Postaje li privlačenje i zadržavanje pozornosti sv

poruka: 6
|
čitano: 2.240
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Postaje li privlačenje i zadržavanje pozornosti sv".
8 godina
offline
Postaje li privlačenje i zadržavanje pozornosti sv

Ja sam prije nekoliko godina u potpunosti prestao sa korištenjem Tv-a, računala i mobitela. Nakon nekih 2 tjedna primjetio sam da mi je lakše fokusirati se na stvari koje radim. Nakon još 2 tjedna bilo je nevjerovatno koliko se u potpunosti mogu fokusirati samo na ono što u bilo kojem trenutku radim, bez razmišljanja o nevezanim stvarima. Sada mi je mozak opet "zatrovan" diitalnim glupostima.

Prosječno glup i umjereno lud
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2023 10:29 (DuxCro).
Moj PC  
8 0 hvala 1
5 godina
offline
Postaje li privlačenje i zadržavanje pozornosti sv

Ima jako puno ljudi kojima pametni telefoni plijene pozornost i previše.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2023 12:57 (gpd).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Postaje li privlačenje i zadržavanje pozornosti sv

meni se isto čini da je tako, ali možda sam samo lijen

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Postaje li privlačenje i zadržavanje pozornosti sv

ja zadnjih par mjeseci pokusavam procitati svaki text koji me zanima...

 

Znaci imam ADD ali na max, toliko da me skoro i na poslu je*e...

 

A sa ovim glupim AI-em je jos i gore... Trebao sam napraviti neku skriptu koja filtrira koji je korisnik, kada i koliko bio na VPN-u (nesto za kolegice vezano za zakon - srać truć)... Anyway... nisam se mogao skoncentrirati to napraviti - ali ono 3000 - u glavi onaj hamster koji vrti wheel... Otisao na ChatGPT.... opisao problem sa parametrima, i za 15 min skripta je tu...

 

Koliko god je to nice, toliko je zapravo horor....

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 1
13 mjeseci
offline
Re: Postaje li privlačenje i zadržavanje pozornost
VladRi kaže...

ja zadnjih par mjeseci pokusavam procitati svaki text koji me zanima...

 

Znaci imam ADD ali na max, toliko da me skoro i na poslu je*e...

 

A sa ovim glupim AI-em je jos i gore... Trebao sam napraviti neku skriptu koja filtrira koji je korisnik, kada i koliko bio na VPN-u (nesto za kolegice vezano za zakon - srać truć)... Anyway... nisam se mogao skoncentrirati to napraviti - ali ono 3000 - u glavi onaj hamster koji vrti wheel... Otisao na ChatGPT.... opisao problem sa parametrima, i za 15 min skripta je tu...

 

Koliko god je to nice, toliko je zapravo horor....

 Probaj se drogirati.

16 godina
offline
Re: Postaje li privlačenje i zadržavanje pozornost
Bob Boss kaže...
VladRi kaže...

ja zadnjih par mjeseci pokusavam procitati svaki text koji me zanima...

 

Znaci imam ADD ali na max, toliko da me skoro i na poslu je*e...

 

A sa ovim glupim AI-em je jos i gore... Trebao sam napraviti neku skriptu koja filtrira koji je korisnik, kada i koliko bio na VPN-u (nesto za kolegice vezano za zakon - srać truć)... Anyway... nisam se mogao skoncentrirati to napraviti - ali ono 3000 - u glavi onaj hamster koji vrti wheel... Otisao na ChatGPT.... opisao problem sa parametrima, i za 15 min skripta je tu...

 

Koliko god je to nice, toliko je zapravo horor....

 Probaj se drogirati.

 Djelujuje 100 % samo kad se naviknes nemoj da ti dilera uhapse prije vaznih trenutaka na poslu 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice