PlayStation 5 prodao se u preko 50 milijuna primje

poruka: 6
|
čitano: 3.401
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 5 prodao se u preko 50 milijuna primje".
15 godina
offline
PlayStation 5 prodao se u preko 50 milijuna primje

Konzole su rak rana za PC gaming

Intel 80286
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayStation 5 prodao se u preko 50 milijuna pr
Horned Reaer kaže...

Konzole su rak rana za PC gaming

 S obzirom na njihove cijene da.

4 mjeseca
protjeran
offline
Re: PlayStation 5 prodao se u preko 50 milijuna pr
Ništa čudno, s obzirom da su cijene komponenti za pc previsoke - za cijenu jedne jače grafičke možete kupiti novi PS5 s kontrolerima i igrama. Iako su igre sve lošije (uglavnom površne, nedorađene i sve češće "woke") a pc bolji izbor za sve potrebe, Sony je iskoristio priliku - pohlepu proizvođača računalne opreme i povodljivost prosječnog konzumenta kojemu je vrhunac zabave krivljenje šake i prstiju na kontroleru dok skakuta u šarenom Fortniteu. I sada je pitanje hoće li pc uhvatiti priključak, jer se još brže razvijaju vr viziri (666 eura, zanimljiva cijena), cijene i gabariti komponenti za pc rastu (kao i njihova potrošnja struje), a Sony već najavljuje šesticu...
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: PlayStation 5 prodao se u preko 50 milijuna pr
@Zeolit
U pravu si. Samo jedan info o potrošnji konzola - dok je PS1 trošio 10 Watta PS5 ide do 200. Ostale sonijeve konzole su između.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 5 prodao se u preko 50 milijuna primje

Moj put je bio konzola -> PC -> konzola... Nisam neki zagriženi gamer, ali u vremenu koje mi je na raspolaganju za taj hobi, shvatio sam da mi se ne da sjediti za računalom i paliti igru nego upalim nešto na YT, odzujim malo i bok. Uzeo polovni PS4, gle čuda - opet mi se nešto igra. Rabljene igre za četvorku su ionako bagatela. E sad, da mi se igraju hitovi, morao bih uzeti novu grafu, koja me košta kao PS5 otprilike. Za sve ostale poslove na PC-u mi ne treba grafička. Tako da mislim da ću nastaviti ovu kombinaciju stolno računalo + konzola prošle generacije.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 5 prodao se u preko 50 milijuna pr
Peasants.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice