YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

poruka: 23
|
čitano: 9.018
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera".
16 godina
offline
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

Imam ja način i na windowsima i na android telefonu. Nema reklama. Nema problema.

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

Uf gluvo bilo!!!

 

Evo upravo probao sa SurfSharkom na Iphoneu i ni jedna jedina reklama pri pokretanju 10 videa koje sam na brzinu otvorio. Vječna vam hvala i slava!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 15:02 (flatino).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
Korny1603987 kaže...

Imam ja način i na windowsima i na android telefonu. Nema reklama. Nema problema.

 kako si to uspio, napiši koji tip

4 godine
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
Android tv= smart TV tube.
Android mobitel=youtube revanced.
 
5 0 hvala 4
13 godina
offline
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

Pa u svakom slučaju bolje je plaćati VPN nego YouTube Premium. Realno, s VPN-om možeš više toga nego s YouTube Premium. Isto tako se više isplati pretplata na VPN+piratiziranje sadržaja nego pretplate na sve streaming servise—jeftinije je.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 17:10 (Marko :D).
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
Kod mene je adblocker "Adguard" i nema reklama.
Koristim ga i na pc i na androidu.
Galaxy S23 Ultra
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
Nemam problema pricekat reklamu da zavrsi, ali imam problem kad gledam reklame koje su isprekidane sa videom koji zapravo zelim odgledati...
Znaci da ostanu na reklama prije videa 10s ili dvije po 5 sekundi, OK,
Ali pustit jednu reklamu od 35 sekundi pa onda jos jednu od 15 sekundi bez tipke preskoci, na video koji traje min i pol...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

Smije se tko kladiti da će Googletovo rješenje biti da se u Albaniji prikazuju reklame, a da Albanci nemaju mogućnost monetizacije.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
3 0 hvala 0
2 godine
offline
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

Kod mene na mobitelu Brave i nema jubito reklama..

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
Marko :D kaže...

Pa u svakom slučaju bolje je plaćati VPN nego YouTube Premium

  1. OP - https://forum.bug.hr/forum/post/internet/youtube-premium/6707079.aspx
  2. -NAJPRIJE dodati svoje članove obitelji ili prijatelje u Family google, te oni moraju potvrditi e-mail potvrdu koja im dođe odmah
  3. -skinuti UrbanVPN za Android
  4. -odabrati opciju FREE gore desno u kutu i pratiti upute te pristati na davanje podataka
  5. -odabrati UKRAJINU na VPNaplikaciji, provjeriti na https://whatismyipaddress.com da li pokazuje divlju adresu u Ukrajini
  6. -otići preko Youtube aplikacije ili Chrome incognito mode na m.youtube.com, ulogirati se na svoj Google account, odabrati Premium kupnju
  7. -odabrati osobna ~€2,50 ili obiteljska ~€3,75 pretplata, next, vidjeti ćete članove obitelji, next, dodati podatke REVOLUT kartice koja će se teretiti, next, potvrditi plaćanje na revolut aplikaciji te će te vidjeti da je skinulo €0,26 za potvrđivanje kartice
  8. -obrisati UrbanVPN s mobitela

UŽIVAJTE 

Najbrži kaže...

Prva naplata obiteljskog premium, €3,62 

 

LOL: Crobrother
15 godina
offline
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

za sve koji imaju NordVPN (uključen je npr u sve jače pakete Revoluta) ovo je bogovsko rješenje!!! 

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

ima li netko saznanje da li sa HT routerom mogu staviti po defaultu VPN na njega da izlazim van u Albaniji? To bi značilo da nijedan youtube u stanu (TV, tablet, laptop...) neće prikazivati reklame

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
genije_čudo_prirode kaže...

ima li netko saznanje da li sa HT routerom mogu staviti po defaultu VPN na njega da izlazim van u Albaniji? To bi značilo da nijedan youtube u stanu (TV, tablet, laptop...) neće prikazivati reklame

Ne. Treba ti nešto naprednije od HT smeća. Drugi problem - jel to zbilja želiš, da apsolutno sav promet prolazi kroz neki VPN "tamo negdje", uključujuć i netbanking i svašta?

5 godina
online
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

da.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2024 12:39 (gpd).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
Nuclear_Phoenix kaže...
genije_čudo_prirode kaže...

ima li netko saznanje da li sa HT routerom mogu staviti po defaultu VPN na njega da izlazim van u Albaniji? To bi značilo da nijedan youtube u stanu (TV, tablet, laptop...) neće prikazivati reklame

Ne. Treba ti nešto naprednije od HT smeća. Drugi problem - jel to zbilja želiš, da apsolutno sav promet prolazi kroz neki VPN "tamo negdje", uključujuć i netbanking i svašta?

 

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
online
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

Google se osramotio što ne podržava Albanski jezik.

 

A ovi free-loaderi koji bi htjeli na tuđoj nesreći (Albanija , Ukrajina) imati manje reklama, samo tako nastavite..

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2024 12:44 (gpd).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
gpd kaže...

da.

 

 

 Reklame ce ti biti manji problem u zivotu ;)

16 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
Kod mene se vrti Youtube Premium made in Turska :)

Uzeo sam primarno jer mi nema gorega nego kad se odem tusirat i pustim nesto a onda mi uleti reklama od 15 minuta koju ne mogu preskociti jer su mi oci pune sampona a ruke mokre! Jos vise me zivcira kad recem da necu neku reklamu da me ne zanima i ona mi se prvom prilikom vrati!

15 godina
offline
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

Koristim samo Ublock i nisam nikad vidjel reklame na youtubu.

 

Vama prikazuje reklame sa Ublock instaliranim??

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
Nuclear_Phoenix kaže...
genije_čudo_prirode kaže...

ima li netko saznanje da li sa HT routerom mogu staviti po defaultu VPN na njega da izlazim van u Albaniji? To bi značilo da nijedan youtube u stanu (TV, tablet, laptop...) neće prikazivati reklame

Ne. Treba ti nešto naprednije od HT smeća. Drugi problem - jel to zbilja želiš, da apsolutno sav promet prolazi kroz neki VPN "tamo negdje", uključujuć i netbanking i svašta?

 u drugi router neću sigurno ulagati jer mi je ovaj HT na optici + extender više nego dovoljan za svih 15tak uređaja po kući na WiFi + PS5 + sig. kamera. Tu sam naučio da kad nešto radi, ni u kom slučaju ne diraj jer će me to koštati znatno više.

 

A za ovo da li želim da ide sve kroz tamo negdje neki promet, pa zar se zaista trebam bojati toga jer i sada se koristim raznim WiFievima po svijetu kad putujem pa opet aplikacija za netbanking i ostale bitne financijske aplikacije idu kroz https i 2FA?

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
8 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc

A na mobitelu (app), TVu (app)....? Naravno da ih nema na PCju tj. tamo gdje se može staviti neki addon, jesi uopće pročitao članak o čemu se radi?

8 godina
offline
Re: YouTube je moguće gledati bez reklama i adbloc
genije_čudo_prirode kaže...

 u drugi router neću sigurno ulagati jer mi je ovaj HT na optici + extender više nego dovoljan za svih 15tak uređaja po kući na WiFi + PS5 + sig. kamera. Tu sam naučio da kad nešto radi, ni u kom slučaju ne diraj jer će me to koštati znatno više.

 

A za ovo da li želim da ide sve kroz tamo negdje neki promet, pa zar se zaista trebam bojati toga jer i sada se koristim raznim WiFievima po svijetu kad putujem pa opet aplikacija za netbanking i ostale bitne financijske aplikacije idu kroz https i 2FA?

Onda nećeš moći podesiti always-on tj. VPN za cijelu mrežu dok ne promijeniš router.

 

Što se tiče korištenja (tuđih) nesigurnih wifi mreža i VPNova, pročitaj malo o MITM napadima (moguće je i na HTTPsu - ako imaš AV instaliran, malo pogledaj što se događa HTTPS stranicama). 2FA se može zlouporabiti. Netbanking app može leakati nešto preko HTTPa. Uglavnom, mislim da većina novijih Androida i iOSa (a i Windowsi) za bilo koju otvorenu mrežu kaže da je nesigurna - a što je javni wifi nego otvorena mreža?

16 godina
offline
YouTube je moguće gledati bez reklama i adblockera

Na android boxu sam koristio YT vanced, kasnije kad je prestao funkcionirati, YT revanced i to su bili najbolji programi za gledanje YT na android boxovima i stikovima, bez reklama. Na žalost taj program više ne postoji za android boxove, već samo za mobilne telefone. Koristim ponekad smarttube, ali moram priznati da mi se baš i ne sviđa, pa gledam YT sa reklamama.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice