Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

poruka: 12
|
čitano: 3.797
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida".
15 godina
online
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

Preko amazona kupio igračaka za djecu. Pratim cijene od prije i dobre su cijene bile. Plus dva DS kontrolera. Od večih stvari što imam na nabavi u listi želja nisam baš nešto bio oduševljen. 

 

Stiže mi od Vallamara kod popusta od 45% za BF. Žena preko firme ima tamo redovito popust od 40%. Preko nje rezervirali za 80€ polupansion a preko BF ponude bilo  118€. Hrvatska posla. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2023 8:59 (Gajotres).
 
4 0 hvala 0
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

išo' u muller kupit gumene bonbone i tak. Išo' bi i da nije blek frajdej, ali ovako sam uštedio 20% pa sam umjesto 1 vrećice kupio 2 vrećice.

 

Više nemam niti jednu vrećicu doma. FML

Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

Nita.

marching up and down the squaaare
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

uzvišen čovjek dobru priliku određuje sam, na osnovi sisuacije i okolnoća. bez "pomoći" trgovaca i marketingaša, i neovisno o prostorvremenu. načelno je dopušteno konzultirati i ching, ali neobvezujuće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

velikim slovima odnosno brojevima 80%...ali malim slovima piše DO...uđem u Galeba da kupim našpaline....i idem tamo di vise našpaline koje već imam na sebi...kad te nisu na popustu...i kaže prodavačica svi idu na te koje nisu na popustu...jerbo valjaju...na popustu su one koje nevaljaju

 

Vidjela žaba gdje se konji potkivaju pa i ona digla nogu...naši od američana pokupili black friday ALI ne i njihove popuste...ako nije minimalnih 50% to i nije black friday

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

Nisam kupio ništa. Zapravo, cijela ta euforija oko black friday-a me zaobišla jer ne volim odlazak u shopping centar gdje na kraju tražiš parking 30+ minuta, te ne možeš normalno hodat, već se moraš probijat kroz shopping centar jer je ogromna gužva. Živim 5 min autom od arena centra i ne pada mi na pamet da idem tamo u ove dane.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

Uzeo sam si pet postera sa Displatea jer su bili na 41% off i pretplatu na Telegram produžio jer je bila 1 + 1 gratis. Drugo ništa vrijedno spomena što se popusta tiče, ali nisam ni ništa baš trebao. Da je uletio kakav e-reader možda bih upiknuo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

jesam, ali samo od odjece na stvarnom popustu od 50%.

 

tehnika 0 bodova, sve neki fejk popusti, ili popusti na komponente koje se ne prodaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

Gleda bolja polovina neke krpice, "sniženo sa 40€ na 20€". Zagrebemo cenu, ispod prava redovna cena od 25€. Kupio joj DJI Osmo Mobile 6. Slučajno naleteo na dobru cenu, nije bio poseban popust.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black Frida

Ja sam fino prošao sa aparatom za šišanje, 40% popusta. S obzirom da košta inače 90€ zadovoljan sam popustom. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black F

ako je to istinita priča, onda je prijavi dučan inspekciji. Ali to vjerovatno u Hr ne pali. Kod nas su par puta uhvatili takve lopove i nabacili jim velike kazne, pa sad svi strepe i ne pada jim na pamet, da lažiraju popuste. A i od več neko vrijeme je na snazi "lowest price in last 30 days"....tako da...

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
15 godina
offline
Re: Jeste li iskoristili neku od ponuda za Black F
Htio sam uzeti PS5 kod A1 za 1 € + 12€ mjesečno.
Tako to oni reklamiraju.

ALI ja imam običan Homebox a ne OPTIKU NITI KABLOVSKI internet.... i onda NE MOGU DOBITI PS5 za 1 € + 12 € nego neka im platim 29 € + 20 € mjesečno.
Zato što živim na selu gospoda nisu izgradila infrastrukturu.


PA KAKVA PREVARA! ! !

Mi BEZ infrastrukture smo građani drugog reda pa moramo SKUPLJE PLAĆATI PS5?


trebam li napomenuti da je pretplata na optiku 25 € a na Homebox 30 € mjesečno?

Uglavnom A1 MI SE ZGADIO za cijeli život, mafija bezobrazna.
 
1 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice