Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Richard

poruka: 9
|
čitano: 12.354
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Richard ".
8 godina
offline
Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Richard

Za inžinjerski potkovane ljude ovo nije iznenađenje. Za one druge možda i jest. Jednako će završiti i Boring company i sve slične inačice transporta.

 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Richard
Prerano je za hyperloop, tehnologija još nije dovoljno uznapredovala za komercijalnu isplativost projekta.
I`m silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Richard

glavna prednost vakuuma je brzina putovanja. Brzina košta, ovako ili onako. Tržište za to je vrlo malo. Kod željeznice možemo imati presjedanje u vožnji, brzina ulaska - izlaska je odlična, masovno rješenje za masovni problem. Vakuum je sranje. Nema prozora, nema spašavanja. Ulaz/izlaz ko u nuklearni silos. Jebeni astronauti nisu htjeli biti u svemiru bez prozorčića makar im ništa ne znači u slučaju kvara...

Ja rekoh
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Rich
kowach kaže...
Prerano je za hyperloop, tehnologija još nije dovoljno uznapredovala za komercijalnu isplativost projekta.

 Nije prerano nego je cijeli koncept smeće. Nema te tehnologije koja ga može spasiti kada je koncept u banani. Ako gledamo masovno, koju to prednost ima povrh željezničkog prometa i modernih brzih vlakova?

 

Hipstersko sranje i sifon za investitore..isto kao i Elonovi i sl. "projekti". 

6 godina
offline
Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Richard

dugo je i trajalo...

 

 

Video od prije ~7 god:

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Richard

Mislim da je sada pravo vrijeme da neki "nas" inovator pokrene svoj "loop" i da se jedan dio mirovinskh fondova ulozi u tu inovativnu ideju. 

Sto mislite koje su sanse za ovaj scenario? 

 

p.s. a penzici tko vas sljivi sto ste nesposobni pa ovisite o istoj...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Rich
konjRR kaže...

Mislim da je sada pravo vrijeme da neki "nas" inovator pokrene svoj "loop" i da se jedan dio mirovinskh fondova ulozi u tu inovativnu ideju. 

Sto mislite koje su sanse za ovaj scenario? 

 

p.s. a penzici tko vas sljivi sto ste nesposobni pa ovisite o istoj...

Velike su šanse za to. Talijani su već pokrenuli svoj hyperloop projekt, s EU novcima naravno.

14 godina
online
Re: Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Rich
dejo6 kaže...
konjRR kaže...

Mislim da je sada pravo vrijeme da neki "nas" inovator pokrene svoj "loop" i da se jedan dio mirovinskh fondova ulozi u tu inovativnu ideju. 

Sto mislite koje su sanse za ovaj scenario? 

 

p.s. a penzici tko vas sljivi sto ste nesposobni pa ovisite o istoj...

Velike su šanse za to. Talijani su već pokrenuli svoj hyperloop projekt, s EU novcima naravno.

 Rekao bi ti G. Costanza: " I am aware! " 

 

Iako su talijani ipak puno veci specijalci za "cuclanje" drzavne love od nasih prakticki amatera. Ali i nasi uce tako da obicno sa nekih 10 godina zakasnjena, kad drugi odbace te ideje kao sulude i idiotske, krenu u revolucionarnu ( jako skupu naravno kao i sve revolucinarno ) implementaciju. 

Mogli bi napraviti neku listu revolucionarnih ideja u hrvatskoj financiranih javnim novcima?

Otvaram listu sa foto stup. Moze? 

 

6 godina
offline
Gasi se Hyperloop One, u koji je ulagao i Richard

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice