Samsung Galaxy S23 FE stiže u Europu ovoga petka

poruka: 7
|
čitano: 2.903
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S23 FE stiže u Europu ovoga petka".
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23 FE stiže u Europu ovoga petka

Razmisljam o kupnji S23 FE, ali razocarala me cijena i trajanje baterije. Za 600e se moze naci i S23 nov sa garancijom, koji je ima bolju bateriju, procesor, Victus 2, laksi je, tanji, kompaktniji.

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23 FE stiže u Europu ovoga petka

Opet dosta neprivlačno za tu cijenu. S 21FE se već lagano izgubila poanta, ovo samo nastavlja trend. Xiaomi 13T s većim ekranom, bržim punjenjem i izdržljivijom baterijom je sad već redovito oko 500injak eura.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 22:14 (Chronosus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 FE stiže u Europu ovoga pet
Meni godinama ide na živce što ama baš svi modeli, svih marki izbacuju sa prostorom od 125 i 256GB ili 8 i 16GB RAM-a. A nisam kod nas nikad vidio te "veće" inačice, kod nas uvijek lošija varijanta. Iznimka je valjda samo iPhone sa izborim prostora za pohranu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 FE stiže u Europu ovoga pet
Kako nema? Evo kod mene Z Flip5 verzija sa 512GB. Kupljen u Sancta Domenici.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 FE stiže u Europu ovoga pet
ajimerej kaže...
Meni godinama ide na živce što ama baš svi modeli, svih marki izbacuju sa prostorom od 125 i 256GB ili 8 i 16GB RAM-a. A nisam kod nas nikad vidio te "veće" inačice, kod nas uvijek lošija varijanta. Iznimka je valjda samo iPhone sa izborim prostora za pohranu.

 

Kad obično za razliku u cijeni možeš kupiti mobitel klase više. Eto, Xiaomi 13T ima samo 256GB, a Pro verzija 512gb. Obična verzija s 512 bi tako došla po cijeni opasno blizu Pro verziji.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S23 FE stiže u Europu ovoga petka

FE eition pocinje znaciti plati vise za dobiti manje. Pa to se od "obozavatelja" i ocekuje za ne? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S23 FE stiže u Europu ovoga petka

ista prica kao i za S21 FE ... nakon pola godine ovo ce biti OK kupnja

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 15:47 (BoTiA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice