Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa

poruka: 118
|
čitano: 19.919
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa".
13 godina
offline
Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa

Koja sprdačina😂

 
12 0 hvala 0
14 godina
online
Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa

 

 

p.s.  nemogu vjerovati da sam zakasnio biti prvi na ovakvu povijesnu vijest....

 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa

Problem svih ovih modernih ekologa je sto ne mogu razmisljati 15 minuta unaprijed.

 

Svatko normalan na ovom planetu je za zelenu energiju i ocuvanje ove loptice sto kruzi oko sunca.

No moderni ekolozi, ili da se posluzim poredbom kolege sa ovog foruma, "pripadnika sekte Presvetlog Zatoplenja" su jednostavno postala djeca koja topcuci nozicama zele promijeniti svijet.

 

Nazalost, realnost ne radi po tom principu.

 

Umjesto da se na fosilna goriva gleda kao most koji ce nam pomoci doci do rjesenja, moderni ekolozi zele minirati most, a zatim razmisljati kako preci na drugu stranu tehnoloskog klanca, kojeg jos uvijek nedvojbeno imamo pred sobom.

 

Sve me to podsjeca na dogadjaj prije par godina. kada smo u drustvu raspravljali o mogucnosti prezivljavanja covjecanstva u slucaju apokalipse (dakako da je vec bilo par litara vina u nama) pa jedan od frendova izjavio kako nema problema, jer cemo se svi vratiti lovu/sakupljanju.

Na stranu sto jeto kao izjava suludo iz cistog zakona brojeva, najveca ironija je bila sto je 20tak minuta ranije zalio se kako u Plodinama nije mogao pronaci piletinu jer su promjenili raspored u friziderima.

I takav bi ulovio zeca?

 

Ma mos se smisliti.

 

Sklon sam pomisliti da autor ovog, ali i prilicnog broja drugih clanaka na ovu temu, da nema ispusni ventil ovdje na BOL-u, citali bi o njemu kako se zalijepio negdje na autoputu ili prosuo juhu od rajcica po nekom umjetnickom djelu.

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
35 0 hvala 4
13 godina
offline
Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa

Samo mi javite kada krene zeleni fašizam, da znam prestat disat.

 
18 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po

Već je odavno krenuo. Samo kao i svaki drugi fašizam, sam sebe potkopava i na kraju biva uništen

14 godina
online
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
syncmaster245b kaže...

Problem svih ovih modernih ekologa je sto ne mogu razmisljati 15 minuta unaprijed.

 

Svatko normalan na ovom planetu je za zelenu energiju i ocuvanje ove loptice sto kruzi oko sunca.

No moderni ekolozi, ili da se posluzim poredbom kolege sa ovog foruma, "pripadnika sekte Presvetlog Zatoplenja" su jednostavno postala djeca koja topcuci nozicama zele promijeniti svijet.

 

Nazalost, realnost ne radi po tom principu.

 

Umjesto da se na fosilna goriva gleda kao most koji ce nam pomoci doci do rjesenja, moderni ekolozi zele minirati most, a zatim razmisljati kako preci na drugu stranu tehnoloskog klanca, kojeg jos uvijek nedvojbeno imamo pred sobom.

 

Sve me to podsjeca na dogadjaj prije par godina. kada smo u drustvu raspravljali o mogucnosti prezivljavanja covjecanstva u slucaju apokalipse (dakako da je vec bilo par litara vina u nama) pa jedan od frendova izjavio kako nema problema, jer cemo se svi vratiti lovu/sakupljanju.

Na stranu sto jeto kao izjava suludo iz cistog zakona brojeva, najveca ironija je bila sto je 20tak minuta ranije zalio se kako u Plodinama nije mogao pronaci piletinu jer su promjenili raspored u friziderima.

I takav bi ulovio zeca?

 

Ma mos se smisliti.

 

Sklon sam pomisliti da autor ovog, ali i prilicnog broja drugih clanaka na ovu temu, da nema ispusni ventil ovdje na BOL-u, citali bi o njemu kako se zalijepio negdje na autoputu ili prosuo juhu od rajcica po nekom umjetnickom djelu.

 

 Tvoj opis modernih ekologa jako podsjeca na ponasanje trumpa... a i nije da nisu cesto iz slicnih "backrounda", nepobabies i sl.

15 godina
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
konjRR kaže...

 Tvoj opis modernih ekologa jako podsjeca na ponasanje trumpa... a i nije da nisu cesto iz slicnih "backrounda", nepobabies i sl.

 

Ne razumijem kako ti je na pamet pao Trump?

 

Valjda nisi jedan od onih kojma Trump zivi "rent free" u glavi?

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
offline
Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa

Nisam čitao članak, samo gledao sliku.

- Ko je ta mala kraj Plenkovića?

- Neko fali kraj Vučića.

- nisam znao da gospođa Meloni ima okserice.

 
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
syncmaster245b kaže...
konjRR kaže...

 Tvoj opis modernih ekologa jako podsjeca na ponasanje trumpa... a i nije da nisu cesto iz slicnih "backrounda", nepobabies i sl.

 

Ne razumijem kako ti je na pamet pao Trump?

 

Valjda nisi jedan od onih kojma Trump zivi "rent free" u glavi?

 Znacenje ove izjave? Znam li tko je trump? Da, znam. Valjda i svaki pismeni covjek i "covijek" takoder?

 

Sto tocno ne razumijes? Zasto im je pristup problemima "koje zele rijesiti/kojim se bave" isti ili sl.? Zato sto takvi ljudi obicno imaju slican "background". Nije ti jasan ta rijec background?

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 15:47 (konjRR).
15 godina
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
konjRR kaže...

 Znacenje ove izjave? Znam li tko je trump? Da, znam. Valjda i svaki pismeni covjek i "covijek" takoder?

 

Sto tocno ne razumijes? Zasto im je pristup problemima "koje zele rijesiti/kojim se bave" isti ili sl.? Zato sto takvi ljudi obicno imaju slican "background". Nije ti jasan ta rijec background?

 Sve si rekao.

 

Na ovoj temi ne bih vise diskutirao sa tobom.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
offline
Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa

..''nije ovo sprdačina...'' (ma ok, je..) :)

-ali (s navodnicima-naglaskom..) .. eto, već su dosadašnjim dernecima mjerama, dogovorima, spasili Zemlju i pripadne zemljane-podanike-porezne obveznike i ostalu sitnjariju malu i veliku .. i djecu i šume :)

-jer da nisu, kako text kaže (a papir trpi) već bi (možda?) bilo +5, ovako je ... ma nevažno, razlika je veća od targeta pa je to već i prije starta uspjeh, ko ono koliko trčim na 100.. (60) :) ..

 

-no što je s medijima, bugom? onak, prenesti vijest ili 'vijest'? bez malo autorskog doticaja, pitanja, sarkazma, .. ili činjnica, npr što su dogovorili? no da, kako pisati o 'ništa'.. tad je logično ne pisati o tome-ništa.. ili novo-normalno. Smisao takvih vijesit u bugu? tek da se popuni kvota? neke veze ili je dovoljno gurnuti prst u more (ili nekamo ..) :)

-nekad se bug čitao, sad je još samo forum .. a ni to. .. cilj je? (ne članka, nego buga) .. biti IT časopis s odgovarajućim temama ili biti 'mediji' onak, mila-bravo-kulinarka s rubrikom za osobe s računalom i invaliditetom? .. no, da, prošlo vrijeme i kao svako neće se vratiti, next...

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po

Ne sjećam se kada sam zadnji put pročitao bilo kakav članak koji je imao istraživački i kritički pristup prema vijestima. Svi su portali i tiskovine postali copy/paste odavno.

To fakat može raditi AI. Džabe plaćati "novinare"

16 godina
moderator
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
syncmaster245b kaže...

Problem svih ovih modernih ekologa je sto ne mogu razmisljati 15 minuta unaprijed.

 

Svatko normalan na ovom planetu je za zelenu energiju i ocuvanje ove loptice sto kruzi oko sunca.

No moderni ekolozi, ili da se posluzim poredbom kolege sa ovog foruma, "pripadnika sekte Presvetlog Zatoplenja" su jednostavno postala djeca koja topcuci nozicama zele promijeniti svijet.

 

Nazalost, realnost ne radi po tom principu.

 

Umjesto da se na fosilna goriva gleda kao most koji ce nam pomoci doci do rjesenja, moderni ekolozi zele minirati most, a zatim razmisljati kako preci na drugu stranu tehnoloskog klanca, kojeg jos uvijek nedvojbeno imamo pred sobom.

 

Sve me to podsjeca na dogadjaj prije par godina. kada smo u drustvu raspravljali o mogucnosti prezivljavanja covjecanstva u slucaju apokalipse (dakako da je vec bilo par litara vina u nama) pa jedan od frendova izjavio kako nema problema, jer cemo se svi vratiti lovu/sakupljanju.

Na stranu sto jeto kao izjava suludo iz cistog zakona brojeva, najveca ironija je bila sto je 20tak minuta ranije zalio se kako u Plodinama nije mogao pronaci piletinu jer su promjenili raspored u friziderima.

I takav bi ulovio zeca?

 

Ma mos se smisliti.

 

Sklon sam pomisliti da autor ovog, ali i prilicnog broja drugih clanaka na ovu temu, da nema ispusni ventil ovdje na BOL-u, citali bi o njemu kako se zalijepio negdje na autoputu ili prosuo juhu od rajcica po nekom umjetnickom djelu.

 

 

Slažem se sa skoro svime što si napisao osim zadnje rečenice - ti zapravo ne znaš ništa o autoru niti što on misli, jer on prenosi vijest sa sastanka bez ikakvog iznošenja vlastitog mišljenja.

Također, uvijek se komentira djelo, a ne osoba - jednostavno je nepristojno, a i glupo. Ja Sandra sigurno poznajem neusporedivo bolje nego ga ti poznaješ jer ga ja znam godinama, a ti ga nikad nisi ni vidio, a ne bih se uopće usudio pretpostaviti što on misli ili ne misli o temi neke vijesti koju je napisao. 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 17:30 (Drago).
15 godina
offline
Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa

ne sudimo prestrogo: najveće (usput i jedino) postignuće ovog skupa nije toliko zborno pjevanje q, koliko je značajno proširenje definicije pojma luftbremzer

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
Drago kaže...

 

Sažem se sa skoro svime što si napisao osim zadnje rečenice - ti zapravo ne znaš ništa o autoru niti što on misli, jer on prenosi vijest sa sastanka bez ikakvog iznošenja vlastitog mišljenja.

Također, uvijek se komentira djelo, a ne osoba - jednostavno je nepristojno, a i glupo. Ja Sandra sigurno poznajem neusporedivo bolje nego ga ti poznaješ jer ga ja znam godinama, a ti ga nikad nisi ni vidio, a ne bih se uopće usudio pretpostaviti što on misli ili ne misli o temi neke vijesti koju je napisao. 

 

Drago, ja neznam kako je interno poslozen BOL.

 

No ono sto vidim da uvijek ekoloske "over the  top" vijesti su gotovo uvijek potpisane od strane istog autora.

 

Ne mozes me kriviti sto sam pripisao svoj zakljucak jednom imenu, kada je ponudjeno samo jednom ime.

 

Nakon tvog upisa, pomislio bih da je on vas interni "zrtveni jarac"?

 

A "sarajte malo" onda.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
14 godina
online
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
syncmaster245b kaže...
Drago kaže...

 

Sažem se sa skoro svime što si napisao osim zadnje rečenice - ti zapravo ne znaš ništa o autoru niti što on misli, jer on prenosi vijest sa sastanka bez ikakvog iznošenja vlastitog mišljenja.

Također, uvijek se komentira djelo, a ne osoba - jednostavno je nepristojno, a i glupo. Ja Sandra sigurno poznajem neusporedivo bolje nego ga ti poznaješ jer ga ja znam godinama, a ti ga nikad nisi ni vidio, a ne bih se uopće usudio pretpostaviti što on misli ili ne misli o temi neke vijesti koju je napisao. 

 

Drago, ja neznam kako je interno poslozen BOL.

 

No ono sto vidim da uvijek ekoloske "over the  top" vijesti su gotovo uvijek potpisane od strane istog autora.

 

Ne mozes me kriviti sto sam pripisao svoj zakljucak jednom imenu, kada je ponudjeno samo jednom ime.

 

Nakon tvog upisa, pomislio bih da je on vas interni "zrtveni jarac"?

 

A "sarajte malo" onda.

 Za sto tocno? Ajde budi "faca" i "kool" pa pojasni ovu izjavu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 16:36 (konjRR).
16 godina
moderator
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
syncmaster245b kaže...

 

Drago, ja neznam kako je interno poslozen BOL.

 

No ono sto vidim da uvijek ekoloske "over the  top" vijesti su gotovo uvijek potpisane od strane istog autora.

 

Ne mozes me kriviti sto sam pripisao svoj zakljucak jednom imenu, kada je ponudjeno samo jednom ime.

 

Nakon tvog upisa, pomislio bih da je on vas interni "zrtveni jarac"?

 

A "sarajte malo" onda.

 

Ima jedan tip (zapravo više nema, sad je pokojni) James Yeager s YT kanala Tactical Response kojega sam prije pratio, a koji je prije nego je počeo dijeliti (osrednje) pucačke savjete bio američki cajkan i rekao je da u američkoj policiji ima hrpa ološa, ali najviše pritužbi uvijek dobivaju oni koji najviše rade, a ne najgori. 

 

Sandrov "problem" je što je najvredniji i najviše piše pa ga ti najviše uočavaš.

This space for rent!
2 godine
offline
Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile početa

Ne znam kako da ne ispadnem bahat a po većini na ovoj temi i smiješan... ali meni je svejedno jer mislim da smo već zakasnili, još prije 15 - 20 godina, još od vremena Manbearpig for president trebalo je uprijeti i svim silama i financijama iznaći tehnička rješenja za smanjenje stakleničkih plinova, ovim tempom i entuzijazmom već smo debelo zakasnili, nama za života neće biti ni tako loše a što će biti poslije ne želim niti pretpostaviti, sramimo se.

Moj PC  
7 3 hvala 0
14 godina
online
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
Drago kaže...
syncmaster245b kaže...

 

Drago, ja neznam kako je interno poslozen BOL.

 

No ono sto vidim da uvijek ekoloske "over the  top" vijesti su gotovo uvijek potpisane od strane istog autora.

 

Ne mozes me kriviti sto sam pripisao svoj zakljucak jednom imenu, kada je ponudjeno samo jednom ime.

 

Nakon tvog upisa, pomislio bih da je on vas interni "zrtveni jarac"?

 

A "sarajte malo" onda.

 

Ima jedan tip (zapravo više nema, sad je pokojni) James Yeager s YT kanala Tactical Response kojega sam prije pratio, a koji je prije nego je počeo dijeliti (osrednje) pucačke savjete bio američki cajkan i rekao je da u američkoj policiji ima hrpa ološa, ali najviše pritužbi uvijek dobivaju oni koji najviše rade, a ne najgori. 

 

Sandrov "problem" je što je najvredniji i najviše piše pa ga ti najviše uočavaš.

 Zivi mu "rent free" u glavi hoces reci? 

3 godine
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
Osim što nas taj most već neko vrijeme usmjerava prema putu u provaliju.
Nije da nemamo alternative. Koje to tehnološko dostignuće čekamo?
15 godina
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
Gallu kaže...
Osim što nas taj most već neko vrijeme usmjerava prema putu u provaliju.
Nije da nemamo alternative. Koje to tehnološko dostignuće čekamo?

 Jesi siguran da smo presli most? (plus slika u prilogu, BOL resiza pa evo link na punu velicinu)

 

Disclaimer, ovo je prvo sto mi je izletilo na trazilici.

Svakako ospori, ili dodaj ako imas nesto.

 

A partial list of products made from Petroleum (6000 items). One 42-gallon barrel of oil creates 19.4 gallons of gasoline. The rest (over half) is used to make things like: Although the major use of petroleum is as a fuel, (gasoline, jet fuel, heating oil), and petroleum and natural gas are often used to generate electricity, there are many other uses. Here are some of the ways petroleum is used in our every day lives. All plastic is made from petroleum and plastic is used almost everywhere: in cars, houses, toys, computers and clothing. Asphalt used in road construction is a petroleum product as is the synthetic rubber in the tires. Paraffin wax comes from petroleum, as do fertilizer, pesticides, herbicides, detergents, phonograph records, photographic film, furniture, packaging materials, surfboards, paints, and artificial fibers used in clothing, upholstery, and carpet backing.

 

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 18:50 (syncmaster245b).
3 godine
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
Dio ovih proizvoda se se može dobiti i bez nafte, a dio će se i dalje proizvoditi iz nafte. Mada ovdje se generalno misli o energiji jer spaljivanjem fosilnih goriva se ispušta većina stakleničkih plinova o čemu se i govorilo na summitu.
15 godina
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po

-ne, većina je posljedica poljoprivrede, industrije.. promet-gorivo cca 20% od tog osobni automobili 5%.. itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
15 godina
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po

 -jadno malo.. pa eto, gledaš graf? vidiš npr transport (uključen u energetiku) kao i grijanje.. tj energetika je spojena industrija+kućanstva+transport kako bi taj graf tako izgledao, dok drugačije sumiran izgleda sasvim drugačije, tj ovisi što je želja-cilj naručene 'studije' ili proračuna dok statistika-statističar može što poželi..

-no, vidiš dio, transport, 16%.. e to je onih prošlih cca 20% u prošlom postu, promet-transport kao i kontekst goriva, pri čemu je gorivo kao benzin samo jedan od derivata kemijske industrije potrebne u svemu oko nas, plastika-maziva-asfalt.. današnje društvo je bez platiske nemoguće, kao i recimo poluvodići-računala-čipovi.. dok možda greta ima neki zeleni ajfon no to je tad samo na levelu boje, ne ekologije...

 

edit: postojala je doskočica, 'nas i rusa...' taj graf je upravo to, suma nečeg što je autor grafa želio tako sumirati, prikazati, mada recimo transport ne treba biti s recimo grijanjem ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 19:54 (ihush).
15 godina
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
Gallu kaže...
Dio ovih proizvoda se se može dobiti i bez nafte, a dio će se i dalje proizvoditi iz nafte. Mada ovdje se generalno misli o energiji jer spaljivanjem fosilnih goriva se ispušta većina stakleničkih plinova o čemu se i govorilo na summitu.

 ihush ti je vec odgovorio statistikom.

 

No cak nije problem u tome, da se nadovezem na svoj inicijalni upis i o 15minutnom razmisljanju unaprijed.

 

Pogledaj tko su danas "predvodnici" i ekoloskog pokreta:

 

Da ne spominjemo, "dzisus fakn krajst" da je zemlja zelenija nego sto je bila prije 35 godina

 

Gretu, brisateljicu svojih prorocanstava necu ni spominjati (eto napisah, oksimoron, jel da?)

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
2 godine
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
ihush kaže...

 -jadno malo.. pa eto, gledaš graf? vidiš npr transport (uključen u energetiku) kao i grijanje.. tj energetika je spojena industrija+kućanstva+transport kako bi taj graf tako izgledao, dok drugačije sumiran izgleda sasvim drugačije, tj ovisi što je želja-cilj naručene 'studije' ili proračuna dok statistika-statističar može što poželi..

-no, vidiš dio, transport, 16%.. e to je onih prošlih cca 20% u prošlom postu, promet-transport kao i kontekst goriva, pri čemu je gorivo kao benzin samo jedan od derivata kemijske industrije potrebne u svemu oko nas, plastika-maziva-asfalt.. današnje društvo je bez platiske nemoguće, kao i recimo poluvodići-računala-čipovi.. dok možda greta ima neki zeleni ajfon no to je tad samo na levelu boje, ne ekologije...

Da probamo još jednom... poljoprivreda i industrija troše li one energiju spaljivanjem fosilnih goriva i posljedično pridonose dijelu, kako kažeš većem, u sveukupnom udjelu stakleničkih plinova?

 

syncmaster245b kaže...

 

Pogledaj tko su danas "predvodnici" i ekoloskog pokreta:

 

Da ne spominjemo, "dzisus fakn krajst" da je zemlja zelenija nego sto je bila prije 35 godina

 Dakle radi djece koja šaraju po muzejima spreman si odustati od ideje da treba smanjiti emisiju stakleničkih plinova?

Kakve fckin' veze ima što je zemlja zelenija sa emisijom stakleničkih plinova? btw. nisam otvarao linkove, neda mi se.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 20:17 (notloB).
3 godine
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
A od čega se dobiva ta energija?!
Piše ti lijepo, a ti i dalje pokušavaš neki svoj spin.
3 godine
offline
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
Ja sam dao statistiku, ihush je izveo neki svoj lijevi zaključak iz ne znam kojeg pogleda.
Led se topi, CO2 raste, logično je da će bilje do neke razine bolje uspjevati, ali to nama i dalje nije dovoljno jer biljke ne mogu apsorbirati sav ugljik koji ljudi ispuste.
14 godina
online
Re: Dogovor u Emiratima: zemlje ipak dogovorile po
syncmaster245b kaže...
Gallu kaže...
Dio ovih proizvoda se se može dobiti i bez nafte, a dio će se i dalje proizvoditi iz nafte. Mada ovdje se generalno misli o energiji jer spaljivanjem fosilnih goriva se ispušta većina stakleničkih plinova o čemu se i govorilo na summitu.

 ihush ti je vec odgovorio statistikom.

 

No cak nije problem u tome, da se nadovezem na svoj inicijalni upis i o 15minutnom razmisljanju unaprijed.

 

Pogledaj tko su danas "predvodnici" i ekoloskog pokreta:

 

Da ne spominjemo, "dzisus fakn krajst" da je zemlja zelenija nego sto je bila prije 35 godina

 

Gretu, brisateljicu svojih prorocanstava necu ni spominjati (eto napisah, oksimoron, jel da?)

 To si ih ti proglasio predvodnicima ili? Tko je to njih sluzbeno prolgasio predvodnicima icega? Osobno ja bi ih proglasio predvodnicima debilzma ali tko sam ja da ikoga proglasavam icim...

Vjerojatno ti je i greta predvodnica necega? Meni mozda ulranja u javnosti. Neznam za dalje 

A to da je zemlja zelenija, vjerojatno, nekon ovakvih projekata i definitivno 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice