Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

poruka: 15
|
čitano: 5.524
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog".
10 godina
suspendiran
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

Dobiješ novce za proizvod koji uopće ne postoji, shvate da si samo zavlačio, osude te i ide se u zatvor. Jer si lažov i lopuža, sa ili bez brade.

 

 

Nije li baš lijepo što hrvatska nije amerika, pomisle neki...

Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

ma kakva je to sramota od države u kojoj se pati od zatvora, ako se laže o postignućima vlastita "tech" biznisarenja i mami ulagače bajkama, uz figu u džepu?! to se nama ne može dogoditi, je li tako djeco?  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

Hoćel' rimac u zatvor jer je lagao da je prodao 88 C1 i 120 C2 za koje nije tada imao ni homologaciju i kupio pare od poticaja?

Moj PC  
9 2 hvala 1
16 godina
offline
Re: Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor
turboflash kaže...

Hoćel' rimac u zatvor jer je lagao da je prodao 88 C1 i 120 C2 za koje nije tada imao ni homologaciju i kupio pare od poticaja?

 ne znam... ali budući da se Ilko raspisao o njemu, ne piše mu se dobro... a i ostatak ekipe imbex sendvičara je postalo nervozno... vjerojatno kasni isporuka parizera

7 godina
offline
Re: Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor
Aldo kaže...
turboflash kaže...

Hoćel' rimac u zatvor jer je lagao da je prodao 88 C1 i 120 C2 za koje nije tada imao ni homologaciju i kupio pare od poticaja?

 ne znam... ali budući da se Ilko raspisao o njemu, ne piše mu se dobro... a i ostatak ekipe imbex sendvičara je postalo nervozno... vjerojatno kasni isporuka parizera

 Lažibrada ima i BiH državljanstvo

10 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor
Mamicu haose, eto Rimca tamo se…
(raja iz Bosne)
sve ti znas, ali nista ne kontas
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

Nije iznimka nego pravilo da se "zavaravaju investitori".

Investitori to znaju. Investitori i sami hype-aju imaginaciju.

Najbolje prođu koji kupe u startu i pnda prodaju udjele nekom naivcu u početku zalaska hype-a.

 

Tako da me čudi zašto je to točno ovaj uhičen?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2023 13:56 (gpd).
 
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

Bitno da su karlovčanima zabranili da šišaju ovce prodavajući maglu u tegli, a ovi koji prodaju x redova veću maglu, njima još daju poticaje. O robijo...

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

od kada je krenula ta priča sa start-upovima...našim političarima puna usta njih...start-up iz garaže bude nadomjestio jednu tvornicu koja je zapošljavala...2000...5000...10000 rvatina....tip sastavi 3D printer u garaži na otoku...eto gradonačelnika...ovo je  početak jedne priče da naša županija postane svjetski lider u proizvodnji 3D printera...godina prošla ostala samo garaža i otok

 

50% tih start-upova su u start već prevara za izvlačenje novaca...ostalih 30% izmišljaju toplu vodu...i ostade tih 20%

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 1
6 godina
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

šta ga nije thunderf00t debunkao prije tipa 2 godine :D

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor
gpd kaže...

Nije iznimka nego pravilo da se "zavaravaju investitori".

Investitori to znaju. Investitori i sami hype-aju imaginaciju.

Najbolje prođu koji kupe u startu i pnda prodaju udjele nekom naivcu u početku zalaska hype-a.

 

Tako da me čudi zašto je to točno ovaj uhičen?

 Zašto? Dao se uhvatiti u laži prije vremena. 

Ja rekoh
14 godina
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

A jeste jalni, rekli bi vam mnogi 

 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

Mir i tišina zelenih kolega. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor
cvaja997 kaže...

Mir i tišina zelenih kolega. 

 A ovo ima veze sa zelenim... kakve točno?

 Ono, imamo prevaranta koji prodaje maglu. To može biti električni kamion, ICE auto ili čačkalice. Koja je poanta ovog posta? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2023 15:17 (Dragi Vođa).
15 godina
offline
Osnivač Nikole Trevor Milton osuđen na zatvor zbog

eto, i meni je čudno kako gretini tundbergaši nisu prepoznali kako ne postoji ekološkiji proizvod od nepostojećeg. navedeni gospodin "fake it 'til you make it OR you get caught" će sad dobiti priliku zatvoroterapijom razvijati nove tehnike sigurnog, održivog i brzog podizanja sapuna s pločica u grupnoj tuširaoni te, kad i ako izađe, svoje spoznaje ponuditi tržištu u obliku start-up-a, koji će jamačno privući mnogog investitora (kao što drek privlači muhe) uz stalan rast (poput tumora). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice