Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od 650

poruka: 10
|
čitano: 4.143
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od 650 ".
12 godina
offline
Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od 650

Nisam shvatio jel fold ili flip. Valjda ne postoji veca razlika izmedju upotrebljivosti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od
Flip.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od 650

"... nagađa se da će slijediti isti „recept“ kao i ostali FE mobiteli – nešto stariji flagship SoC i slabija kvaliteta izrade."

 

Nisam stručnjak, al ne mogu se otet dojmu da slabija kvaliteta izrade nije dobar recept za sklopive mobitele...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od 650

Bilo bi mi zanimljivo da taj model bude manji nego Flip 5. Da je rasklopljeni oko 6" i uži.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od 650

nije fold niti flip nego flop

 

a kako bi bilo da naprave mini S seriju

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od

mislio si valjda reći u s seriji da naprave mini model

zapravo bi bilo dobro da u a i s seriji naprave po jedan mini model

 

ja volim manje mobitele, meni je čak obični s23 ok po veličini, ali je preskup

kad sam uzimao novi mob prije nekih pola godine gledao sam baš taj s23, na kraju sam uzeo pixel 6a za više nego duplo manje novaca

da je bio neki samsung a klase mob takve veličine, vjerojatno bi uzeo samsunga

zadnji samsung mi je bio s5 mini i to mi je bila odlična veličina moba, a bogme i sam mob je bio odličan 

13 godina
offline
Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od 650

S23 će mi vjerojatno biti slijedeći mob. Osim ako S24 bude još malo manji, npr. kao Zenfone. Da izbace još manji model sa sličnim specifikacijama, bio bi mi prvi pick.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od 650

"cijena za mase" može biti 650 ojara, ako je ta masa 1 kg (kila telefona = 650), tj. petinu toga, ako je telefon mase dvajs deka (s kostima, žive vage, ako je već tele). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od
Hexfire kaže...

S23 će mi vjerojatno biti slijedeći mob. Osim ako S24 bude još malo manji, npr. kao Zenfone. Da izbace još manji model sa sličnim specifikacijama, bio bi mi prvi pick.

S23 - 146.3 x 70.9 x 7.6 mm - ekran 6,1"

 

Zen 10 - 146.5 x 68.1 x 9.4 mm - ekran 5,9"

 

nisam siguran da ce S24 biti jos jos manji, svakako se strpi do Veljace 

 

Najmanji flagship je jos uvijek 12/13 iphone - 131.5 x 64.2 x 7.7 mm - ekran 5,4"

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.11.2023 12:20 (Mitohondri).
16 mjeseci
neaktivan
offline
Samsung navodno radi na sklopivom mobitelu od 650

Moje iskustvo sa Flip 3. U 18 mjeseci, mijenjan jedanput cijeli ekran i jedanput samo folija. Do kraja garancije, još jedanput moram mijenjati foliju (opet je ušao zrak), koja je definitivno u banani. Najveći problem je i dalje mjesto gdje se preklapa mobitel.

 
1 1 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice