađite taj dokumentarac i vidite kako svijet funkcionira.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 16:11 (dery).
5 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
Tvpronlem kaže...

i sta kad nestane baterije na mobitelu?

osobno sam za to da postoji jedna univerzalna kartica....apsolutno nema smisla nosenje osobne, vozacke, zdravstvene itd itd....sve moze biti jedna 

inace kolega na prvom postu i nije tako lud......tako je isto bilo kad se u pocetcima pricalo o covid cjepivima, pa su ljude koji su govorili da ce nam uvest "potvrde i dozvole samo za cjepljene", masovno blokirali i fact check-ali.....godinu dana kasnije pogodite sta....postojale su covid potvrde

  

 I gdje su sad?

14 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
NEW_MAN kaže...

Citas ti clanke ili odma na prvu sve bude new world order i slicna sranja? Ovo se zove digitalizacija dokumenata i ove idiotarije koje navodis mozda prolaze u komunistickoj Kini gdi ljudi nemaju prava.

Zakaj bi moral nositi bilo kakve dokumente i opce imat novcanik ako u svakom trenu imam telefon sa sobom? Pametni satovi budu vjerojatno imali iste funkcionalnosti i vise nikad ne budem moral nositi osobnu, vozacku, kreditnu ili passport sa sobom. Fino telefon u dzep i gg.

 već otrcano ali eto ti demokratske Kanade koja je jednim klikom blokirala sve račune građana koji prosvjeduju (nebitno što ti mislio o tome)

10 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
To nije ništ,nemate pojma kak vam je lepo.
Ja dok sam se narodil mi je država ugradila čip (mjesto ugradnje je tajna i tak je kod svakog). I onda dok sam krenul u školu dobil sam karticu za identifikaciju. Kasnije dok sam počel služiti peneze sam s njom počel plačati sve kaj sam si htel kupiti. Prije toga sam kupoval sam kaj sam dobil dopuštenje od roditelja...Još jedna fora je da ako neam osobno karticu u ruci kad hoću nekaj verificirati - znači čip i kartica moraju biti u kontaktu!
Kad me gosp policajac zaustavi odmah vidi dali imam vozacki položen ili ne. Prek iste kartice moja doktorica vidi sve bolesti koje sam imal...i koje tek trebam dobiti!
Problem je dok karticu izgubim, onda nemrem dokazati ko sam, pa moram na rektalni pregled i lociranje čipa...ahhh

 
0 2 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
NEW_MAN kaže...

Citas ti clanke ili odma na prvu sve bude new world order i slicna sranja? Ovo se zove digitalizacija dokumenata i ove idiotarije koje navodis mozda prolaze u komunistickoj Kini gdi ljudi nemaju prava.

Zakaj bi moral nositi bilo kakve dokumente i opce imat novcanik ako u svakom trenu imam telefon sa sobom? Pametni satovi budu vjerojatno imali iste funkcionalnosti i vise nikad ne budem moral nositi osobnu, vozacku, kreditnu ili passport sa sobom. Fino telefon u dzep i gg.

 Pa zavisi u kojoj zemlji zivis. U Hrvatskoj, Francuskoj i slicnim drzavama moras imati osobnu ili identifikacijski dokument ako te zaustavi policiji. U Velikoj Britaniji na primjer ne moras, ne moras ni imati vozacku dok vozis. Tako da ta digitalizacija dokumenata treba biti samo jedna od opcija, ali svakako nije ni potrebna za svaki dan.

12 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
Pun forum ekipe koja kuka o pracenju a svi odavno kreirali google, facebook, apple i jos milijun drugih accounta. Hodaju okolo s mobitelima gdje aplikacije pale u pozadini GPS, itd.

Ali bitno da nitko ne zeli biti pracen. Podsjecate me na stari skec iz top liste nadrealista:

 
11 1 hvala 2
9 godina
offline
Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

ne možeš vjerovat kako se ovi ravnozemljaši brzo otkriju i zapale za svaku glupost 

ajmo u špilje u sibiru, folija na glavu i razmjena kokoši za mokraću

 

 

greysaint0 kaže...
Pun forum ekipe koja kuka o pracenju a svi odavno kreirali google, facebook, apple i jos milijun drugih accounta. Hodaju okolo s mobitelima gdje aplikacije pale u pozadini GPS, itd.

Ali bitno da nitko ne zeli biti pracen. Podsjecate me na stari skec iz top liste nadrealista:

 i to još s kineskim mobitelima 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 19:04 (digitall).
Moj PC  
6 19 hvala 2
9 mjeseci
online
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
Keso kaže...

"sve velike digitalne platforme morat će prihvaćati verifikaciju korisnika EU digitalnim identitetom za prijavu"

Drugim riječima, biti će jako lako pratiti SVE što radite. To je korak prema potpunoj kontroli kakvu vidimo u Kini. Kontraola znači kazne za nepodobne, i to bez suđenja (dakle po političkoj volji).

 

 napišeš li ti ikada išta normalno? sve čekam, ali nikako da dočekam. treba ti još u temu ubaciti frendove Hoggy stirko55 i Aldo pa se "igrajte" teorija zavjera i pametovanja. siguran sam da bi se odmah priljepilo još desetak istomišljenika, nije da vas nema, napadate ko klonovi. sloboda govora i misli svojom glavom, a svi isto pišete i ponavljate kao papagaji, zanimljivo.

 

ja spadam među budale koje i dalje vjeruju da je tehnološki napredak tu prvenstveno kako bi pomogao i zaštitio običnog čovjeka, a vi vjerujte što želite. kamere u mom gradu su smanjile drastično kriminal i slične probleme, a vama je to "big brother" koji je tu da bi vas držao pod nadzorom. jebiga, svatko vidi ono što želi. ja i dalje vjerujem da su dobrobiti daleko premašile zloupotrebe, tako da je to po meni plus.

 

po vašoj logici možemo i bolnice zatvoriti jer jbga tu i tamo doktor napravi propust i pacijent premine.

 

treba sad i kolu zabraniti jer nije bila sama po sebi nezdravo zašećereno sranje kao i one fensi vodice pa su iz kole odlučili ubaciti malo lužine u nju, neka krene linč, internet ratnici sve najbolje znaju. 

 

i kad smo već kod toga, treba prizemljiti sve avione, jer tko zna koji k.rac bacaju po nama i s čim nas špricaju.

 

i ne zaboravite svi staviti mobitel u džep i koristiti sve te tehnologije koje vas žuljaju kako bi pljuvali po istima.

 

dery kaže...
Hrvoje001 kaže...

 Vidim da si živio na nekom drugom mjestu u zadnjih par godina.Covid diktatura, filtriranje pogodnih vijesti iz Ukrajine ili Palestine i slično su sve odlike demokracije gdje imamo pravo na mišljenje.Ono koje se poklapa s EU birokracijom.

 Sinoć je bio odličan na HTV dokumentarac o bill gatesu. Famozna EU birokracija je zabranila gmo uzgoj ali financira centar za istraživanje u africi koji je ova sotona izgradila. Gates je ustanova za sebe koju slušaju i povinjuju joj se sve zemlje svijeta. Njegova filantropija je proračunata tako da mu donosi više nego je dao. To se zove kapitalistički altruist.Nađite taj dokumentarac i vidite kako svijet funkcionira.

 

 

treba biti posebno nadaren za napisati ovakvo sranje. teoretičari i neuki ljudi su u stanju svaku informaciju prilagoditi kako njima odgovara, na taj način se sve može prikazati kao dobro ili kao loše.

 

loky4i4 kaže...
NEW_MAN kaže...

Citas ti clanke ili odma na prvu sve bude new world order i slicna sranja? Ovo se zove digitalizacija dokumenata i ove idiotarije koje navodis mozda prolaze u komunistickoj Kini gdi ljudi nemaju prava.

Zakaj bi moral nositi bilo kakve dokumente i opce imat novcanik ako u svakom trenu imam telefon sa sobom? Pametni satovi budu vjerojatno imali iste funkcionalnosti i vise nikad ne budem moral nositi osobnu, vozacku, kreditnu ili passport sa sobom. Fino telefon u dzep i gg.

 već otrcano ali eto ti demokratske Kanade koja je jednim klikom blokirala sve račune građana koji prosvjeduju (nebitno što ti mislio o tome)

 LAŽ. možeš ti to ponoviti koliko god puta želiš, ali ovo će i dalje biti čista LAŽ. odi sad provjeri informacije i pročitaj što se stvarno desilo. i sad da te netko cenzurira jer iznosiš laži i dezinformacije javili bi se pobornici "prava govora" i pisali pizdarije. ja bi ti prvi na ovo tvoje pisanje nalijepio veliki bedž "LAŽNA INFORMACIJA", pa ti piši što želiš, ali neka se zna istina.

9 godina
offline
Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

Nakon korona-cjepiva s uređajima za praćenje stvarno je optimistično očekivati da će ovaj digitalni novčanik imati ikakav utjecaj na daljnje praćenje i kontrolu naroda. Očekujem da će se u prodaji uskoro naći kape od aluminijske folije... 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 19:48 (Thinker).
 
5 9 hvala 0
14 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
millennial kaže...

 LAŽ. možeš ti to ponoviti koliko god puta želiš, ali ovo će i dalje biti čista LAŽ. odi sad provjeri informacije i pročitaj što se stvarno desilo. i sad da te netko cenzurira jer iznosiš laži i dezinformacije javili bi se pobornici "prava govora" i pisali pizdarije. ja bi ti prvi na ovo tvoje pisanje nalijepio veliki bedž "LAŽNA INFORMACIJA", pa ti piši što želiš, ali neka se zna istina.

 laž ? lik u kojem ti iluzornom svijetu živiš 

https://www.nytimes.com/2022/02/22/world/americas/canada-protest-finances.html

15 godina
offline
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
loky4i4 kaže...

Zvučite ko djeca: "Lažeš da je čokolda slatka, pa vidiš da je smeđa!"

 

Lijepo da je novinar Ian Austen linkao odluku Kanadske vlade, tamo piše da su zatvoreni računi onima koji ugrožavaju sigurnost Kanade. 

Novinar je naglasio da su to isti koji i protestiraju. Isti tako je mogao je primjetiti da su to sve bili bijelci, pa zaključiti da to vlada napravila na rasnoj osnovi.

 

Čokolda je i slatka i smeđa. Kanadska vlada je zatvorila račune ugroziteljima sigurnosti, a to ujedno isti oni koji su i portestirali. 

 

 

 

 

 

9 mjeseci
online
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
Thinker kaže...

Nakon korona-cjepiva s uređajima za praćenje stvarno je optimistično očekivati da će ovaj digitalni novčanik imati ikakav utjecaj na daljnje praćenje i kontrolu naroda. Očekujem da će se u prodaji uskoro naći kape od aluminijske folije... 

 

 

 

 to je za ove koji još nisu čipirani, doći će i oni na red. 

 

loky4i4 kaže...
millennial kaže...

 LAŽ. možeš ti to ponoviti koliko god puta želiš, ali ovo će i dalje biti čista LAŽ. odi sad provjeri informacije i pročitaj što se stvarno desilo. i sad da te netko cenzurira jer iznosiš laži i dezinformacije javili bi se pobornici "prava govora" i pisali pizdarije. ja bi ti prvi na ovo tvoje pisanje nalijepio veliki bedž "LAŽNA INFORMACIJA", pa ti piši što želiš, ali neka se zna istina.

 laž ? lik u kojem ti iluzornom svijetu živiš 

https://www.nytimes.com/2022/02/22/world/americas/canada-protest-finances.html

 u realističnom za razliku od matrix ekipe. u mom svijetu je još uvijek zemlja okrugla, a čovjek je sletio na mjesec 20.07.1969. kornjače su na sigurnom i PETA ipak nije zakazala kako to misle teoretičari.

 

dakle napisao si: "eto ti demokratske Kanade koja je jednim klikom blokirala sve račune građana koji prosvjeduju", što je totalna neistina, a ako te zanima prava istina onda kreni odavde jer smo već tu temu pretresli pa da se ne ponavljam. kad pogledaš činjenice i argumente biti će ti sve puno jasnije. ako želiš i dalje vaditi nekakve zavjere neće ti biti ništa jasnije jer je istina kontra tog stava.

 

https://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-bughr/digitalni-euro-iz-faze-istrazivanja-ulazi-pripre/6693882.aspx

https://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-bughr/digitalni-euro-iz-faze-istrazivanja-ulazi-pripre/6694248.aspx

https://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-bughr/digitalni-euro-iz-faze-istrazivanja-ulazi-pripre/6694390.aspx

https://forum.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-bughr/digitalni-euro-iz-faze-istrazivanja-ulazi-pripre/6695176.aspx

9 mjeseci
online
Re: Građani EU dobit će digitalni identitet, zamje
Ovo je kraj kaže...
loky4i4 kaže...

Zvučite ko djeca: "Lažeš da je čokolda slatka, pa vidiš da je smeđa!"

 

Lijepo da je novinar Ian Austen linkao odluku Kanadske vlade, tamo piše da su zatvoreni računi onima koji ugrožavaju sigurnost Kanade. 

Novinar je naglasio da su to isti koji i protestiraju. Isti tako je mogao je primjetiti da su to sve bili bijelci, pa zaključiti da to vlada napravila na rasnoj osnovi.

 

Čokolda je i slatka i smeđa. Kanadska vlada je zatvorila račune ugroziteljima sigurnosti, a to ujedno isti oni koji su i portestirali. 

 hvala Darko. netko želi i može shvatiti, a netko nažalost ne želi i radije pravi drame oko svega.

15 godina
neaktivan
offline
Građani EU dobit će digitalni identitet, zamjenu z

Da je ovo pošten svijet, kao što nije, i ja bih se veselio.
Ono šta sam davno naučio je da sve ima svoje dobre i loše strane (mada to ne znači da je sve jednako dobro, ali pomaže objektivnijem sagledavanju).

Kad vam neko tek nudi neki proizvod, neće vam govoriti šta sve kasnije planira s tim, nego samo dobre strane i dobrobit za vas. A ljudi se moraju nekako dosjetiti u toj šahovskoj partiji da ne bude šah-mat za njih. Međutim, niko to neće zaustaviti, može se donekle usporiti, ali ljudi se mijenjaju i sve više je onih što su tako odrasli s tehnologijom da su srasli kao neka vrsta kiborga i prihvataju svaki prijedlog koji ima veze sa tim. Sad smo u fazi kad se i djeca i odrasli ubijaju zbog društvenih mreža. I sustavi koje uvode protiv "fake news" zapravo služe za širenje propagande i blokiranje istine. Čak i za vrijeme korona-epidemije, da ne govorim kad se umiješa rat i politika.

Ako ćemo Biblijskim rječnikom, ko neće imati problem sa "žigom zvjeri"? Pa onaj ko je spreman da služi zvijeri i šta god ona propagira da se složi s tim. Ili u lokalnim razmjerama, šta god kaže vlada i neki ministar to se mora podržati inače slijede sankcije, oduzimanje bodova, blokada.

 
14 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice