Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo četiri

poruka: 8
|
čitano: 3.077
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo četiri ".
14 godina
offline
Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo četiri

Inovativan dizajn, nema sta. Kao auti buducnosti u filmovima iz 70-ih...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 8:59 (Idealist).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo četiri

Znaci "robot" je trebao biti pokretni video nadzor? 

 

p.s. za pra godina predvidam uvodenje istog u hrvtskoj od nekog inovatora tipa rimac, mrvos, vukovic i sl.

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo četiri

Na dvije slike su dva različita robota. Ovaj dolje mi malo izgleda kao Jabba The Hut.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo čet
Po meni idea je odlična, izvedba i ne.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo četiri

Treba da ima lasere, da žari i pali

Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo četiri
You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo čet
Space Cadet kaže...

Na dvije slike su dva različita robota. Ovaj dolje mi malo izgleda kao Jabba The Hut.

 -isti robot (slike).. no sve je u očima promatrača :)

 

-komentar izlgeda, ekšli priramidalni oblik je primjer stabilnosti, što je bitno za policiju-institucije kao image, kao i sličnost prosječnog jedača krafni u usa kontekstu, domaći za odojka-janjca-ćevape.. (pretilost).. tak da naravno da izgleda kao jabba, logično, ciljano, nema razloga kontra, tj (sad ozbiljnije), smisao robota nije da nam izlgedom bude atraktivan ili terminator, nego funkcionalnost i tad je izlged upravo suprotan (terminatorovom)... dok je više nalik tačkama i sl.

 

-odgovor institucija, ispunio očekivanja (jer ne smije biti da nije, da je promašaj.. tad bi netko bio prozvan-odgovoran..), nema problema, .. pa kad idući put poželite-poželimo pljucnuti 'naše' domaće muljatore ili to pripisati balkanu, etnitetu i sl. razmisliti.. ni smo jedini, izuzetak, nego ipak prosjek, 'normalni' :)

 

-u starwarsima r2d2 ima oblik kante na kotačima.. glavni fičer je bipanje i rotiranje poklopca kojeg ljudi asociraju s glavom, vrlo koristan primjerak jer je zaradio milijune, dok je ovaj beskoristan, trošak, tak da nije dovoljan samo 'atrakrivan' design, nego i smisao, task, nije isto biti filmski lik ili nešto (bes)korisno..

 

-ovoj kanti je glavni fičer, po članku, bio slikanje selfija s prolaznicima-turistima.. možda da naša turistička zajednica preuzme projekt? malo eu fondova, eko-zeleno, onak, atrakcija, kao što se u disneyju slikamo s miševima i ostalim likovima.. no tad bi bolji job obavio filmski lik odgovarajuće reputacije, ex-robocoop, r2-d2, .. ili onaj veliki-opasni oblikom identičan (nalik slici u postovima..), uz domaće 'apaće' (iz doba winetoua, ostalo ih po zagori) ili sad aktualnim maškarama-zvončarima koji u ljetnoj sezoni nemaju baš smisla (fašnik-karnevali-timing..)...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 12:16 (ihush).
7 godina
online
Re: Njujorški "Robocop" dobio otkaz nakon samo čet

Ili, još bolje, Mr. Handy (cirkular + laser verzija) 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice