Xiaomi otkrio datum globalnog predstavljanja serij

poruka: 6
|
čitano: 2.320
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi otkrio datum globalnog predstavljanja serij".
13 godina
offline
Xiaomi otkrio datum globalnog predstavljanja serij

Kao i obično, očekujem nikakvu dostupnost kod nas. Eventualno jedna boja, najjadnija varijanta po cijeni boljih varijanti kako je to bio slučaj s prethodnim modelima. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 19:15 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi otkrio datum globalnog predstavljanja s
Marko :D kaže...

Kao i obično, očekujem nikakvu dostupnost kod nas. Eventualno jedna boja, najjadnija varijanta po cijeni boljih varijanti kako je to bio slučaj s prethodnim modelima. 

U našim dućanima ima više boja i većine modela (Note 12, 12S, 12 Pro, 12 Pro+)

13 godina
offline
Re: Xiaomi otkrio datum globalnog predstavljanja s

Pa ima kad je mobitel predstavljen prije godinu dana. Moj Poco X5 Pro kad je bio predstavljen, samo varijanta od 128 GB i to nije bilo crnog u Mi Store-u nego sam ga morao nabaviti u jednoj drugoj trgovini. Na upit kada dolazi 256 GB varijanta, rečeno je da će na našem tržištu biti dostupna samo ona od 128 GB, da bi se nakon 6 mjeseci pojavila i 256 GB varijanta.

 

Pošaljem upit nakon globalnog predstavljanja Poco X4 GT da kad stiže u Hrvatsku, ne znaju iliti nikada ga nisu ni planirali uvest ovdje. Tako da kad Xiaomi predstavi neki dobar mobitel, velike su šanse da ili neće doći kod nas ili će doći nakon 6 mjeseci, možda i kasnije. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 19:57 (Marko :D).
11 godina
offline
Re: Xiaomi otkrio datum globalnog predstavljanja s
Ejj bok marko malo lupetas gluposti
13 godina
offline
Re: Xiaomi otkrio datum globalnog predstavljanja s

Bit će da sam si samo sve umislio i zato zapeo s 128 GB varijantom Poca. 🤷🏻‍♂️

16 godina
offline
Re: Xiaomi otkrio datum globalnog predstavljanja s
Pro+ kupujem istu minutu cim dojde na Amazon. Dijete ima Note 9 i jedva cekam da joj kupim tak 13 Pro +.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice