Vlasnici Galaxyja S24 prijavljuju probleme s Andro

poruka: 6
|
čitano: 4.723
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vlasnici Galaxyja S24 prijavljuju probleme s Andro".
13 godina
offline
Vlasnici Galaxyja S24 prijavljuju probleme s Andro

I ovo nije prvi puta... I opet Samsung i opet VW grupacija...

2019. sam dobio službenu Škodu Scalu; prvo nisam uopće mogao spojiti mob (Samsung S22 Ultra) preko Android auta, nakon software nadogradnje (i mob-a i auta) mogao sam spojiti, pa nakon nekog vremena mi se počelo događati da mi se mob odpoji od auta čim mi dođe neka notifikacija, izašao je update za Samsung i to je bilo rješeno.

 

Najnovija stvar - opet mi se počeo otpajati mob sa AA čim dođe notifikacija otkad se apdejtao Andorid na zadnju verziju... I ne, nije do kabela i kaj ja znam čega što su mi sve govorili u Samsungu i Škodi nego je do njih i njihovih faking software-a, pošto žena spoji neku svoju Motorolu i radi perfektno dok ju ne išteka ili zgasi auto...

Moj PC  
2 0 hvala 1
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Vlasnici Galaxyja S24 prijavljuju probleme s A
Veliki Samsung. I svi su takvi. U početku skromni i kvalitetni, trude se... a kad narastu onda počne fušeraj, i to vrlo skupi fušeraj. Zato sam sa Samsunga prešao na Motorolu, koja se sada ponovno trudi (jer su dotaknuli dno) i ima nove vlasnike, zbog toga ne žalim.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 10:28 (Zeolit).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Vlasnici Galaxyja S24 prijavljuju probleme s Andro

Isti problem Opel i S20 plus. Poveže se sa pa se odspoji ili se uopće ne poveže. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 10:35 (ibeso).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Vlasnici Galaxyja S24 prijavljuju probleme s Andro

taj problem jos uvijek ima S23 lol...

p.s. iPhone 15 radi bez problema

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Vlasnici Galaxyja S24 prijavljuju probleme s A
Galaxy Z Flip5 i Renault Clio. Nikakvih problema.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Vlasnici Galaxyja S24 prijavljuju probleme s A
na peugeot radi sve bez greške na svim modelima od note20 do s23u
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice