Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovnica

poruka: 9
|
čitano: 2.749
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovnica ".
15 godina
offline
Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovnica

Ne volim ove duboke tastere. Pogotovo ne toliko reduciran broj tipki.

Pošto je nova tehnologija, otišao pročitati malo detalja. Najbolja ideja mi je: normalni pritisak je recimo "c", dubiki pritisak "ctrl+c". To mijenja cijeli copy/paste doživljaj! 

 
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovnica

I onda da sve nije prevara: "osnovni model bez prekidača i tipki košta 194 dolara." nemoj ne J!

NULL!=NULL
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovnica

Da jer su analogne tipke za word napravljene kao i ova tipkovica. 

 

Ima svakakvih tipkovnica na trzistu,ako ova nije za vas lako cete nac neku drugu.

 

Ak ne kuzite cemu sluzi malo googlajte :)

 

Kolko znam prvi je wooting krenuo sa tim i ocito da je bilo uspjesno kad sad i drugi idu tim stopama

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 11:08 (Santana).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovnica

Magnetske tipkovnice su postojale još 80-tih. Izvedba nije bila baš najbolja, ali ti prekidači su neuništivi. Također SS Apex Pro tipkovnica ima hibridno magnetsko rješenje za aktivaciju tipki, ali mislim da nije moguće mapirati više funkcija na tipku ovisno o stupnju pritisnutosti.
Ono što me muči kod Keychrona je njihov proizvodni kapacitet. Prije par godina sam htio kupiti njihovu K4 tipkovnicu i to je bila nemoguća misija. Uvijek je bila nedostupna (bar varijanta koju sam ja htio), a kad dobiješ mail da je dostupna već je rasprodana jer je valjda bilo 2 komada... Crowdfunding projekti često kasne s isporukom, pa ne sumnjam da će tako biti i s ovima. 

 

P.S. vidim da sad imaju i webshopove s EU domenama pa je i isporučivost bolja nego nekad. Možda napokon nešto i kupim od njih. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovn
jozef kaže...

Magnetske tipkovnice su postojale još 80-tih. Izvedba nije bila baš najbolja, ali ti prekidači su neuništivi. Također SS Apex Pro tipkovnica ima hibridno magnetsko rješenje za aktivaciju tipki, ali mislim da nije moguće mapirati više funkcija na tipku ovisno o stupnju pritisnutosti.
Ono što me muči kod Keychrona je njihov proizvodni kapacitet. Prije par godina sam htio kupiti njihovu K4 tipkovnicu i to je bila nemoguća misija. Uvijek je bila nedostupna (bar varijanta koju sam ja htio), a kad dobiješ mail da je dostupna već je rasprodana jer je valjda bilo 2 komada... Crowdfunding projekti često kasne s isporukom, pa ne sumnjam da će tako biti i s ovima. 

 

P.S. vidim da sad imaju i webshopove s EU domenama pa je i isporučivost bolja nego nekad. Možda napokon nešto i kupim od njih. 

 Naručio sam par puta od njih sa .com stranice i usprkos tome što šalju iz Kine, paketi su uredno zaobišli carinu/PDV. Cijena koju sam platio je bila jednaka označenoj, dakle nije kao na amazonu da uračunaju naš umjesto njihovog PDVa. Shipping je zato bio 20-30$.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 12:59 (Gregor).
14 godina
online
Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovnica

Keychron mi je bio zanimljiv dok nisam vidio kolika je latencija njihovim tipkovnicama. 

Kome je to bitno izbjegavat u sirokom luku, pogotovo kada danas ima toliko izbora...

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovn
Ja sam si uzeo tactile mehaničku tipkovnicu i jako sam zadovoljan. Pliće su tipke i tiše (Logitech 915 TKL) od obične prosječne tipkovnice.
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovn
Gregor kaže...

 Naručio sam par puta od njih sa .com stranice i usprkos tome što šalju iz Kine, paketi su uredno zaobišli carinu/PDV. Cijena koju sam platio je bila jednaka označenoj, dakle nije kao na amazonu da uračunaju naš umjesto njihovog PDVa. Shipping je zato bio 20-30$.

 Prodaju uz njemačku i sa talijanskefrancuskešpanjolske domene, iz španjolske, francuske i njemačke dostavljaju u hr, iz italije i poljske ne dostavljaju, tako barem tvrde na stranicama s navedenih domena, iz francuske dostava dođe 23,60€.

konjRR kaže...

Keychron mi je bio zanimljiv dok nisam vidio kolika je latencija njihovim tipkovnicama. 

Kome je to bitno izbjegavat u sirokom luku, pogotovo kada danas ima toliko izbora...

 Žica ili bt?

14 godina
online
Re: Na Kickstarter stigla Keychronova prva tipkovn
notloB kaže...
*
konjRR kaže...

Keychron mi je bio zanimljiv dok nisam vidio kolika je latencija njihovim tipkovnicama. 

Kome je to bitno izbjegavat u sirokom luku, pogotovo kada danas ima toliko izbora...

 Žica ili bt?

 Oboje, naravno "zica" bolja od "bez zice". Iako zna biti razlike od modela do modela sve koje sam gledao su bile dosta lose po tom pitanju. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice