Rockstar požurio s najavom Grand Theft Auta 6, igr

poruka: 5
|
čitano: 3.800
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rockstar požurio s najavom Grand Theft Auta 6, igr".
13 godina
offline
Rockstar požurio s najavom Grand Theft Auta 6, igr

Mene živcira hype oko igre koja izlazi tek 2025 (ako). 

Još se sjećam kada sam zaigrao GTA V day one na PS4. Toliko su me razočarale pšerformanse i grafički prikaz ( u usporedbi sa generalnim performansama PC-a tog razdoblja) da sam nedugo nakon toga prodao konzolu. 

Očekujem isti scenarij i sa PS5. Da su pametni izdali bi igru do kraja ove godine, a ne kada će hardver trenutnih konzola biti na izdisaju.

 
4 6 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Rockstar požurio s najavom Grand Theft Auta 6, igr

Ja sam tamo negdje s GTA V konačno shvatio da više nisam za igre.

 

Toliko se ljudi oduševilo igrom, toliko hypea je nastalo, toliko nagrada igra pokupila, i dan danas mnogima toliko draga i igriva, na tisuće "memeova" napravljeno, totalni hype nastao.

I ja je kupio, igrao 30 minuta, i ugasio. Nikad više pokrenuo nisam.

S 40 godina ipak sam prestar da bih odigrao nešto, naprosto niti imam vremena a još malo volje za istime.

 

 

Ipak novi GTA željno iščekujem, gledati ću i gameplay i recenzije i čitati postove na redditu. To mi je super vidjeti u kojem smjeru se sve kreće, koliko smo napredovali što u grafici, veličini i načinu igranja. Jako mi je drago vidjeti da igre pomiču granice.

GTA moguće najviše od svih te granice pomiče. Ne sjećam se ijedne druge igre da su toliko ljudi bili "nabrijani" na nju. Možda novi Final Fantasy, ili Zelda, ne znam, ...

 

Nije poznato da li je u videu prikazan gameplay ili je samo nekakav cut scene ili slično? Nije se prikazalo ništa posebice, ali dovoljno da se stvori hype. Već se priča o aligatoru u prodavaoni, eto, krenulo je...

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rockstar požurio s najavom Grand Theft Auta 6,

Zelda serijal općeito stalno pomiče granice igrivosti. Taman kad pomisliš da nije moguće bolje onda te iznenade - primjer ToTK.

16 godina
offline
Re: Rockstar požurio s najavom Grand Theft Auta 6,
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ja sam tamo negdje s GTA V konačno shvatio da više nisam za igre.

 

Toliko se ljudi oduševilo igrom, toliko hypea je nastalo, toliko nagrada igra pokupila, i dan danas mnogima toliko draga i igriva, na tisuće "memeova" napravljeno, totalni hype nastao.

I ja je kupio, igrao 30 minuta, i ugasio. Nikad više pokrenuo nisam.

S 40 godina ipak sam prestar da bih odigrao nešto, naprosto niti imam vremena a još malo volje za istime.

 

 

Ipak novi GTA željno iščekujem, gledati ću i gameplay i recenzije i čitati postove na redditu. To mi je super vidjeti u kojem smjeru se sve kreće, koliko smo napredovali što u grafici, veličini i načinu igranja. Jako mi je drago vidjeti da igre pomiču granice.

GTA moguće najviše od svih te granice pomiče. Ne sjećam se ijedne druge igre da su toliko ljudi bili "nabrijani" na nju. Možda novi Final Fantasy, ili Zelda, ne znam, ...

 

Nije poznato da li je u videu prikazan gameplay ili je samo nekakav cut scene ili slično? Nije se prikazalo ništa posebice, ali dovoljno da se stvori hype. Već se priča o aligatoru u prodavaoni, eto, krenulo je...

 Tak mi je i samom... Kao klinac sam igrao sve i svašta, a sad mi je ipak draže sjesti na bajk. otići na planinarenje, prošetati... Al veselim se što mi klinac uskoro ulazi u te godine, pa možda s njim nešto i zaigram ponekad :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 13:05 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Rockstar požurio s najavom Grand Theft Auta 6, igr

Sa gta iv sam vidio da gta vise nema smisla 

 
2 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice