Apple mora prestati prodavati najnovije modele App

poruka: 5
|
čitano: 3.979
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple mora prestati prodavati najnovije modele App".
8 godina
offline
Apple mora prestati prodavati najnovije modele App

Ovo nije sudska presuda. Masimo se nada uvaljivanju licence, ali neće im proći. Apple je zaposlio njihove bivše radnike koji su za Apple dizajnirali nešto slično, ali izvan domene patenta...

Ja rekoh
Moj PC  
0 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple mora prestati prodavati najnovije modele
Feudalac kaže...

Ovo nije sudska presuda. Masimo se nada uvaljivanju licence, ali neće im proći. Apple je zaposlio njihove bivše radnike koji su za Apple dizajnirali nešto slično, ali izvan domene patenta...

 znaci apple more patentirati pravokutnik, ali eto, kradja radnika i copy paste proizvoda, malo folklorom izmjenjenog, nije!

 

super :D

15 godina
suspendiran
offline
Re: Apple mora prestati prodavati najnovije modele
Feudalac kaže...

Ovo nije sudska presuda. Masimo se nada uvaljivanju licence, ali neće im proći. Apple je zaposlio njihove bivše radnike koji su za Apple dizajnirali nešto slično, ali izvan domene patenta...

 Ma da, dobili su zabranu zato što su izvan domene patenta. Tužili su sve i svakoga, patentirali su zrak oko iPhonea i sad su naj##### na svoju foru. 

14 godina
online
Apple mora prestati prodavati najnovije modele App

Apple izgubiti patentnu bitku u americi? 

Nazalost, koliko god da mi je simpaticno, nemoguce je. 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple mora prestati prodavati najnovije modele
rjakopec kaže...
Feudalac kaže...

Ovo nije sudska presuda. Masimo se nada uvaljivanju licence, ali neće im proći. Apple je zaposlio njihove bivše radnike koji su za Apple dizajnirali nešto slično, ali izvan domene patenta...

 Ma da, dobili su zabranu zato što su izvan domene patenta. Tužili su sve i svakoga, patentirali su zrak oko iPhonea i sad su naj##### na svoju foru. 

 USITC je zapravo Ured za tarife, ne postoji sud ni porota. Može odlučivati o zabrani uvoza u SAD stvari koje krše odredbe o intelektualnom vlasništvu. Potom dolazi POTUS koji njihove odluke može poništiti i naravno nakon toga mogućnost tužbe, kao kod nas Upravnom sudu. 

 

Dakle, apsolutno nije bila riječ o povredi bilo kakvog patenta. Masimo je kao pravi trol, otišao putem ITC-a jer su tamo postupovne odredbe puno jednostavnije, a jedina odluka je zabrana uvoza od čega Masimo nema baš nikakve koristi osim nade da će Apple pristati na ucjenu i platiti. 

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice