Ovo su neslužbene cijene za Samsung Galaxy S24, S2

poruka: 7
|
čitano: 4.588
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo su neslužbene cijene za Samsung Galaxy S24, S2".
6 godina
offline
Ovo su neslužbene cijene za Samsung Galaxy S24, S2

Došlo vrijeme da svoj S7 edge pošaljem u mirovinu nakon...u veljači sljedeće godine će biti 6 godina...odluka je...ide se na ultru sad 23 ili 24..nakon što izađe 24 ultra pa nakon usporedbe....po nekim glasinama nova ultra nema x10...tako da ako se to desi...i s obzirom da nakon izlaska...mogla bi s23 ultra na prihvatljivih 850E(njuška:)

 

sve u svemu...i njie neki izbor u svijetu mobitele...kruška ili jabuka...riža se ne računa

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Ovo su neslužbene cijene za Samsung Galaxy S24, S2

telefoni su sad toliko dugački (visoki?) da ih možeš izolir-vrpcom pričvrstiti klincu na leđa radi uspravnog držanja tijela. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
18 0 hvala 0
6 godina
offline
Ovo su neslužbene cijene za Samsung Galaxy S24, S2

2012...mislio se između S2 i i prvog Note-a...S2 125mm X 66mm a Note 147 mm X 83mm...na kraju kupio Note i veličina me ubijala pa nakon dvije godine promjenio za S4 mini...a sad je tih 147mm postalo standard za "normalnu" veličinu mobitela...Note uzeo novi priko njuške nekoliko dana nakon izlaska za 500E...sad moraš čekati skoro godinu dana  nakon izlaska da za istu lovu uzmeš S23...s tom razlikom da teško bi android iz 2012 trajao 6 godina...vjerojatno dolazimo pred zid što se tiče nekih velikih inovacija u svijetu mobitela

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ovo su neslužbene cijene za Samsung Galaxy S24
HCMAA kaže...

Došlo vrijeme da svoj S7 edge pošaljem u mirovinu nakon...u veljači sljedeće godine će biti 6 godina...odluka je...ide se na ultru sad 23 ili 24..nakon što izađe 24 ultra pa nakon usporedbe....po nekim glasinama nova ultra nema x10...tako da ako se to desi...i s obzirom da nakon izlaska...mogla bi s23 ultra na prihvatljivih 850E(njuška:)

 

sve u svemu...i njie neki izbor u svijetu mobitele...kruška ili jabuka...riža se ne računa

Skok sa S7 na S23 ili S24 ultru če bit u najmanju ruku zahtjevan za tvoju ruku jer je ultra konkretno veči i teži telefon. Uz to šta fali normalnom S23 ili S23+, osim u glavnoj kameri su poptpuno isti, a razlika u težini je bome primjetna. 

Aja i kako izgleda S24 u EU je opet sa Exynosom dok je trenunto S23 sa Sanpdragonom što nije nemala razlika u performansama i bateriji tako da pričekaj još mjesec dva i na njuškalu ćeš dobit S23 ultru za pola cijene.

4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Ovo su neslužbene cijene za Samsung Galaxy S24
Koristim, uz druge, i Edge 30 neo, najviše zbog "kompakt" dimenzija. Inače je vrlo dobar mobitel, a spominjem ga ovdje zbog cijene i dimenzije ekrana, 6.3" koju smatram upravo optimalnom. Samsungovih dosadašnjih 6.1" su taman negdje na granici, i tih +0.2" puno znači za ugodnije baratanje tipkovnicom, jednom rukom. Nažalost, edge 30 neo je rijetki, možda i jedini primjer mobitela manje mase (160g) i normalnih dimenzija s cijenom ispod 400 € (sada je ispod 300). Jedini mobiteli usporedivih dimenzija su Galaxy serije S i Asusov Zenphone, te Appleov iphone (klasični). Ali svi su oni preko 800 €, neki i preko 1000, što je suluda cijena. Zna li netko još neki zanimljivi mobitel kompaktnih dimenzija a da nije toliko skup?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ovo su neslužbene cijene za Samsung Galaxy S24
Samsung A54
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Ovo su neslužbene cijene za Samsung Galaxy S24
Znam ekipu koja fura te flagship Samsunge sa pro dodatkom i svima krepivaju drugu godinu korištenja, dok je moj A52 već pune dvije godine ko nov, bez ikakvih bugova, blokada, iznenadnog gašenja itd, a i baterija s puno buljenja u ekran i pisanja glupih komentata mi traje više od dana. Ko je tu lud?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice