A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

poruka: 23
|
čitano: 7.801
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix".
15 godina
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

Znači "daju" ti Netflix po istoj cijeni kao da uzmeš direktno... jedina pogodnost je da možeš plaćati u sklopu njihovog mjesečnog računa.. Je**no 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
35 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

Ne znam što je ovdje gore; to što daju najmanji plan koji može streamati samo na jednom uređaju i maksimalno 720p ili to što ti poklanjaju 6 mjeseci Netflixa koje ćeš ti platiti jer su ne tako davno digli cijene svojih usluga.

 
12 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
nebi bilo lose kad bi "dali" brzine preko 20 megabita preko 4g a ne se izmotavali da posto je mobilna mreza ne garantiraju brzinu jer blabla puno je ljudi spojeno a zima je i na otoku ima 30 ljudi.

ugl trotlaju brzine umjetno, u odnosu na prije godinu dana, mozda neki power saving mod na odasiljacu ili nesto slicno, ali je namjerno.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

To sve što vidite dignuti će cijene čim ode tih 6mjeseci, pa onda reklame... pa plaćaj još dodatno.

Ovo su navlakuše za ove cijene, sve to ide gore. Snađite se bez toga, barem takvih rješenja ima koliko te volja i bolje kvalitete za gledati.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
Marko :D kaže...

Ne znam što je ovdje gore; ... ili to što ti poklanjaju 6 mjeseci Netflixa koje ćeš ti platiti jer su ne tako davno digli cijene svojih usluga.

 

Neki ni neće dobiti tih 6 mjeseci jer im je nedavno istekao ugovor pa su ga produžili...

Failure is always an option...
8 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
6 x 4.99, znaci hvale se sa tih 30tak eura "pogodnosti" a cijene mobilnih tarifa su ogromne uspoređujući ostatak razvijene europe, -.-"
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2024 9:48 (Bencho2211).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

Razumjem strateško partnerstvo A1 i Netflixa kod kuće - u Austriji A1 daje gratis 24 mjeesca netflix uz internet i tv za sve pakete (brzine), ali ovaj party u HR i pogodnost (koja to nije- samo za postojeće korsinike koji su sklopili ugovor  u zadnjih godinu dana- od kada su promjenili pakete) mi je stvarno koorporativno pres..vanje. Mogao je i BUG upisati kakav komentar na ponudu, a ne copy paste pamfleta i fotki sa "party za ekipu "

 
14 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

Ovo provjeravaju kolika je naivnost i povodljivost korisnika.

Ne trebaju brinuti. Ljudi i dalje sumanuto troše i grabe što im se zapakira.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

A1 - a da poboljšate mobilne usluge i to pogotovo Homebox vam je žešći flop.

Netflix sam otkazao jer je gubljenje vremena gledati jedne te iste prežvakane priče. Generalno, streaming platforme su ubile želju za gledanjem filmova i serija zbog hiperprodukcije.

 
6 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
mr.potter kaže...

 Mogao je i BUG upisati kakav komentar na ponudu, a ne copy paste pamfleta i fotki sa "party za ekipu "

Za komentare smo zaduženi mi forumaši.

 

Razmisli zbog čega je objavljen taj članak, bez potpisa autora.

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2024 13:25 (Zaporožac).
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
makopos kaže...

To sve što vidite dignuti će cijene čim ode tih 6mjeseci, pa onda reklame... pa plaćaj još dodatno.

Ovo su navlakuše za ove cijene, sve to ide gore. Snađite se bez toga, barem takvih rješenja ima koliko te volja i bolje kvalitete za gledati.

Dignut će ih i prije nego istekne tih šest mjeseci jer A1 svako malo diže cijene. Prošle godine su ih dizali nekoliko puta.

16 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
mrsmith kaže...

Znači "daju" ti Netflix po istoj cijeni kao da uzmeš direktno... jedina pogodnost je da možeš plaćati u sklopu njihovog mjesečnog računa.. Je**no 

 pogodnost je 6 mjeseci besplatno Netflix,s time da moraš imati nove pakete ili tarifu savršena ,znaći sa starim ugovorima ništa.

10 godina
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

U 10. mjesecu mi je istekao ugovor i nisam ga produljio, ko ih jebe ostao mi je 1gbit i zvali su me neki dan sa 0800 091 091. 

Nisam im se javio, možda i bolje jer da su mi ponudili netflix pod ovakvim uvjetima trebo bi mi gastal ili dva. Smradovi a ukinuli hbo..

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
Marko :D kaže...

Ne znam što je ovdje gore; to što daju najmanji plan koji može streamati samo na jednom uređaju i maksimalno 720p ili to što ti poklanjaju 6 mjeseci Netflixa koje ćeš ti platiti jer su ne tako davno digli cijene svojih usluga.

 To je istina, ali imali su prošli mjesec (ili možda još imaju, ne znam) prelazak s bonova na Savršenu, 6 eura popusta mjesečno.

Ja sam uzeo to i S23 za 420 eura. Tak da nije sve baš toliko crno.

 

720p ja baš jadno za TV, al na mobu ajd kad je badava za bacit vrijeme kad čekaš negdje...

13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

Ok, uređaj si dobio jeftinije, ali zato imaš ugovornu obvezu i ne možeš se više ni izvući kad poskupe. Vjeruj mi, svi operateri što god da ti daju, to će oni sebi vratiti već na neki način. Pogotovo kod A1 jer je kod njih to najočitije. Svaki puta, ali baš svaki puta kada su uveli nešto novo ili "poklonili" korisnicima, nedugo nakon toga račun je išao gore; ne samo korisnicima nove usluge ili onima koji su dobili poklon nego baš svima.

 

Sjeti se fijaska s ligom prvaka i Planet Sport kanalima; kupili prava i pokrenuli kanale, godinu dana nakon toga računi 20 kn gore svim korisnicima fiksnih usluga.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2024 18:33 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
A1 u austriji nudi 24 mjeseca netflix, ali zna se da zapadne firme vise "pljackaju" hrvatski narod jer su bolje platezne moci od zapadnih zemalja :-)
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
Marko :D kaže...

Ok, uređaj si dobio jeftinije, ali zato imaš ugovornu obvezu i ne možeš se više ni izvući kad poskupe. Vjeruj mi, svi operateri što god da ti daju, to će oni sebi vratiti već na neki način. Pogotovo kod A1 jer je kod njih to najočitije. Svaki puta, ali baš svaki puta kada su uveli nešto novo ili "poklonili" korisnicima, nedugo nakon toga račun je išao gore; ne samo korisnicima nove usluge ili onima koji su dobili poklon nego baš svima.

 

Sjeti se fijaska s ligom prvaka i Planet Sport kanalima. Vjerojatno nisu mogli otplatiti ono što su uzeli, pa su morali baš sve usluge koje imaju poskupiti za 20 kn i to svima.

 Isključio sam wifi i koristim samo mobilnu mrežu. Gledam, slušam, skidam šta hoću i kad hoću po najboljoj kvaliteti. Jednostavno se više ne opterećujem koliko mi još GB još ostalo na bonu, jel mogu otvoriti neki yt video, sniziti kvalitetu na deezer...

Ono što plaćam i koristim. Već sam prešao 100GB samo ovaj mjesec na mobilnoj mreži.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2024 18:31 (zuper).
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

Kod mene je upravo suprotna situacija, ja mobilni internet koristim isključivo kad sam negdje vani; kod kuće sam na Wi-Fi cijelo vrijeme jer je Wi-Fi stabilniji, brži i njegova brzina ne ovisi o milijun faktora kao kod mobilne mreže. Osim toga, tako štediš bateriju na mobitelu jer Wi-Fi koristi vrlo, vrlo malo baterije za razliku od mobilne mreže koja je doslovno cucla. Ako doma imaš optiku, doslovno korištenje mobilne mreže na mobitelu umjesto Wi-Fija nema baš nikakvu prednost.

 

Još sam uvijek na 12 GB kod Telemacha (najmanja tarifa) i to više ni ne stignem potrošiti. Uvijek mi ostane 6-7 GB.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2024 18:37 (Marko :D).
3 godine
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix
1. Odličan način eliminacije sheranja Netflixa izvan kučanstva.
2. Ne pada mi na pamet više ikad uzimati net i tv na pretplatu jer tv i onako ne gledam, a net imam preko mob.pristupne točke pa tako gledam i streaming
3. Mila Jovovich mi je i dalje super sexy
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

još jedna umna bravura A1 marketing tima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

Jel ja do sada nisam primjetio da A1 nudi Eurosport 1 i 2 kanale??

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 23:36 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

To je novost. Tek su ih sad ponovno uveli.

12 godina
offline
A1 Hrvatska u svoju ponudu dodao i Netflix

Jel se kome događa da prilikom šaltanja kanala ponekad dobije poruku na ekranu tv-a: "Program nije moguće prikazati". Tad se vratim na drugi program i pokušam ponovo i normalno radi.

Resetirao sam prijamnik i ruter, zvao korisničku i oni su nešto resetirali,  ali nije riješilo problem, barem ne do kraja (sad se poruka rjeđe pojavljuje).

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2024 13:20 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice