AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240 Hz i

poruka: 15
|
čitano: 5.397
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240 Hz i".
6 godina
offline
AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240 Hz i

jedan prijedlog...mogli bi napraviti test oled ekrana kad se koriste kao monitori za PC...gledam lgc3 43"...samo me trta burn in-a

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240
Imam Asus laptop sa OLED ekranom već dvije godine. Ni traga burn inu.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240
HCMAA kaže...

jedan prijedlog...mogli bi napraviti test oled ekrana kad se koriste kao monitori za PC...gledam lgc3 43"...samo me trta burn in-a

 burn in ćeš dobit nakon 2-3 godine (ako ne paziš?, a ne nakon 3 sata testiranja... uglavnom, OLED je dobar ekran ako ga imaš u planu mijenjati svakih par godina... očekivati 10-15g životni vijek kao kod LCDa nema smisla... Ak imaš para mijenjaš ga svake 2-3 godine i to je to...

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 9:52 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240
HCMAA kaže...

jedan prijedlog...mogli bi napraviti test oled ekrana kad se koriste kao monitori za PC...gledam lgc3 43"...samo me trta burn in-a

 

mislim da ne mogu napravit test burn-ina, pojelo bi previse vremena i resursa. Odi na rtings i pogledaj sta tamo kazu za takve stvari. Mislim da su radili takve testove.

https://www.revolut.com/referral/igorxr2s7 <---- Tvoja besplatna REVOLUT kartica
16 godina
offline
AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240 Hz i

Lg cx 2.5g, ni traga burn in-u....treba paziti i znati kako koristiti

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240
Wiz3m4n kaže...

Lg cx 2.5g, ni traga burn in-u....treba paziti i znati kako koristiti

Super, al kome se da s tim zafrkavati... Hoću koristiti monitor, a ne paziti da ga ne zapečem... Najgora moguća stvar mi je autohide taskbar... 

 

LG XC je TV, a ne monitor ako se ne varam...

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 9:06 (lllnuclearlll).
15 godina
offline
Re: AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240
lllnuclearlll kaže...
Wiz3m4n kaže...

Lg cx 2.5g, ni traga burn in-u....treba paziti i znati kako koristiti

 Super, al kome se da s tim zafrkavati... Hoću koristiti monitor, a ne paziti da ga ne zapečem... Najgora moguća stvar mi je autohide taskbar... 

 Razmišljam isto kao i ti, tetošit tako ekran sa screensaverima, full black wallpaperima, autohide... Ne da mi se, radije ću čekat da mini/micro led postane popularniji u monitorima...

16 godina
offline
AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240 Hz i

O čemu vi pričate....kakvo tetošenje 

 

Imat upaljen ssaver sa slikama koje vrti nakon 5 min inaktivnosti i gašenje tv-a nakon pola h inaktivnosti nije tetošenje, koristim ga najnormalnije nikakav autohide i sl.....nikakav burn in , to je bilo sa starim i prvim modelima oleda izražajnije. Burn in češ imat ako gledaš stalno HRT sa onim glupim logom konstantno kroz godinu dana  

 

Radije recite da vam je skup, a ove izlike su smiješne   

 

Kolegi Elles je očito skup 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 11:21 (Wiz3m4n).
Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240
Wiz3m4n kaže...

O čemu vi pričate....kakvo tetošenje 

 

Imat upaljen ssaver sa slikama koje vrti nakon 5 min inaktivnosti i gašenje tv-a nakon pola h inaktivnosti nije tetošenje, koristim ga najnormalnije nikakav autohide i sl.....nikakav burn in , to je bilo sa starim i prvim modelima oleda izražajnije. Burn in češ imat ako gledaš stalno HRT sa onim glupim logom konstantno kroz godinu dana  

 

Radije recite da vam je skup, a ove izlike su smiješne   

 

Kolegi Elles je očito skup 

 

Čestitam što nemaš burn in, koristiš CX kao monitor? Taskbar ti se nije zapekao? Koliko radnih sati ima?

Kako god, tvoje iskustvo ne znači da se ostalima nije pojavio, a vidim da dosta vlasnika OLED-a ipak provodi neke mjere opreza.

 

A za moje financije ne brini 

16 godina
offline
AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240 Hz i

Zajebancija ne prolazi vidim 

 

Kolega, eto ga 2.5g je tu, nemam nikakvog burn ina nigdje....mješovita upotreba je ključna, pa nisam na desktopu samo....gejma se, surfa, pogleda film i tako....radi kao i prvi dan

 

 

Da i odgovorim na pitanje, da cx48, kada sam kupovao nije bilo 42 modela, sada bi uzeo svakako 42 ili pak neki monitor oled u 32 ili 34, no dao bog duranja kako je moj dragi pokojni djed znao reći.

 

Radnih sati....puno previše, upaljen je i radi po 8h sigurno na dan

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 12:14 (Wiz3m4n).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240
Wiz3m4n kaže...

Zajebancija ne prolazi vidim 

 

Kolega, eto ga 2.5g je tu, nemam nikakvog burn ina nigdje....mješovita upotreba je ključna, pa nisam na desktopu samo....gejma se, surfa, pogleda film i tako....radi kao i prvi dan

 

 

Da i odgovorim na pitanje, da cx48, kada sam kupovao nije bilo 42 modela, sada bi uzeo svakako 42 ili pak neki monitor oled u 32 ili 34, no dao bog duranja kako je moj dragi pokojni djed znao reći.

 

Radnih sati....puno previše, upaljen je i radi po 8h sigurno na dan

 E tu smo, mješovita upotreba, to je ključ svega. A rekao bih da je onda tebi taman mješovita kolko treba da OLED ostane zdrav.

 

Ali netko tko igra 8h Fortnite il neku drugu igru, neće se dobro provesti. Kao ni ja koji bih 8h+ proveo s Visual Studiom otvorenim, pa gejmao možda sat vremena kasnije u danu. Znači use case je tu krucijalan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2023 12:32 (z1k4).
8 godina
offline
AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240 Hz i

Ako se baviš radom u nekoj aplikaciji, onda OLED nije opcija za tebe. Oled treba dosta dinamike pa je zato igranje i filmovi najbolja opcija, naravno možeš ga koristit i kao uredski ali ga moraš više paziti negoli igrači. Kaj se tiče dekstopa, nije to neki problem za oled više, bar tako vele, on se sam brine za sebe.

Taraba WoW
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240

Oled ti sam radi pixel refresh svako malo, tako da nema straha 

16 godina
offline
AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240 Hz i

Nije mi skup, al gledam da bih možda radije mini-LED nego OLED... Pogotovo jer to neće biti mješovita upotreba, bit će desktop upotreba... Rad i obično korištenje računala... Filmove gledam na TVu, a igrice ne igram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AOC Agon Pro AG276QZD je gaming monitor s 240
lllnuclearlll kaže...
HCMAA kaže...

jedan prijedlog...mogli bi napraviti test oled ekrana kad se koriste kao monitori za PC...gledam lgc3 43"...samo me trta burn in-a

 burn in ćeš dobit nakon 2-3 godine (ako ne paziš?, a ne nakon 3 sata testiranja... uglavnom, OLED je dobar ekran ako ga imaš u planu mijenjati svakih par godina... očekivati 10-15g životni vijek kao kod LCDa nema smisla... Ak imaš para mijenjaš ga svake 2-3 godine i to je to...

 Pet godina imam LG C9 Oled TV. Radi po cijele dane. Nigdje nikakav problem. Mogao bih ti ga prodati pod novog pošto čuvam uređaje. Jedini tragovi korištenja vide se na daljinskom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice