Baldur's Gate 3 je uvjerljivi pobjednik The Golden

poruka: 7
|
čitano: 3.891
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Baldur's Gate 3 je uvjerljivi pobjednik The Golden".
14 godina
offline
Baldur's Gate 3 je uvjerljivi pobjednik The Golden

Blizarde, blizarde...

 

...

Hm, Coccoon skupio nagradu. Nisam naviknut na tu "lijepu/nature" grafiku, čak mi je malo odbojna da budem iskren, ali čujem na više mista hvale igricu pa ću bacit (zaigrat :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Baldur's Gate 3 je uvjerljivi pobjednik The Golden

Očekivano i nikakvo 'đenje. Šteta što nemaju kategoriju najgore igre/studija da se "nagradi" COD MW3/aktiviŽn zajedno sa njihovom debilnom zajednicom kupaca "Može i govno COD, al ja ću ga pojest, rado".

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Baldur's Gate 3 je uvjerljivi pobjednik The Golden

Očekivano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Baldur's Gate 3 je uvjerljivi pobjednik The Go
KIKI3ooo kaže...

Blizarde, blizarde...

 

...

Hm, Coccoon skupio nagradu. Nisam naviknut na tu "lijepu/nature" grafiku, čak mi je malo odbojna da budem iskren, ali čujem na više mista hvale igricu pa ću bacit (zaigrat :)

 Super je Cacoon. Ako voliš puzzle igre, ne možeš pogriješiti. Plus što je i na gamepassu. Preporučam što manje gledati gameplay videe prije igranja.

 

Sreća da BG3 nije došao na Xbox je bi Starfield ostao bez nagrade.

 

Imam još backloga za riješiti do Baldurs Gatea, a i trebam biti u raspoloženju za započeti igru od 100h+. Možda tamo za Božićne blagdane upiknem na Steamu pa da vidim u čemu je toliki hype.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Baldur's Gate 3 je uvjerljivi pobjednik The Go
Super64 kaže...

Očekivano i nikakvo 'đenje. Šteta što nemaju kategoriju najgore igre/studija da se "nagradi" COD MW3/aktiviŽn zajedno sa njihovom debilnom zajednicom kupaca "Može i govno COD, al ja ću ga pojest, rado".

 Sidit na gajbi isprid dućana i pit pivo = još uvijek igrat COD

10 godina
suspendiran
offline
Baldur's Gate 3 je uvjerljivi pobjednik The Golden

kakav je FF 16 u odnosu na FF 7? Igram sam sedmicu davno prije, super je bila. Najviše me priča dojmila, posebice onaj dio bježanja iz Midgara, pa te mini priče s likovima, isl.

 

Da li je i FF 16 takav ili je to više ono "multiplayer bum trash pew pew" namijenjeno tiktok generaciji?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Baldur's Gate 3 je uvjerljivi pobjednik The Go

Svi FF poslije X su ti akcijski/turnbased hibridi.

Tak da bolje odigraj 8,9,10 pa onda starije nastavke.

Noviji em nemaju neke razrađene priče, em su preakcijski...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice