Croatia osiguranje uvela automatiziranu procjenu š

poruka: 5
|
čitano: 4.223
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Croatia osiguranje uvela automatiziranu procjenu š".
14 godina
offline
Croatia osiguranje uvela automatiziranu procjenu š

Pre smisno mi je kada osiguravajuce kuce predstavljaju ista osim nizih cijena osiguranja. Ionako nikoga nije brige sta nude jer se osteceni treba s njima zajebavat a ne osiguranik ako dode do nesrece. Ja samo ocu jeftiniju policu da mogu registrirat auto jos godinu dana

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
7 0 hvala 0
2 godine
offline
Croatia osiguranje uvela automatiziranu procjenu š

Plaćeni članak?

 

U međuvremenu, nekidan je na FER-u predavanje pod nazivom "Umjetna inteligencija ne postoji” održao dr. Luc Julia, glavni direktor za znanost Renault Grupe, stručnjak za umjetnu inteligenciju i sukreator SIRI asistenta:

 

https://www.bug.hr/dogadjaji/dr-luc-julia-chatgpt-je-otprilike-64-posto-tocan-36457

 

Magia Posthuma
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Croatia osiguranje uvela automatiziranu procjenu š

Nemoguće je to izvesti bez ljudskog nadzora.

Postoje oštećenja koja AI jednosttavno ne može vidjeti. Može eventualno procijeniti štetu samo ako je na limariji nekakvo jednostavno oštećenje.

 

Sve je to PR "osigurajte se u Croatia osiguranju"

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 6:38 (Zaporožac).
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Croatia osiguranje uvela automatiziranu procjenu š

A oštećenje podvozja? Mašine? Unutrašnjosti? Jako skup projekt koji slika auto iz vana i šalje mail. Firme će danas napraviti sve osim dati zaposleniku poštenu plaću ili poslati na edukaciju.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
online
Croatia osiguranje uvela automatiziranu procjenu š

Ajoj pa AI je in iako ga nema, pa moraju i oni nesto AI da bi bili in. A usput netko ubrao hrpicu novcanica. Vijest se objavila time je posao AIja obavljen 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice