Youtuber napravio PlayStation 5 u obliku - tableta

poruka: 5
|
čitano: 3.556
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Youtuber napravio PlayStation 5 u obliku - tableta".
16 godina
offline
Youtuber napravio PlayStation 5 u obliku - tableta

Cool ideja! 😀

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Youtuber napravio PlayStation 5 u obliku - tableta

 

Treba reći da već postoji, ajde ne baš tako ali djelomično slično. Eksterni display za PS5 i XBOX koji nasadiš direktno na konzolu i koji se napaja preko USB-C sučelja.

 

https://www.amazon.com/G-STORY-Portable-Eye-care-Multimedia-Certificated/dp/B073ZJ1K8G?th=1

Ovo je samo jedan, ima ih još...

 

 

Ja niti to a niti ovog debeljka u videu ne bih nazvao "portable", daleko je to od portable. Mislim i PS5 je portable, uzmeš konzolu i preneseš je na drugo mjesto.

 

Nisam pogledao sve u videu pa ne znam na koji način se napaja, ali nešto si mislim da mu treba vanjsko napajanje. Ako ne, onda je autonomija preko powerbanka (ako takav postoji) valjda 15 minuta, ako i toliko.

 

 

Tako da, s jedne strane super video, s druge strane posve beskorisno...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2024 9:54 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtuber napravio PlayStation 5 u obliku - tab
Meni nije jasno da Sony nije napravio slim verziju dimenzijama sličnu ovom rješenju? Naravno, napajanje ide van kućišta kao i u videu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Youtuber napravio PlayStation 5 u obliku - tab
Inače ovaj frajer je genijalan, definitivno preporučam pogledati par njegovih videa
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtuber napravio PlayStation 5 u obliku - tab
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Treba reći da već postoji, ajde ne baš tako ali djelomično slično. Eksterni display za PS5 i XBOX koji nasadiš direktno na konzolu i koji se napaja preko USB-C sučelja.

 

https://www.amazon.com/G-STORY-Portable-Eye-care-Multimedia-Certificated/dp/B073ZJ1K8G?th=1

Ovo je samo jedan, ima ih još...

 

 

Ja niti to a niti ovog debeljka u videu ne bih nazvao "portable", daleko je to od portable. Mislim i PS5 je portable, uzmeš konzolu i preneseš je na drugo mjesto.

 

Nisam pogledao sve u videu pa ne znam na koji način se napaja, ali nešto si mislim da mu treba vanjsko napajanje. Ako ne, onda je autonomija preko powerbanka (ako takav postoji) valjda 15 minuta, ako i toliko.

 

 

Tako da, s jedne strane super video, s druge strane posve beskorisno...

 

 

 nije poenta u tome da li postoji vec slicno ili ne. sama svrha kanala jesu ovako ovi interesantni projekti.

rooswelt1991 kaže...
Inače ovaj frajer je genijalan, definitivno preporučam pogledati par njegovih videa

 

apsolutno. treba svaki video pogledati. ja uzivam u njegovim videima, i licno meni sigurno jedan od najboljih kanala na citavom youtubeu.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice