Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi koliko sa

poruka: 15
|
čitano: 4.831
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi koliko sa".
14 godina
online
Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi koliko sa

Ovo ko kad ovi nasi dnovinari objavljuju clanke ko je kom sta reko i kaku je sliku stavio....

Ili evo poruke Rimac Turudic, zamisli istrazivacko novinarstvo zaljepit ss poruka i o da clanak samo ona rekla sreco, on njoj reko lipa... Majko isova.... Kolko bi kvalitetnije bilo da je u naslovu odmah Jerry.... rastopio mob da vidi kolko ima titana....a ne "youtuber..." na kraju fali jos samo "klikni da vidis tko je to"...

I moglo se rec i da je testirao koji razred(kvalitetu) titana koriste... i jos svasta nesta....

VenAtoR#2231
Moj PC  
19 0 hvala 7
3 godine
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik
Koliko ozbiljnih psihičkih problema ima osoba koja, osim ako nije inžinjer koji ih sklapa, razmišlja o količini titanijuma ili bilo kojeg drugog metala u mobitelu???
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2024 20:16 (UrKwan).
 
2 16 hvala 0
8 godina
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik
UrKwan kaže...
Koliko ozbiljnih psihičkih problema ima osoba koja, osim ako nije inžinjer koji ih sklapa, razmišlja o količini titanijuma ili bilo kojeg drugog metala u mobitelu???

 I da ga ne zanima uopce napravio bi to zbog zarade na videu. 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik
UrKwan kaže...
Koliko ozbiljnih psihičkih problema ima osoba koja, osim ako nije inžinjer koji ih sklapa, razmišlja o količini titanijuma ili bilo kojeg drugog metala u mobitelu???

 A zašto ne čisto znatiželja?

13 godina
offline
Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi koliko sa

Zack je izgradio kanal na destruktivnom testiranju tehnike (najcesce mobitela), i vecinom ih sam kupuje, tj finansira. Iako mislim da nije inzinjer, svakako je inovator, stvaralac, poduzetnik i izuzetna osoba.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
3 5 hvala 1
12 godina
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik

Videi su mu okej ali po cemu si zakljucio da je izuzetna osoba? Meni je bas iznimno iritantan.

13 godina
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik

Pa pratim ga vec bas dugo, ne govorim naravno o tome da je fin ciko, ne znam ga licno, vec u smislu da je normalan, da radi nesto, cak i poprilicno jedinstveno, da stvara nesto, da se trudi pomoci zajednici i drugima. Da se zakljuciti iz videa. Naravno i zarada je tu vazna, ali u odnosu na mnoge, bolji je.

Da se razumijemo ne branim ga, ali kanal mu je svakako jedinstven, pa ko voli nek izvoli.

You better run, you better take cover!
2 godine
offline
Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi koliko sa

Još jedan kvazi Jutub jebivjetar za izbjegavat. Plus sam sazna da neki ljudi misle da destruktivno "testiranje" tehnike znači spalit mobitel čija bi vridnost dobro hranila neku omanju familiju par miseci...  pa još takvog nazivaju inovatorom, iznimnim čovikom koji je uspija u životu... pa mu se i dive, jeeeboteee! Nekad proklinjem evoluciju šta mi je dala oči i uši. Eee, kolega moj...

 
8 10 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik
nixa2210 kaže...

Videi su mu okej ali po cemu si zakljucio da je izuzetna osoba? Meni je bas iznimno iritantan.

 Oženio curu u invalidskim kolicima, napravio joj specijalna off road kolica, dizalo u kući, a i pokrenuo biznis proizvodnje inv. kolica.

Možda nije izuzetna osoba, ali nije ni probisvijet ko većina "tjubera"

3 godine
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik
Ne mislim na tipa koji pali mobitele, nego na sve ostale koje brinu beskorisne gluposti u njima.
13 godina
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik
Bevanda kaže...

Još jedan kvazi Jutub jebivjetar za izbjegavat. Plus sam sazna da neki ljudi misle da destruktivno "testiranje" tehnike znači spalit mobitel čija bi vridnost dobro hranila neku omanju familiju par miseci...  pa još takvog nazivaju inovatorom, iznimnim čovikom koji je uspija u životu... pa mu se i dive, jeeeboteee! Nekad proklinjem evoluciju šta mi je dala oči i uši. Eee, kolega moj...

Za razliku od tvojih zakljucaka na osnovu par recenica, bez da si ocito i pogledao ijedan video, ja, kao masinski inzinjer znam sta je destruktivno testiranje, i ovaj lik je blizu tome koliko se u ovoj domeni moze biti. O hranjenju porodice necemo, radije proklinji tamo arapske šeike i slicne, ili fudbalere sto zarade sedmicno milion, a ne prehrane 5 africkih plemena od svake sedmicne plate.

 

I molim te pogledaj neki klik ovog "kvazi jutjubera", daleko vise korisnih informacija mozes vidjeti/cuti nego na vecini drugih kanala.

You better run, you better take cover!
2 godine
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik

Neka si ti meni živ i zdrav, mašinski inžinjeru.

14 godina
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik
Bevanda kaže...

Još jedan kvazi Jutub jebivjetar za izbjegavat. Plus sam sazna da neki ljudi misle da destruktivno "testiranje" tehnike znači spalit mobitel čija bi vridnost dobro hranila neku omanju familiju par miseci...  pa još takvog nazivaju inovatorom, iznimnim čovikom koji je uspija u životu... pa mu se i dive, jeeeboteee! Nekad proklinjem evoluciju šta mi je dala oči i uši. Eee, kolega moj...

 Samo tvoje mišljenje. Mada moj ti je savjet da malo istražiš pa onda komentiraš. 

XBOX-PS-Steam: TiToBodyBaq
2 godine
offline
Re: Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi kolik

I ti bija živ i zdrav, sine moj.

4 godine
offline
Youtuber spalio Galaxy S24 Ultru da vidi koliko sa

Ne podržavam zanimanje 'youtuber' i iritantni su mi, ALI netko mora kontrolirati i razotkrivati te velike kompanije što nam prodaju. Da nema kontrole i da ih nitko ne proziva prodavali bi nam i papir po titanijum. Stoga treba im biti i zahvalan zbog toga.

Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice