Zbog jedne matice svi modeli Boeinga 737 Max moraj

poruka: 7
|
čitano: 6.303
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog jedne matice svi modeli Boeinga 737 Max moraj".
15 godina
offline
Zbog jedne matice svi modeli Boeinga 737 Max moraj

RIP.

Linux, Arch Linux.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zbog jedne matice svi modeli Boeinga 737 Max moraj

to k'o onaj englez koji je na otoku kupio yugića (je, radili su ih i s volanom na desnoj strani) pa ga doveze doma i otvori vrata, kad otpadne unutranja obloga s njih. u vratima napola pojeden burek i papir s porukom: "kakva plata, takva vrata." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Zbog jedne matice svi modeli Boeinga 737 Max moraj

sad jos i matice moram provjeravati.... ahh....

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zbog jedne matice svi modeli Boeinga 737 Max m
Pred 10tak dana sam letio sa njim.
Dobar zrakoplov. Komforniji od airbusa.
Svejedno, nije mi drago kada na itineraru vidim da njime letim.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zbog jedne matice svi modeli Boeinga 737 Max m
Ajar kaže...

to k'o onaj englez koji je na otoku kupio yugića (je, radili su ih i s volanom na desnoj strani) pa ga doveze doma i otvori vrata, kad otpadne unutranja obloga s njih. u vratima napola pojeden burek i papir s porukom: "kakva plata, takva vrata." 

 Jel burek sa sirom?

Prosječno glup i umjereno lud
14 godina
offline
Zbog jedne matice svi modeli Boeinga 737 Max moraj

s jedne strane, ipak postoji nekakva kontrola i sljedivost pa su jel - reagirali...

 

ali koliko je ono ljudi poginulo dok su regirali na softversku grešku?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Zbog jedne matice svi modeli Boeinga 737 Max moraj

od udruživanja sa McDonnell Douglasom Boeing je od inženirske firme postao firma financijskog inženiringa, pa su im takvi i proizvodi. Ima dobar doku na Netflixu i čak na

.

Problem se pojačao micanjem proizvodnje iz Seattla u North Charleston (zbog političkih razloga) a kakvoča proizvodnje je tamo očajna. Ima primera, da su kupci otkazali avijone (787), ako je bio sastavljen tamo. Sad čujem da razmišljaju premestiti proizvodnju 737MAX iz Rentona isto u North Charleston....

Kakva su to govna od firme uvelike govori i priča o dva pala Maxa....kad su za pad optuživali pilote, koji su po njihovom bili lošije usposobljeni od američkih pilota. Boeing jednostavno treba rasturiti na prafaktore.

 

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice