FER-ov tim među finalistima prestižnog natjecanja

poruka: 8
|
čitano: 5.990
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FER-ov tim među finalistima prestižnog natjecanja ".
15 godina
offline
FER-ov tim među finalistima prestižnog natjecanja

Puno sreće! 

Do sad nisam čuo za LABUST i LARICS, bilo bi lijep češće čitati o njima. Rade cool stvari.

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
FER-ov tim među finalistima prestižnog natjecanja

Sjano! Svaka čast mladim kolegama. 

Bilo bi lijepo saznati ima li ovo sve veze s radom profesora Vukića sa Zavoda za automatiku. On je bio vodio tim za bespilotnu podmornicu koja je snimala Jadran. Zna li netko nešto o tome?

 

EDIT: da, naravno da ima veze. Našao sam na webu https://www.fer.unizg.hr/zari/labust/people/zvukic?

Profesor Vukić je bio moj najbolji i najdraži profesor (tada još mladi asistent, taman se vratio iz USA). Radio je po metodama koje će se kasnije zvati Bolonja, puno prije nego je itko čuo za Bolonju. Ova aktualna ekipa očito vuče naslijeđe profesora Vukića. Vidim da iako u mirovini još uvijek je aktivan i ima svoj ured na faksu. 

Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2023 15:16 (Macumba).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FER-ov tim među finalistima prestižnog natjeca

Pa Vukić je do 2019 bio šef LABUSTA, a sad je dio tima, pa vrlo vjerojatno da ima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 11:46 (sosta).
14 godina
online
Re: FER-ov tim među finalistima prestižnog natjeca
Bravo! Ovako nešto treba bit po svim medijima.. interviewi s članovima, videa šta rade i slično. Dajte još ovoga! 😊
Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FER-ov tim među finalistima prestižnog natjeca
Macumba kaže...

Sjano! Svaka čast mladim kolegama. 

Bilo bi lijepo saznati ima li ovo sve veze s radom profesora Vukića sa Zavoda za automatiku. On je bio vodio tim za bespilotnu podmornicu koja je snimala Jadran. Zna li netko nešto o tome?

 

EDIT: da, naravno da ima veze. Našao sam na webu https://www.fer.unizg.hr/zari/labust/people/zvukic?

Profesor Vukić je bio moj najbolji i najdraži profesor (tada još mladi asistent, taman se vratio iz USA). Radio je po metodama koje će se kasnije zvati Bolonja, puno prije nego je itko čuo za Bolonju. Ova aktualna ekipa očito vuče naslijeđe profesora Vukića. Vidim da iako u mirovini još uvijek je aktivan i ima svoj ured na faksu. 

 

Meni je isto predavao početkom stoljeća. Vrhunski stručnjak u svom polju, već stariji, ali tad su mu predavanja bila čista uspavanka :-)

Ah to lijepo vrijeme grafoskopa i pisanja po ploči.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
FER-ov tim među finalistima prestižnog natjecanja

Ima li kakve veze ovo sa besposadnim brodom koji razvija Brodosplit, a jedan od partnera im je FER

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FER-ov tim među finalistima prestižnog natjeca
O da. I u moje vrijeme bio je smiren, ali su mu predavanja bila vrhunska. Sjećam se da nam je na prvom predavanju rekao da nabavimo drvene bojice jer će nam trebati za grafikone.
Koristio je krede u boji, grafoskop sa šarenim flomasterima... 😀
A gradivo baš teško, ali vrhunski prezentirano i objašnjeno. Nitko nije izostajao s njegovih predavanja.
Life is jazz. Play it cool.
15 godina
offline
Re: FER-ov tim među finalistima prestižnog natjeca
Ima netko kakav update? Web ima counter do finala koji stoji na nuli. Ali nigdje nikakve novosti.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice