Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

poruka: 14
|
čitano: 4.814
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača".
15 godina
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

Propala igra ko kauč

Intel 80286
Moj PC  
6 2 hvala 0
11 godina
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

boli ih dupe, lova je tu, a tupavi konzumeri ce i sljedeci puta takoder pljunuti i 100 EUR ako treba

 

isto i za Diablo 4,  i za manje vise sve AAA sta je izaslo 2023., cast izuzetcima poput BG3

 

ocajna je zastita potrosaca u ovom segmentu prodaje

 

 

Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

Vise je zabave usred oceana na camcu nego u Starfieldu. Vidlo se iz helikoptera da je tresh.

Linux, Arch Linux.
 
9 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igra
Žao mi je ljudi koji su kupili to enormno razvikano s...e , recenzije treba pročitati obavezno. Na HCL-u je autor pošteno priznao u vezi navedene igre nakon što ju je odigrao i snimio prvi ili drugi video , znajući da je nesmije javno gaditi, "neznam što bih mislio o ovoj igri" , to je pametnom dosta da o....e poluproizvod koji je k tome u 21.st. još i singleplayer .. :) .. :) ..
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2024 13:44 (W2000).
 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igra
Diablo 4 je jos veca prevara. Ono je bio cisti cash grab. Nakon toga Bobby kotick pokupio lovu i digao sidro.
Intel 80286
10 godina
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

Neki su tvrdili da je ovo bolje od BG3. Gdje su sad?

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

Nema do nms, uzeo sam ga na popustu na switch i uživam ko prase, sad će nova kampanja doć ko updejt. na pc-u je puno ljepši i multiplejerast ali neć sad kupovat opet isto.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igra
Timo kaže...

boli ih dupe, lova je tu, a tupavi konzumeri ce i sljedeci puta takoder pljunuti i 100 EUR ako treba

 

isto i za Diablo 4,  i za manje vise sve AAA sta je izaslo 2023., cast izuzetcima poput BG3

 

ocajna je zastita potrosaca u ovom segmentu prodaje

 

 

 a to ti dode kao film, nece tebi nitko vratiti novac od ulaznice za kino jer ti se film nije svidio 

W2000 kaže...
Žao mi je ljudi koji su kupili to enormno razvikano s...e , recenzije treba pročitati obavezno. Na HCL-u je autor pošteno priznao u vezi navedene igre nakon što ju je odigrao i snimio prvi ili drugi video , znajući da je nesmije javno gaditi, "neznam što bih mislio o ovoj igri" , to je pametnom dosta da o....e poluproizvod koji je k tome u 21.st. još i singleplayer .. :) .. :) ..

 ja npr iskljucivo igram singleplayer, publika za to je jos uvijek ogromna 

8 godina
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

Bit će starfield dobar krajem ove godine kada se spatcha i dodaju/izmjene neke stvari. I naravno nakon što moderi promijene /dodaju neke stvari. Ja sam samo neki LUT filter skinuo sa nexus mods i igra izgleda super. Inače ima nekakav filter sa kojim sve izgleda nekako isprano.

Prosječno glup i umjereno lud
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

Igra izade bez mape grada u RPG igri :D

 

loading screen na svakom cosku, nepostojeci aspekt eksploracije, nema zivog i zanimljivog svijeta, po cemu su Bethesda igre uvijek bile prepoznatljive.

glavni quest je totalno razocaranje, "fetch" questovi su dosada na kvadrat.

 

nepostojeca kohezija open worlda, tu su totalno fulali i svemir je napravljen izuzetno lose, kao da nije dio jedne galaksije, vec je sve odvojeno i razbacano radnom po galaksiji, sa totalno nezanimljivim planetima za istrazivanje

nisam nasao niti jednu planetu za koju bih mogoa reci da je "rucno radena" sve su genericki napravljene i to se jako osjeti

 

jedino sto u toj igri valja je prilagodba brodova, to je stvarno vrhunski

 

sve u svemu gamplay, prica i svi oni RPG elementi koji trebaju biti vrh, su totalno smece, i zato igra nikada nece biti dobra

 

da je problem samo tehnicke prirode, to bi bilo jebeno, jer onda samo pricekas da isprave bugove, poprave optimizaciju i grafiku, ali ovako, koga briga za to jer onaj bitan aspekt igre je smece i to ne mogu popraviti

 

igra je gotova i nitko je ne igra niti ce je igrati

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

Meni je odlična odmah po izlasku, 82 sata igre. Išao bi i novi prohod kad riješim druge igre. 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
suspendiran
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

tko bi rekao da danas kad kupiš igru moraš ju ne samo odigrati nego i visiti u njoj jutra do mraka, gdje to više postaje lifestyle...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igrača

Odigrao malo "free" verziju, grafika, gameplay sve je top. Ali ta putovanja...... ubije me u pojam. Kao da čekam zet tramvaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
protjeran
offline
Re: Starfield na Steamu izgubio 96% početnih igra
Timo kaže...

 

jedino sto u toj igri valja je prilagodba brodova, to je stvarno vrhunski

 

 Nažalost to me najmanje zanima. Hoću priču i imerzivnost, ipak je ovo RPG!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice