MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji youtu

poruka: 10
|
čitano: 6.147
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji youtu".
14 godina
online
MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji youtu

Ima li ženu i dice?

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji y
Sricabog šta je malome još tlaka citat pa su male šanse da ubere ovaj članak.

Želim ovom prilikom zahvaliti redakciji BUG-a sto naslov članka nije “eksplozivniji”
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji youtu

aj ti više imaj volje ići u školu...vrtić...fakultet...kad ovi mlate pare objektivno na glupostima...influenceri...tiktok i ostale pm gluposti...nije ni čudo što nove generecije su...ka onaj iz nove reklame od mekdonalds...s onom glupavom facom...cili svit ode u pm

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 1
9 godina
offline
MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji youtu

Smiješno je kako na sve strane roditelji kategorički tvrde kako im djeca nikad ne gledaju "ekrane", a ovi na popisu (Nastya, Vlad i Niki) ne znaju gdje će s novcima, imaju milijarde klikova. To valjda onda gledaju odrasli?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2023 8:48 (Cansee).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji youtu

tak je to kad ti krumpiri rastu na betonu. meni neće ni u zemlji 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 4 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji y
Odrasli doslovno u ekranima, nafilovani woke/lgbt glupostima, zatrovani ludom Gretom Thunberg... onda se čudimo zašto su najgluplji kanali najpopularniji među omladinom. Svijet se pretvara u idiokraciju (odličan film Idiocracy).
Moj PC  
8 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji y
Ne pada mi na pamet upadat u zamku nostalgije i/ili licemjerstva roditeljstva.

Svaka generacija ima neke svoje heroje i nije mudro kad ih prethodne generacije osuđuju sa pozicije “velike mudrosti”. Na kraju krajeva i naše su heroje/idole osuđivali pripadnici prethodnih generacija. To je ta zamka nostalgije - čovjeku najbolje/najdraze vrijeme kad je on sam bio mlad.

Što se tiče licemjerstva roditeljstva - naravno da većinu tih klipova gledaju mališani različitih uzrasta. Kao i u svemu - treba naći mjeru, a ako se mjera ne može naći onda potpuno zabraniti ako vodi u ovisnost.

Ostaje za vidjeti kakvi ce ljudi postati ovi mališani koji roditelji praktički iskorištavaju i oce li to ostaviti neke dublje posljedice na psihu ili možda podeblji račun u psihijatra kada se suoče sa činjenicom da su umjesto djetinjstva imali jedan dobro montiran YouTube klip.
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji y
J-man kaže...
Ne pada mi na pamet upadat u zamku nostalgije i/ili licemjerstva roditeljstva.

Svaka generacija ima neke svoje heroje i nije mudro kad ih prethodne generacije osuđuju sa pozicije “velike mudrosti”. Na kraju krajeva i naše su heroje/idole osuđivali pripadnici prethodnih generacija. To je ta zamka nostalgije - čovjeku najbolje/najdraze vrijeme kad je on sam bio mlad.

Što se tiče licemjerstva roditeljstva - naravno da većinu tih klipova gledaju mališani različitih uzrasta. Kao i u svemu - treba naći mjeru, a ako se mjera ne može naći onda potpuno zabraniti ako vodi u ovisnost.

Ostaje za vidjeti kakvi ce ljudi postati ovi mališani koji roditelji praktički iskorištavaju i oce li to ostaviti neke dublje posljedice na psihu ili možda podeblji račun u psihijatra kada se suoče sa činjenicom da su umjesto djetinjstva imali jedan dobro montiran YouTube klip.

 

Poanta je da ljudi masno lažu. Moji klinci imaju 4 i pol i 3 godine i redovito im dam da pogledaju i Nastyu i Vlada i Nikija. U umjerenim količinama, ali pogledaju. A na sve strane slušam roditelje kako nikad ne daju to djeci, a ovi lome rekorde svaku godine. Pa nije da ih gledaju umirovljenici, zar ne?

5 mjeseci
protjeran
offline
Re: MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji y
Cansee kaže...

Poanta je da ljudi masovno lažu.... A na sve strane slušam roditelje kako nikad ne daju to djeci, a ovi lome rekorde svaku godine. Pa nije da ih gledaju umirovljenici, zar ne?

 A odakle ti samo ideja da su ljudi iz tvoje okoline bitni za preglede i klikove? Zašto bi lagali? Pa ne lome ovi rekorde jer ih gledaju u Babinoj gredi.

Sad je tebi eto čudno jer su ti trojica rekli da to ne daju djeci :facepalm:

Svijet ima 8 milijardi ljudi.

14 godina
online
Re: MrBeast, klinci i gameri: ovo su najbogatiji y
J-man kaže...
Ne pada mi na pamet upadat u zamku nostalgije i/ili licemjerstva roditeljstva.

Svaka generacija ima neke svoje heroje i nije mudro kad ih prethodne generacije osuđuju sa pozicije “velike mudrosti”. Na kraju krajeva i naše su heroje/idole osuđivali pripadnici prethodnih generacija. To je ta zamka nostalgije - čovjeku najbolje/najdraze vrijeme kad je on sam bio mlad.

Što se tiče licemjerstva roditeljstva - naravno da većinu tih klipova gledaju mališani različitih uzrasta. Kao i u svemu - treba naći mjeru, a ako se mjera ne može naći onda potpuno zabraniti ako vodi u ovisnost.

Ostaje za vidjeti kakvi ce ljudi postati ovi mališani koji roditelji praktički iskorištavaju i oce li to ostaviti neke dublje posljedice na psihu ili možda podeblji račun u psihijatra kada se suoče sa činjenicom da su umjesto djetinjstva imali jedan dobro montiran YouTube klip.

 Mda, generacije koje gledaju sto domaci spaunicarski sund sto turski uvozni se zgrazaju na mlade koji gledaju sto youbito sto tiktok sund.... 

 

 

p.s. sok i nevjerica...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice