Apple isplaćuje po 92 dolara vlasnicima nekada usp

poruka: 6
|
čitano: 4.474
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple isplaćuje po 92 dolara vlasnicima nekada usp".
5 godina
offline
Apple isplaćuje po 92 dolara vlasnicima nekada usp

Koji licemjeri, uništili su ljudima baterije i telefone namjeno i sad se prodaju za 92 dolara, imao sam iphone x i sa njime je bilo stalno problema, na kraju je otišla i matična ploča, dobio sam novi telefon i odmah sam ga prodao, jedno vrijeme koristio sam Nokia 808 izvrstan telefon, a sad imam Xiaomi 13 pro kupio sam ga u Irskoj na rasprodaji za 699 eura mogu reći ovo je preporod, od baterije brzine punjenja, do hardware izvrstan uređaj a kamere da ne govorim. Neću Iphone kupiti više nikad pogotovo kad sad čitam po novinama kakve su cirkuse napravili sa Iphone 15 pro oni su jednostavno tehnički zaostali za nekim android uređajima. Tko voli neka izvoli.

 
3 8 hvala 1
8 godina
offline
Apple isplaćuje po 92 dolara vlasnicima nekada usp

Ima pravde, bar malo. Đubrad su htjela izbjeći zamjenu baterija u jamstvu. 

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple isplaćuje po 92 dolara vlasnicima nekada
Pepić kaže...

Koji licemjeri, uništili su ljudima baterije i telefone namjeno i sad se prodaju za 92 dolara, imao sam iphone x i sa njime je bilo stalno problema, na kraju je otišla i matična ploča, dobio sam novi telefon i odmah sam ga prodao, jedno vrijeme koristio sam Nokia 808 izvrstan telefon, a sad imam Xiaomi 13 pro kupio sam ga u Irskoj na rasprodaji za 699 eura mogu reći ovo je preporod, od baterije brzine punjenja, do hardware izvrstan uređaj a kamere da ne govorim. Neću Iphone kupiti više nikad pogotovo kad sad čitam po novinama kakve su cirkuse napravili sa Iphone 15 pro oni su jednostavno tehnički zaostali za nekim android uređajima. Tko voli neka izvoli.

 Daj ne laprdaj, kakav cirkus s 15 pro uređajima? Konkretno imam 15 pro i nikakvih problema nema, to kaj si pročitao da u tunguziji 3 i pol uređaja bila neispravna na X miliona prodanih odmah označava da je cijeli model šrot?

16 godina
offline
Re: Apple isplaćuje po 92 dolara vlasnicima nekada
Pepić kaže...

Koji licemjeri, uništili su ljudima baterije i telefone namjeno i sad se prodaju za 92 dolara, imao sam iphone x i sa njime je bilo stalno problema, na kraju je otišla i matična ploča, dobio sam novi telefon i odmah sam ga prodao, jedno vrijeme koristio sam Nokia 808 izvrstan telefon, a sad imam Xiaomi 13 pro kupio sam ga u Irskoj na rasprodaji za 699 eura mogu reći ovo je preporod, od baterije brzine punjenja, do hardware izvrstan uređaj a kamere da ne govorim. Neću Iphone kupiti više nikad pogotovo kad sad čitam po novinama kakve su cirkuse napravili sa Iphone 15 pro oni su jednostavno tehnički zaostali za nekim android uređajima. Tko voli neka izvoli.

 Kako su ljudima uništili baterije?

16 godina
offline
Re: Apple isplaćuje po 92 dolara vlasnicima nekada
Ljudi koji nisu nikada imali ni koristili iPhone pametuju po forumima.

Uvijek ista priča. Ne zanima ih to, neće ga nikad kupiti, ali uvijek se javljaju na iPhone teme iz nekog samo njima znanog razloga.
 
8 1 hvala 0
11 godina
offline
Apple isplaćuje po 92 dolara vlasnicima nekada usp
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice