Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

poruka: 66
|
čitano: 14.946
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima ".
15 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

S obzirom da demonetiziraju kanale koje ja volim gledati, ja razmišljam da demonetiziram njih.

Moj PC  
10 0 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Ljudi danas sve više plaćaju pretplate, pogotovo u SADu gdje doslovno rade cijeli mjesec za sve te pretplate: Netflix, Amazon Prime i Kindle, Showtime, HBO, Xbox, Playstation, Youtube, Spotify itd. plus raznorazni softver, časopisi, hrana, čak i aute koriste na pretplatu... nakupi se tu nekoliko stotina $ mjesečno. Ostvaruje se Vrli novi svijet, sročen u jednoj proročanskoj rečenici velikog manipulatora Schwaba: You will own nothing and you will be happy. 

Pogotovo je danas popularno bezgotovinsko plaćanje i mladi, ionako ne baš najbistriji, nemaju osjećaj koliko troše, jer im fizički novac ne prolazi kroz ruke. 10 $ vamo, 20$ tamo... što ima veze, to su ionako samo cifre na ekranu mobitela... Većina kasnije drmnu glavom ali malo njih shvati da su odavno u nečijoj mašini.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 11:08 (Zeolit).
Moj PC  
47 11 hvala 1
9 mjeseci
online
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

nego što nego se isplati. što bi trebali slušati forum kmečavce koji samo prijete i bubetaju gluposti. dovoljno je pogledati svaku netflix temu i usporediti sa netflix poslovnim rezultatima kako bi se shvatilo da ljudi drobe jedno, a rade drugo i/ili je u pitanju iznimno mala grupa ljudi dok ostale eur gore dole ne zamara previše.

 
10 9 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
Zeolit kaže...

Ljudi danas sve više plaćaju pretplate, pogotovo u SADu gdje doslovno rade cijeli mjesec za sve te pretplate: Netflix, Amazon Prime i Kindle, Showtime, HBO, Xbox, Playstation, Youtube, Spotify itd. plus raznorazni softver, časopisi, hrana, čak i aute koriste na pretplatu... nakupi se tu nekoliko stotina $ mjesečno. Ostvaruje se Vrli novi svijet, sročen u jednoj proročanskoj rečenici velikog manipulatora Schwaba: You will own nothing and you will be happy. 

Pogotovo je danas popularno bezgotovinsko plaćanje i mladi, ionako ne baš najbistriji, nemaju osjećaj koliko troše, jer im fizički novac ne prolazi kroz ruke. 10 $ vamo, 20$ tamo... što ima veze, to su ionako samo cifre na ekranu mobitela... Većina kasnije drmnu glavom ali malo njih shvati da su odavno u nečijoj mašini.

 Opet pitanje za tebe, što je toliko loše u plaćanju pretplata za nešto što želiš koristiti?

Nekoliko stotina USD u americi je smiješno, koliko npr ti,ja,on,ona potroše na cigare/birtiju?

14 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
millennial kaže...

nego što nego se isplati. što bi trebali slušati forum kmečavce koji samo prijete i bubetaju gluposti. dovoljno je pogledati svaku netflix temu i usporediti sa netflix poslovnim rezultatima kako bi se shvatilo da ljudi drobe jedno, a rade drugo i/ili je u pitanju iznimno mala grupa ljudi dok ostale eur gore dole ne zamara previše.

 Brojke su neumoljive, ako su otjerali 10-100 besplatnih, a dobili jednog koji će plaćati pretplatu na 7 milijardi ljudi to je ograman profit i normalno da nas brojke dematiraju.

nemam za potpis
6 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Ja jedino youtube, ali vise oni plate meni nego ja njima pa mi je to OK :D

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
tenac kaže...
millennial kaže...

nego što nego se isplati. što bi trebali slušati forum kmečavce koji samo prijete i bubetaju gluposti. dovoljno je pogledati svaku netflix temu i usporediti sa netflix poslovnim rezultatima kako bi se shvatilo da ljudi drobe jedno, a rade drugo i/ili je u pitanju iznimno mala grupa ljudi dok ostale eur gore dole ne zamara previše.

 Brojke su neumoljive, ako su otjerali 10-100 besplatnih, a dobili jednog koji će plaćati pretplatu na 7 milijardi ljudi to je ograman profit i normalno da nas brojke dematiraju.

 i uz to su još smanjili troškove 

15 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

razumna tvrdoglavost je isplativija 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
sinkee kaže...
Zeolit kaže...

Ljudi danas sve više plaćaju pretplate, pogotovo u SADu gdje doslovno rade cijeli mjesec za sve te pretplate: Netflix, Amazon Prime i Kindle, Showtime, HBO, Xbox, Playstation, Youtube, Spotify itd. plus raznorazni softver, časopisi, hrana, čak i aute koriste na pretplatu... nakupi se tu nekoliko stotina $ mjesečno. Ostvaruje se Vrli novi svijet, sročen u jednoj proročanskoj rečenici velikog manipulatora Schwaba: You will own nothing and you will be happy. 

Pogotovo je danas popularno bezgotovinsko plaćanje i mladi, ionako ne baš najbistriji, nemaju osjećaj koliko troše, jer im fizički novac ne prolazi kroz ruke. 10 $ vamo, 20$ tamo... što ima veze, to su ionako samo cifre na ekranu mobitela... Većina kasnije drmnu glavom ali malo njih shvati da su odavno u nečijoj mašini.

 Opet pitanje za tebe, što je toliko loše u plaćanju pretplata za nešto što želiš koristiti?

Nekoliko stotina USD u americi je smiješno, koliko npr ti,ja,on,ona potroše na cigare/birtiju?

 Pa mislim da im nije smješno nekoliko stotina dolar, možda onih 0.00001% koji imaju lovu.

15 godina
online
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

NewPipe yt player & Brawe browser = ad free YT

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Možda je moj uzorak nereprezentativan, ali ljudi na zapadu koje sam imao prilike da čujem su daleko od toga da se pretplaćuju na sve. Mi gledamo iz naše perspektive gde imamo malo novca a opet želimo i, koliko možemo, kupujemo iste stvari kao i oni i mislimo "da su mi njihovi novci, ne bih imao jedne brige", no oni itekako razmišljaju o cenama pretplata, pojedinačnih igara i drugih stvari mnogo više nego što bi se očekivalo. Takođe im nije strano da otkažu pretplatu za nešto što manje koriste, manje su zadovoljni nego ranije i sl i definitivno dolazi do određenog zasićenja i počinje da ih iritira večito plaćanje svega, kao i fragmentacija, tj to da treba plaćati pet pretplata da ne bi razmišljao imaš li pravo pogledati film ili seriju koja te interesuje.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
Ne kužim...meni na Operi i adaware blokeru nema nikakvih oglasa. A kad gledam na mobu, ili koristim newpipe ili upalim vpn i spojim se na albaniju, i opet nema oglasa 👍
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Bez obzira dal' plaćali pretplate, gledali reklame, ili koristili blokere i piratluk, svi dajemo svoj danak potrošenim vremenom na tim platformama. I ta je cijena puno veća od desetak eura koje mjesečno možda netko izdvoji za te pretplate. Možda 10 posto vremena stvarno netko na youtube-u provede da se informira, uči matematiku Toni Miluna, ili kako poraviti vešmašinu, ali 90 posto vremena provedemo gledajući neka sranja samo da nešto gledamo jer smo ovisni o buljenju u ekran. I tako ložimo sate svog dragocijenog vremena, dok milijunaši uživaju u svojim jahtama, vilama i prirodi. Praktički smo sami sebe strpali u zatvor.

 
30 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
Zeolit kaže...

Ljudi danas sve više plaćaju pretplate, pogotovo u SADu gdje doslovno rade cijeli mjesec za sve te pretplate: Netflix, Amazon Prime i Kindle, Showtime, HBO, Xbox, Playstation, Youtube, Spotify itd. plus raznorazni softver, časopisi, hrana, čak i aute koriste na pretplatu... nakupi se tu nekoliko stotina $ mjesečno. Ostvaruje se Vrli novi svijet, sročen u jednoj proročanskoj rečenici velikog manipulatora Schwaba: You will own nothing and you will be happy. 

Pogotovo je danas popularno bezgotovinsko plaćanje i mladi, ionako ne baš najbistriji, nemaju osjećaj koliko troše, jer im fizički novac ne prolazi kroz ruke. 10 $ vamo, 20$ tamo... što ima veze, to su ionako samo cifre na ekranu mobitela... Većina kasnije drmnu glavom ali malo njih shvati da su odavno u nečijoj mašini.

 Da, cijeli mjesec rade za pretplate. Samo to im je na pameti.

 

Daj mi reci, jel ti misliš da je infrastruktura besplatna na kojoj se vrte te usluge globalno. I to u visokoj dostupnosti? Jel misliš da bi privatne firme i korporacije trebale djeliti usluge besplatno na svoj trošak?

btw, pretplata na auto se zove leasing i postoji desetljećima.

 

Pretplata na hranu?? To ti se po starohrvatskom zove kupovina hrane. Pretplata na časopise postoji od kad je časopisa.

 

Da, kompletno smo izgubili osjećaj koliko što košta jer nemamo papir u ruci. Ekstremno apstraktni pojam je povezati trošenje s brojevima na ekranu. Ako imam komad papira u ruci, odmah nestane apstrakcija i znam točno koliko brojevi nacrtani na papiru vrijede naspram oni nacrtanih na ekranu 🤦‍♂️

 

 

 

Nadglednik dina
10 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
CVET2 kaže...

Bez obzira dal' plaćali pretplate, gledali reklame, ili koristili blokere i piratluk, svi dajemo svoj danak potrošenim vremenom na tim platformama. I ta je cijena puno veća od desetak eura koje mjesečno možda netko izdvoji za te pretplate. Možda 10 posto vremena stvarno netko na youtube-u provede da se informira, uči matematiku Toni Miluna, ili kako poraviti vešmašinu, ali 90 posto vremena provedemo gledajući neka sranja samo da nešto gledamo jer smo ovisni o buljenju u ekran. I tako ložimo sate svog dragocijenog vremena, dok milijunaši uživaju u svojim jahtama, vilama i prirodi. Praktički smo sami sebe strpali u zatvor.

 Jel ti netko drži pištolj na glavi da gledaš sadržaj koji je sranje? Ili bilo kome drugom? Svaka odrasla osoba je odgovorna za sebe. Kriviti uslugu za tvoje ponašanje je kranje glupo da prostiš. To je kao da svaki dan iznajmiš auto u rent-a-caru i zabiješ ga u zid jer ti je dosadno. Jel kriv rent-a-car ili ti?

Nadglednik dina
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
Sinkee@ Nemaš pojma o Americi, ni kako tamo ljudi žive. Par stotina $ je za većinu ljudi tamo previše, jer puno njih radi za jedva 1500$ mjesečno, od čega im dobar dio odlazi na hranu, režije i stanarinu, a to sve više poskupljuje. Kako im je radno vrijeme uglavnom od 9-17h, cijeli dan i život im je za k... pa zato obozavaju "isključiti" i to malo mozga i ovisni su o pretplatama, junk foodu, lijekovima, alkoholu i drogama. Većini nije bitno što gledaju ni što plaćaju, to je izrazito retardirana nacija, namjerno uzgojena da bude što debilnija i povodljivija - da se s njima lakše upravlja. I zato će ti danas prosječni mladi Amer s iphoneom u rukama i sa slušalicama u ušima ko iz piške odgovoriti gdje je rođena Taylor Swift i koliko tisuća spolova postoji, ali ti zato DOSLOVNO neće znati odgovoriti na kom se kontinentu nalazi Amerika.
8 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

 YT premium neka plaćaju oni koji iz nekog razloga koriste katastrofalni Google chrome. Ja sam i smartphone rootao samo da bih maknuo sve od Googlea što je ljudski moguće maknuti.

Prosječno glup i umjereno lud
Moj PC  
3 2 hvala 1
8 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Ma sve 5, i pretplata i reklame, slažem se da trebaju pokrivati troškove, razvoj i sve u što ulažu.

Al kad ti u video od 30 minuta metne 10 reklama, od kojih neke traju 45 minuta, i to nerelevantnih. To nije prisiljavanje, to je iživljavanje. I zato sam sa se guštom riješio oglasa i na kompu i na TV-u. I nek se j...

A troškove režu, te content creatore, koliko sam čuo, zakidaju. Kuda idu onda svi toliki prihodi?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
Entry Point kaže...
CVET2 kaže...

Bez obzira dal' plaćali pretplate, gledali reklame, ili koristili blokere i piratluk, svi dajemo svoj danak potrošenim vremenom na tim platformama. I ta je cijena puno veća od desetak eura koje mjesečno možda netko izdvoji za te pretplate. Možda 10 posto vremena stvarno netko na youtube-u provede da se informira, uči matematiku Toni Miluna, ili kako poraviti vešmašinu, ali 90 posto vremena provedemo gledajući neka sranja samo da nešto gledamo jer smo ovisni o buljenju u ekran. I tako ložimo sate svog dragocijenog vremena, dok milijunaši uživaju u svojim jahtama, vilama i prirodi. Praktički smo sami sebe strpali u zatvor.

 Jel ti netko drži pištolj na glavi da gledaš sadržaj koji je sranje? Ili bilo kome drugom? Svaka odrasla osoba je odgovorna za sebe. Kriviti uslugu za tvoje ponašanje je kranje glupo da prostiš. To je kao da svaki dan iznajmiš auto u rent-a-caru i zabiješ ga u zid jer ti je dosadno. Jel kriv rent-a-car ili ti?

 Pa u pravu si, donekle. Ali, mi smo sami, a njih ima na tisuce sto rade da hakiraju ljudske navike podlim psiholoskim trikovima.

11 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

kada bi Youtube (ili Netflix ili bilo tko drugi) naplaćivali svoju uslugu isto kako to čini HEP ili vodovod, dakle koliko potrošiš toliko ti naplate, onda bi imalo smisla sklopit s njima nekakav ugovor. Ali ovako kad ti oni naplaćuju fiksno bez obzir koristio ti manje ili više, a obično ljudi s vremenom koriste sve manje a cjena ostaje ista, onda jok.

42
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
DuxCro kaže...

 YT premium neka plaćaju oni koji iz nekog razloga koriste katastrofalni Google chrome. Ja sam i smartphone rootao samo da bih maknuo sve od Googlea što je ljudski moguće maknuti.

 I sta koristis? I zasto si to uradio?

8 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
sinkee kaže...

 Opet pitanje za tebe, što je toliko loše u plaćanju pretplata za nešto što želiš koristiti?

Nekoliko stotina USD u americi je smiješno, koliko npr ti,ja,on,ona potroše na cigare/birtiju?

 

Nije problem plaćati nešto što želiš.

Problem je u pogrešnom shvaćanju da su svi u Americi bogati. 

 

Tko je bio tamo i ima malo uvida u stvarnost (a ne zaključuje samo na temelju filmova i serija), zna da ogromna većina Amerikanaca živi prilično prosječno, jede grozno, stanuje u lošim stanovima i kućama, vozi krame, troši na gluposti i zapravo ima kvalitetu života u prosjeku goru nego mi ovdje. 

Manjina je bogata i živi sjajno, ali prosjek, pogotovo u provinciji, je neobrazovan, radi loše plaćene poslove i sve u svemu nije im za zavidjeti.

 

Tako da takvima par stotina dolara nije malo.

 

Life is jazz. Play it cool.
4 mjeseca
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Pratim Winrar developera.

Od kada su windowsi implementirali podršku za winrar,

nikada veća prodaja licenci. Ljudi masovno kupuju.

I hvale se.. naručuju fizički CD sa instalacijom. Uokviruju za na zid.

Pa sada to proanalizirajte.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Nego, jeste li primjetili kako je YouTube u zadnje vrijeme odustao od agresivne kampanje blokiranja ad blockera? Pitam se zašto...

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
Firefox sa ublockom nema reklama. Stari dobri firefox.

Kako je onda prije reklama youtube uioce funkcionirao? Google bio na gubitku ili sto.

Google photos isto beskonacno a kad se ljudi navuku, ajde plati.

Podmuklo.
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
Zeolit
Čemu ovakvo trolanje. To što pišeš nije ni izbliza istina..
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 16:45 (markoveliki).
15 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
markoBT kaže...

kada bi naplaćivali svoju uslugu isto kako to čini HEP ili vodovod, dakle koliko potrošiš toliko ti naplate

To nude Prime VideoYoutube Movies, možda i još neki, gdje kao nekad u dućanu kupuješ ili videoteci psuđuješ pojedinačne filmove. Tako ih i plaćaš.

Moja procjena, 'ko pogleda bar tri filma mjesečno, pretplata mu financijski bolja. Ali taj luksuz gledanja, bez da moram svaku puta pojedinačno platiti... to vrijedi puno više!

4 godine
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
Koliko vas je stvarno imala problema radi blockera? Evo ja koristim operu i jos nisam vidio da mi pravi problem youtube. Na mobu isto. Dal da kucnem u drvo sad?
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium
Arctic Skies kaže...
Koliko vas je stvarno imala problema radi blockera? Evo ja koristim operu i jos nisam vidio da mi pravi problem youtube. Na mobu isto. Dal da kucnem u drvo sad?

 E to sam baš i ja sad htjela napisati. Opera na kompu i mobitelu samo njezin adblock uključen, ništa dodatno nisam stavljala. Normalno sve radi, nisam vidjela reklamu nigdje već godinama. Čak nije ni "sporiji".

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 17:24 (ddarknessfairyy).
13 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium

Ja na Brave-u i nikad nisam imao slučaj da je YouTube blokirao reprodukciju zbog ad blockera.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice