SpyLoan malware za Android na Google Playu preuzet

poruka: 4
|
čitano: 3.278
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SpyLoan malware za Android na Google Playu preuzet".
15 godina
offline
SpyLoan malware za Android na Google Playu preuzet

Android je sam po sebi "malware" dao sam malom Samsung Android uspio ga je ubiti u 3 tjedna sa malware aplikacijama...

 
0 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: SpyLoan malware za Android na Google Playu pre

Aha znači nije on kriv što instalira sve po vrsti i negleda, nego je kriv telefon što ga nije zaustavio? 

 

Evo ja imam androida od prvog Samsunga S1, pa nikako da skupim malware. Ne kažem da je nemoguće, ali sa malo zdrave pameti je jako mala šansa da pokupiš takvo sranje, u biti isto kao i za viruse.

2 godine
offline
SpyLoan malware za Android na Google Playu preuzet

Luđi je onaj ko od diteta očekuje "zdravu pamet". Čoviče, da na utičnici stoji Fortnite logo, dica bi je lizala. Još si i dobro proša, malo malwarea nije nikoga ubilo.

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SpyLoan malware za Android na Google Playu pre
Microline kaže...

Android je sam po sebi "malware" dao sam malom Samsung Android uspio ga je ubiti u 3 tjedna sa malware aplikacijama...

Možda da si djetetu namjestio uređaj kako treba, zabranio pristup određenim postavkama, možda se to ne bi dogodilo? Da li tako i na računalu daš djetetu administratorska prava?

 

Uostalom, o kakvom se malware-u radi? Daj malo više detalja, nemoj škrtarit na informacijama...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 10:53 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice