Xiaomi predstavio službeni logotip za HyperOS

poruka: 3
|
čitano: 2.755
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio službeni logotip za HyperOS".
13 mjeseci
offline
Xiaomi predstavio službeni logotip za HyperOS

Dosao HyperOS, ne vidim neke promjene velike.

 
1 0 hvala 1
4 mjeseca
offline
Xiaomi predstavio službeni logotip za HyperOS

Smijem li biti malo offtopic, zbog situacije koja mi se upravo preklapa sa tom kineskom tvrtkom.

Nakon dvije godine, imam opet potrebu aktivirati dvije MI nadzorne kamerice.. samo na par dana.

Primjetio sam da nemam više pristup starom Xiaomi accountu. (premda su podaci logina točni i nalaze se u Bitwardenu.. korišten outlook.com).

 

Odlučim kreirati novi account i njihov servis odbacuje prijavu putem Proton maila.

Iskoristio 6-7 Proton mailova.. čak i pm.me.

Izlazi poruka, pokušavate se prijaviti rizičnim mailom.

 

Odem prije 15 minuta pročešljati google, kad ono.. Kineska tvrtka Xiaomi, puna pažnje o korisnikovoj privatnosti, blokira švicarsku tvrtku Proton kao rizičnu opciju logiranja sumnjivim švicarskim mail servisom.

Može li urnebesnije?

 

Ostaje vam opcija pisanja molbe Xiaomiu uz zahvalnost što vas štite od švicarskih uljeza.

 

 

Hvala na razumijevanju zbog offtopica. No, bolje da poklonim ove dvije kamerice. 

 
2 0 hvala 1
9 mjeseci
online
Re: Xiaomi predstavio službeni logotip za HyperOS
Maskeron kaže...

Smijem li biti malo offtopic, zbog situacije koja mi se upravo preklapa sa tom kineskom tvrtkom.

Nakon dvije godine, imam opet potrebu aktivirati dvije MI nadzorne kamerice.. samo na par dana.

Primjetio sam da nemam više pristup starom Xiaomi accountu. (premda su podaci logina točni i nalaze se u Bitwardenu.. korišten outlook.com).

 

Odlučim kreirati novi account i njihov servis odbacuje prijavu putem Proton maila.

Iskoristio 6-7 Proton mailova.. čak i pm.me.

Izlazi poruka, pokušavate se prijaviti rizičnim mailom.

 

Odem prije 15 minuta pročešljati google, kad ono.. Kineska tvrtka Xiaomi, puna pažnje o korisnikovoj privatnosti, blokira švicarsku tvrtku Proton kao rizičnu opciju logiranja sumnjivim švicarskim mail servisom.

Može li urnebesnije?

 

Ostaje vam opcija pisanja molbe Xiaomiu uz zahvalnost što vas štite od švicarskih uljeza.

 

 

Hvala na razumijevanju zbog offtopica. No, bolje da poklonim ove dvije kamerice. 

 s obzirom na povijest proton mail propusta i lažnih navoda to uopće nije čudno. to što ekipa misli da su ti Švicarci neprobojna sigurnosna kupola je druga stvar. inače otvoriti gmail račun za takve potrebe je j.beno teška procedura?

 

ProtonMail logged IP address of French activist after order by Swiss authorities

https://techcrunch.com/2021/09/06/protonmail-logged-ip-address-of-french-activist-after-order-by-swiss-authorities/

 

i zadnje

ProtonMail Code Vulnerabilities Leaked Emails

 

toliko o sigurnom mail klijentu.

 

zna se tko sve koristi protonmail i to je nažalost dovelo do neželjenih posljedica. srećom alternative ima na pretek.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice