ChatGPT pod DDoS napadom, odgovornost preuzeli nav

poruka: 5
|
čitano: 4.053
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ChatGPT pod DDoS napadom, odgovornost preuzeli nav".
5 godina
offline
ChatGPT pod DDoS napadom, odgovornost preuzeli nav

njihov AI razvija oružja za njihove obavještajne službe

 

Que? Kako to AI razvija oružje za Izraelske obavještajne službe?

 

Skupina Anonymous Sudan u lipnju ove godine na sličan je način napadala i servise Outlook.com, OneDrive i Azure. Osnovani su početkom ove godine i navodno su fokusirani na "neprijatelje Sudana". Njihova povezanost s legendarnom skupinom Anonymous nije potvrđena, a neki (izraelski) sigurnosni stručnjaci vjeruju da je riječ o lažiranom identitetu, tj. false flag operaciji, iza koje zapravo stoje hakeri povezani s Iranom i Rusijom.

 

ovi pak svoje trube 

Još samo treba Kinu dodati u miks, to su glavni negativci svijeta, a Ujko Sam je tu da nas zaštiti

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
ChatGPT pod DDoS napadom, odgovornost preuzeli nav

Moze svatko misliti svasta o svakome, ali nije da ovaj lik nije u pravu. Bez obzira na to sto osobno smatram da je veca krivica na Izrealu u odnosima (medusobno teroriziranje i sukubi itd., opcenito s Palestincima), jer nije uvijek postojao Hamas niti je uvijek sve bilo usmjereno iskljucivo prema Hamasu (kada gledamo zadnjih 100 godina).

 

 

BTW

 

1. Amerika zastitinik ala sigurnost

2. Rusija energetika i resursi

3. Europa ekonomija, trgovina, industrija

4. Kina jeftina radna snaga

5. Za ostale ionako nikad nikog nije bilo briga od ovih cetvero

Svi su bili potpisnici takvoga svjetskoga poretka (kao i to recimo da Amer ni Rus nece sjediti na optuzenickoj klupi Haaga, tada je svima pasalo, njih "dvoje" se nisu bunili, JELTE?? ) i kao sto je Chruchill jednom rekao tipa: "nema tu ljubavi medu narodima, samo korist" i tu je bio u pravu bez obzira sto tko mislio o njemu, kao sto je i npr. Hitler bio u pravu u jednome kada su Nijemci bili "ugnjetavani", zna se od strane koga i da su godinama bili na rubu egzistencije, nitko normalan ne opravdava nacin reakcije. Takoder, Ameri su go*** jer su bacili atomske bombe, a Ruje nisu go*** jer ne prode niti dan a da nekomu ne zaprijete istim tim oruzjem (mos mislit)....

 

Over and out!

 

Zijev.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ChatGPT pod DDoS napadom, odgovornost preuzeli
lovac82 kaže...

... Hitler bio u pravu u jednome kada su Nijemci bili "ugnjetavani", zna se od strane koga i da su godinama bili na rubu egzistencije...

 Mit. Ekonomski krah i prateću hiperinflaciju u međuratnoj Nemačkoj su stvorili desničarski političari svojom ekonomskom politikom, barem delimično namerno, u nastojanju da dokažu Saveznicima da Nemačka ne može plaćati reparacije, kako bi ih ubedili da od njih odustanu. Pre toga je u jednom periodu životni standard u Vajmarskoj republici bio relativno pristojan. Štaviše, bez obzira na otpisivanje prethodno nametnutih dugova i kasniji "preporod" pod nacistima, standard nemačkog radnika pod Hitlerom nikada nije dostigao onaj u vreme Vajmarske republike.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
offline
Re: ChatGPT pod DDoS napadom, odgovornost preuzeli
Ivan(4) kaže...
lovac82 kaže...

... Hitler bio u pravu u jednome kada su Nijemci bili "ugnjetavani", zna se od strane koga i da su godinama bili na rubu egzistencije...

 Mit. Ekonomski krah i prateću hiperinflaciju u međuratnoj Nemačkoj su stvorili desničarski političari svojom ekonomskom politikom, barem delimično namerno, u nastojanju da dokažu Saveznicima da Nemačka ne može plaćati reparacije, kako bi ih ubedili da od njih odustanu. Pre toga je u jednom periodu životni standard u Vajmarskoj republici bio relativno pristojan. Štaviše, bez obzira na otpisivanje prethodno nametnutih dugova i kasniji "preporod" pod nacistima, standard nemačkog radnika pod Hitlerom nikada nije dostigao onaj u vreme Vajmarske republike.

O mitu, prevarama i izdajama. Pobjednici pisu povijest.... a sto su to Ruje i Ameri sve napisali? Ali mislim na BAS SVE!!! Istina je istina, a istina zacinjena lazima je najopasnija, opasnija cak i od same ciste lazi.

 

Mislis kao i mit o tome da su Ruje oslobodile narod? Cijim "alatima, nacinima i metodama"? Sto se to kretalo ulicama Berlina? Mit povezan cijim narativom? Jesu li i to slagali Ruje i Ameri, samo Ruje, samo Ameri, a onaj drugi samo stavio "potpis"? Znas li uopce o cemu pricam? Aha da.... ali Ameri su ubijali Afganistance ala cak i civile, oke... a tko je prije njih radio identicnu stvar istom narodu? A zasto tamo neki random pojedinac voli vise Britance nego Amere i Ruse koje trpa u isti kos? Je li i to mit? Druga tema...  tko je silovao Njemacko stanovnistvo itd? Je li to sve mit ili je mit da bi se zadovoljio vlastiti narativ? Je li i mit da su Rusi krijumcarili oruzje u BiH i HR za vrijeme rata? Je li mit da je i Srbija prodavala oruzje Ukrajini?

 

Jedno veliko hmmmmmm ali realnom zna se sve.

 

 

Uglavnom.......    aha.... PA HEJ!!!  U Srbiji imas "fabrike" koje dan danas rade za USA, izmedu ostaloga i za vojne potrebe, a ti se i zapitaj zasto su "Rusi" izdali Srbe, "dosli i osli" (kako se i Bosna nekoc samo tako predala, a i neki ostali Nijemcima za vrijeme nacizma skoro pa bez ispaljenog metka), a tu se prica o nekom bratstvu? Ma kakvom bre bratstvu? Takoder se i zapitaj zasto su Ameri napustili Afganistan, a i nekoc Vijetnam?  Zasto se "Kubanska kriza" zove bas tako? (zapravo bi se bas drukcije trebala zvati, kontra od toga). Opusti se, da te oraspolozim... ovo zadnje pitanje je zbog amera koji su u tom trenutku bili, pa hajmo reci "agresivniji" ako bi to mogla biti prava rijec.

 

 

Ma cisti "Fools and horses".... sto bi se reklo ali da ne shvatis krivo, ista prica s NDH, NPD, SSSR i ostalim piz***jama

 

Imam poveznice na neki nacin s Nijemcima vise nego sto bi se pomislilo na prvu, pa i krvlju i u politickom smislu (pra - pra-pra djed itd.), krvlju najvise i iskonski s Hrvatima s podrucja danasnje HR (ali i BiH u kasnijoj povijesti), a cak i sa Srbima krvno....           od lika koji je prisilno poslan na front Sovjeta, poslije ranjen i vracen u BiH (nitko za njega u meduvemenu nije cuo godinama), od moje babe koja je mjesecima bili lazno optuzena, pretucena do iznemoglosti i da prizna da je pomagala Ustasama (a zena vise manje nepismena bila) bolio ju je kiki za politiku, cijeli zivot radila na polju, mogu ti i dali profil pojedinca (Srpska porodica) s facebooka, sina likuse koja ju je optuzila pa ga samo i iskljucivo upitaj kako mu se zove ala zvala majka, u stilu je li se zvala ovako i ovako ,je li zivjela tu i tamo, ovako i onako (u meduvremenu umrla, ako su moje zadnje informacje tocne).... a bili jedini Srbi u selu, nitko ih nikada nije dirao, a garantiram ti da nikad nitko u mojoj porodici nije bio naklonjen Ustasama niti se borio na njihovoj strani, mada su i Ustase (s odredenog podrucja) imali dobre strane, cak i sto nisu sve cetnici isti cetnici "bilo je i trenutaka kada je čika četnik davao bonbone djeci"....   oni koji su vezani sa mnom "krvlju" (kako tko) su bili samo na strani Sovjeta, Partizana, HVO i HKoV .                       Eto, to je samo mali dio o tome i "meni"..... o mnogocemu necu i ne zelim pricati jer bih previse krsio privatnost, a to mi nije zelja niti volja.

 

BTW Hoces i sela gdje su se pazi sad, Ustase i Cetnici "stitili".... zna se, zbog muslimana.

 

Nemoj me uciti o povijesti....... u BiH se tako npr. namjerno (prije rata) odredena vojna oprema tj. konkretnije, uglavnom dijelovi skladistili na podrucju gdje zive Hrvati, neki odredeni dijelovi na podrucju gdje je vecinski Srpsko stanovnistvo, cak i nesto gdje su uglavnom bili Muslimani... oke i sve pet, da bi se netom prije rata odvozila vojna oprema tj dijelovi (bas ona kompatibilna) u smijeru lokacija koje je napuceno Srbima, znaci, ljudima je vec tada bilo sumnjivo (JNA, poslije znani kao "JNA izdajice" koji se nisu trebali priklanjati jednoj strani) sve ali nitko nije reagirao, drzali se pasivno u stilu: "ma to je ok, mir je", tu zive vise naroda, ne moze doci do sukoba. Takoder, za opsadu Sarajeva se pricalo mjesecima.... ljudi nisu vjerovali, a dogodilo se, ljudi (neki ljudi) su znali ishod.

 

 

 

 

 

Opet kazem...... KORIST....  cek, malo sam profulao, vise i tocnije: INTERESI!. Tako je isao...

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 1:01 (lovac82).
16 godina
offline
ChatGPT pod DDoS napadom, odgovornost preuzeli nav

Ja sam pokušao da kažem nešto na jednu temu, ti se prebacio na sedam drugih i skočio sa ekonomske situacije u Nemačkoj između dva rata, na to ko je i gde premestio oružje u Bosni '90 - niđe veze. EDIT: Nisam imao nameru da budem drzak, naprosto je previše toga, međusobno ne mnogo povezanog (pogotovo sa prvobitnom temom) nabacano da bi se moglo diskutovati.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 11:31 (Ivan(4)).
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice