Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi EON

poruka: 26
|
čitano: 5.636
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi EON".
13 godina
offline
Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi EON

Nego, Ježina, di je 5G SA mreža koja je trebala zaživiti prošlo ljeto kako je odzvanjalo u svim intervjuima? :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi EON

A zato mi je nestala gomila programa s te aplikacija tipa discovery i history, da bi se sad to naplatilo odvojeno, pa dabogda propali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi EON

Pandar World IPTV godina dana, 26€ kvaliteta skroz oke za te pare(sve HD, poneki program FHD) sve na nasem jeziku, koristim istog prodavaca vec 2 god, stabilno bez stekanja i izbacivanja, placanje paypall ili sve sta podrzava vasa zemlja sa aliexpress(lazna aliexpress narukvica ili tako sta, napravi i posalje link). A EOSI i ostali nek se sekiraju i naplacuju svaki kanal posebno

 

 

 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
2 1 hvala 1
12 godina
offline
Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi EON

ajme koje cijene, traže 30-40 eura mjesečno? lol. Gledam iptv za 5 eura mjesečno. Živio iptv.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 9:35 (Cryogenic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi EON

Iskreno ovo EON govno nije vrijedno niti 3 eura na mjesec ali otkad je BUG Forum postao platforma za reklamiranje ilegalnog IPTV sadržaja???

 

Pa ne pravim se pametan jer svako od nas je bar jednom skidao sa torrent ali hvalit se još kako kradeš drugome je ipak malo previše čak i za balkanjerose.

Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
nikonja kaže...

Iskreno ovo EON govno nije vrijedno niti 3 eura na mjesec ali otkad je BUG Forum postao platforma za reklamiranje ilegalnog IPTV sadržaja???

 

Pa ne pravim se pametan jer svako od nas je bar jednom skidao sa torrent ali hvalit se još kako kradeš drugome je ipak malo previše čak i za balkanjerose.

 Posto sam bio na sudu, po pitanju IPTV-a i osloboden, da ukratko objasnim, end juzer(Ja ti on ona) koji/ja ne distribuira sadrzaj nema nikakvu krivicnu odgovornost prema sadrzaju koji koristi, niti sam vlasnik, niti sam u posjedu, u Njemackoj,Austriji, Hrvatskoj itd. to prolazi, kod Talijana ili Spanjolaca na primjer po drzavnom zakonu, ne, i korisnik je kriv kolko i distributer..Znaci dok god takav zakon nije uveden kod nas(mojem slucaju Njem.) "legalno" iliti u sivom podrucju koristis uslugu i to je unutar svih zakonskih okvira..

 

Konkretno promoviranje nije uredu/dozvoljeno, ali zasto nebi nekome predlozio da si ustedi fine novce godisnje, ako znam izvor, naravno da necu web i broj telefona javno objavit..

A i da objavim, nikom nista, kina je i ovako ne regulirana zemlja..

 

 

Edit: Takoder sam misljenja da informacije i sadrzaji trebaju bit BESPLATNI i BEZ OGRANICENJA,bio to televiziski program ili bila to knjiga..uvjek sam bio protivnik represije,ogranicenja i za slobodu govora, i uvjek cu bit, koliko god bio osudivan za to...

Lijep Pozdrav

Sk3301

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 10:40 (Hazzard From da Hood).
11 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
Hazzard From da Hood kaže...

Pandar World IPTV godina dana, 26€ kvaliteta skroz oke za te pare(sve HD, poneki program FHD) sve na nasem jeziku, koristim istog prodavaca vec 2 god, stabilno bez stekanja i izbacivanja, placanje paypall ili sve sta podrzava vasa zemlja sa aliexpress(lazna aliexpress narukvica ili tako sta, napravi i posalje link). A EOSI i ostali nek se sekiraju i naplacuju svaki kanal posebno

 

 

 

 Jel ima listu programa?26 eura godisnje?

9 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
GSP kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

Pandar World IPTV godina dana, 26€ kvaliteta skroz oke za te pare(sve HD, poneki program FHD) sve na nasem jeziku, koristim istog prodavaca vec 2 god, stabilno bez stekanja i izbacivanja, placanje paypall ili sve sta podrzava vasa zemlja sa aliexpress(lazna aliexpress narukvica ili tako sta, napravi i posalje link). A EOSI i ostali nek se sekiraju i naplacuju svaki kanal posebno

 

 

 

 Jel ima listu programa?26 eura godisnje?

 Da, sve moguce drzave, iako ja jedino gledam EXYU..Uzmes besplatnu listu na dan, i vidis..Sto se EXYU tice, od regularnih programa, rtl,rtl2,doma,nova,hrt-ovi,cnc, discovery,history,national geo. cinemax 12,3,4,5.... HBO 1,2,3,4..., sportski itd itd..Uglavnom, pitas besplatnu listu, dobijes vidis ak ti pase, uzmes

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
the chosen one07 kaže...

Nego, Ježina, di je 5G SA mreža koja je trebala zaživiti prošlo ljeto kako je odzvanjalo u svim intervjuima? :D

Garant su se svi dogovorili da pokrenu 5G SA u isto vrijeme, baš kao što su Vip i T-Mobile pokrenuli 4G mrežu isti dan.

 

Ne znam što bi drugo moglo spriječavati Telemach da upale SA; već imaju najbolju pokrivenost 5G signalom. HT i A1 imaju 5G samo u gradovima. No, moram priznati da me više interesira kad će pokrenuti VoLTE jer već dosta dugo kaskaju za konkurencijom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 11:37 (Marko :D).
14 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
Hazzard From da Hood kaže...
GSP kaže...
Hazzard From da Hood kaže...

Pandar World IPTV godina dana, 26€ kvaliteta skroz oke za te pare(sve HD, poneki program FHD) sve na nasem jeziku, koristim istog prodavaca vec 2 god, stabilno bez stekanja i izbacivanja, placanje paypall ili sve sta podrzava vasa zemlja sa aliexpress(lazna aliexpress narukvica ili tako sta, napravi i posalje link). A EOSI i ostali nek se sekiraju i naplacuju svaki kanal posebno

 

 

 

 Jel ima listu programa?26 eura godisnje?

 Da, sve moguce drzave, iako ja jedino gledam EXYU..Uzmes besplatnu listu na dan, i vidis..Sto se EXYU tice, od regularnih programa, rtl,rtl2,doma,nova,hrt-ovi,cnc, discovery,history,national geo. cinemax 12,3,4,5.... HBO 1,2,3,4..., sportski itd itd..Uglavnom, pitas besplatnu listu, dobijes vidis ak ti pase, uzmes

 ima li premotavanja nekoliko dana unazad i nasavi gdje si stao?

11 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi

Haj. Ja imam FUL paket i pretplatu od nepunih 12 eura i sa današnjim novim paketom DALEKO odskaču od drugih ponuda. Ja imam HBO max, skyshovtime, netflix i IPTV ---- Prva 3  imaju film i serije a EON TV plus tv kanale i sad je vrlo konkurentan. BRAVO za EON TV još samo da imaju više 4K kanala i ARENA sport.

12 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
nikonja kaže...

Iskreno ovo EON govno nije vrijedno niti 3 eura na mjesec ali otkad je BUG Forum postao platforma za reklamiranje ilegalnog IPTV sadržaja???

 

Pa ne pravim se pametan jer svako od nas je bar jednom skidao sa torrent ali hvalit se još kako kradeš drugome je ipak malo previše čak i za balkanjerose.

 Jer nitko naravno ne krade nas sa visokim cijenama jel, svi oko tebe su pošteni . Na ovom forumu postoji čak i grupa "Gledanje TV programa preko Interneta" tak da calm your tits.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 13:53 (Cryogenic).
10 godina
suspendiran
offline
Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi EON

šta nisu i prije imali taj "video klub"? Ne vjerujem da je ovo baš novo-novo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi EON

I dalje je onemogućena instalacija EON-a na 2 TV-a 💩 (ne, ne želim njihov tv box da bih mogao gledati na dva televizora u 2024 god)

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 14:18 (CrniPero).
 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
CrniPero kaže...

I dalje je onemogućena instalacija EON-a na 2 TV-a 💩 (ne, ne želim njihov tv box da bih mogao gledati na dva televizora u 2024 god)

 Upravo zbog ovog sam ih i otkazao. Ako imam 3 uređaja onda imam 3 uređaja, šta njih briga koji su. Onda sam morao streamat na tv ili sa ajfona ili sa maca. Najjače mi je što ne možeš staviti EON app na tv i onda još uzeti TV prijemnik za drugi (barem prije nisi mogao) nego baš moraš platiti dva prijemnika za 2 tva.  Doslovno, ali doslovno, koliki sakupljač sekundarnih sirovina moraš biti za tako nešto?

He who is brave is free.
13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
Dwyane Wade kaže...
CrniPero kaže...

I dalje je onemogućena instalacija EON-a na 2 TV-a 💩 (ne, ne želim njihov tv box da bih mogao gledati na dva televizora u 2024 god)

 Upravo zbog ovog sam ih i otkazao. Ako imam 3 uređaja onda imam 3 uređaja, šta njih briga koji su. Onda sam morao streamat na tv ili sa ajfona ili sa maca. Najjače mi je što ne možeš staviti EON app na tv i onda još uzeti TV prijemnik za drugi (barem prije nisi mogao) nego baš moraš platiti dva prijemnika za 2 tva.  Doslovno, ali doslovno, koliki sakupljač sekundarnih sirovina moraš biti za tako nešto?

 Pozdrav, ne znam pričamo li o istom.. prešao sam na Telemach prije cca 2 tjedna, provukli su mi optiku (do sad sam koristio A1 i koaksijalca). Od njih sam dobio 1 TV BOX (Android TV), a na drugi TV sam instalirao aplikaciju i tamo gledam normalno sve programe (identično sučelje, ista app rekao bih). Ne koristim baš i osobno mi niti ne treba TV, ali ženi i klincima je super. U svakom slučaju, puno bolje nego A1 i njihov STB (sučelje katastrofa, slika isto, premotavanje nekad radi nekad ne, .. užas).

13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi

Postoje dvije različite EON usluge; samostalni EON i fiksni EON Trio (internet + telefon + televizija). Kod samostalnog EON-a, uslugu možeš koristiti na tri uređaja, ali istovremeno gledati samo na jednom.

 

Kod fiksne EON Trio usluge gledaš na Smart TV, EON Box, možeš ga dodati na još 5 uređaja, a gledati na tri istovremeno (uz Smart TV i Box). Bez dodatne naknade. A1 po novom ima naknadu za svaki dodatni ekran na kojem se gleda TV i iznosi 2€ mjesečno. Lopovluk.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 19:34 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
Marko :D kaže...
the chosen one07 kaže...

Nego, Ježina, di je 5G SA mreža koja je trebala zaživiti prošlo ljeto kako je odzvanjalo u svim intervjuima? :D

Garant su se svi dogovorili da pokrenu 5G SA u isto vrijeme, baš kao što su Vip i T-Mobile pokrenuli 4G mrežu isti dan.

 

Ne znam što bi drugo moglo spriječavati Telemach da upale SA; već imaju najbolju pokrivenost 5G signalom. HT i A1 imaju 5G samo u gradovima. No, moram priznati da me više interesira kad će pokrenuti VoLTE jer već dosta dugo kaskaju za konkurencijom.

Može netko reći što sam krivo rekao? HT-ova karta pokrivenosti jasno govori da su njihovom 5G mrežom pokriveni samo gradovi, ništa više.

 

A1 karta pokrivenosti, također.

 

Na Telemachovoj karti pokrivenosti se vidi da je pokrivena cijela država.

 

 

Nadalje, na nPerf karti pokrivenosti (ono što su mjerili korisnici), jasno je vidljiva razlika između sve tri mreže. (Telemach ima najmanji broj testova korisnika, pa zato ima i manje točkica na karti)

 
 
 

 

Također, OpenSignal je sam u svojem testu dao Telemachu pobjedu u 5G kategoriji.

 
 

 

Stvarno ne vidim čime sam zaslužio TD, ali ok.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 23:46 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
Marko :D kaže...
Marko :D kaže...
the chosen one07 kaže...

Nego, Ježina, di je 5G SA mreža koja je trebala zaživiti prošlo ljeto kako je odzvanjalo u svim intervjuima? :D

Garant su se svi dogovorili da pokrenu 5G SA u isto vrijeme, baš kao što su Vip i T-Mobile pokrenuli 4G mrežu isti dan.

 

Ne znam što bi drugo moglo spriječavati Telemach da upale SA; već imaju najbolju pokrivenost 5G signalom. HT i A1 imaju 5G samo u gradovima. No, moram priznati da me više interesira kad će pokrenuti VoLTE jer već dosta dugo kaskaju za konkurencijom.

Može netko reći što sam krivo rekao? HT-ova karta pokrivenosti jasno govori da su njihovom 5G mrežom pokriveni samo gradovi, ništa više.

 

Stvarno ne vidim čime sam zaslužio TD, ali ok.

 

 Marko, Marko, crni Marko.... ;)

Ja ti nisam dao TD ali moram ti reći i da na plotu piše svašta pa ne ideš... jel... :D

 

Što se tiče Telemach pokrivenosti 5G-om, pogledaj one tamnije krugove na mapi, tamo ti je "pravi" 5G (namjerno pod navodnicima jer nije još 5G SA). To kaj će na većini teritorija RH na mobu pisati ikona 5G to si svi proizvođači/operateri mogu objesiti mačku o rep jer je to samo mazanje očiju za većinu korisnika koji se ne kuže toliko u mobilne mreže.

Usporedi mape pokrivenosti 5G signalom sa stranica operatera s CM mapom i vidjet ćeš da ti se točkice od signala na CM prikazuju u većini slučajeva samo kod gradova jer su jedino i oni pokriveni "pravim" 5G signalom.

 

13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi

Kako mogu biti pokriveni "pravim" 5G signalom kada niti jedan operater u Hrvatskoj još uvijek ne nudi "pravi" 5G SA?

13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
Marko :D kaže...

Kako mogu biti pokriveni "pravim" 5G signalom kada niti jedan operater u Hrvatskoj još uvijek ne nudi "pravi" 5G SA?

 Ajd još jednom pročitaj polagano što sam napisao, jer sam i dodatno pojasnio u zagradi... Thnx

13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi

Ali ja ti govorim o stanju kakvo trenutno jest, a ne kako će biti. U HT i A1 niti 5G NSA nemaju pokrivenost u cijeloj Hrvatskoj. Osim toga, tamno zeleno ne mora značiti da će tu biti 5G SA; identična je infrastruktura i za 5G i za 5G SA, pa ako Telemach ima nacionalnu pokrivenost s 5G NSA, imat će i s SA.

13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
Marko :D kaže...

Ali ja ti govorim o stanju kakvo trenutno jest, a ne kako će biti. U HT i A1 niti 5G NSA nemaju pokrivenost u cijeloj Hrvatskoj. Osim toga, tamno zeleno ne mora značiti da će tu biti 5G SA; identična je infrastruktura i za 5G i za 5G SA, pa ako Telemach ima nacionalnu pokrivenost s 5G NSA, imat će i s SA.

E moj Telemach Marko... :D

Ja ti i govorim stanje kakvo je na terenu... Evo ti čisti primjer iz HT tabora koji sam imao prilike vidjeti vlastitim očima kod mapiranja: na mob mi piše da sam spojen na 5G, upalim CM tamo piše samo LTE-A i brzina mizerna, ali na toj istoj ćeliji je pisalo i da je 5G enejblan (očigledno samo da ti zamažu oči 5G ikonom na mob-u). Dalje od tog mjesta, spojio se mob na drugi toranj i signal na mob. i dalje piše 5G, ali vidi čuda: pojavilo se u CM pri vrhu NR NSA ilitiga "pravi" 5G signal i odjednom brzina 1Gbit+. Jel sad kužiš razliku između Telemach svijetlo-zelene 5G pokrivenosti cijele RH i onih tamnih krugova pokrivenosti "pravim" 5G signalom?

 

Bilo je objašnjeno davno, čini mi se na jednom drugom forumu, što se tiče 5G-a kod nas... Mogu ti linkat ako nađem pa da proučiš... 

13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi

Ja ti govorim iz svog iskustva. Na mom Poco X5 Pro, na svjetlo zelenom bojom označenom mjestu na karti uredno piše 5G NSA; nikada nisam vidio da mi piše 5G, a da piše LTE-A. Razumijem što hoćeš reći, ali ako tebi gore piše 5G, a aplikacija kaže LTE-A ili je do same aplikacije ili je do tvog mobitela. Imaš po drugim forumima ekipu kojoj su mobiteli locirali HT SA tornjeve, da bi na kraju ispalo da se radi o pogrešci u CM, te su neki NSA tornjevi bili prikazani kao SA.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 23:21 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi
Marko :D kaže...

Ja ti govorim iz svog iskustva. Na mom Poco X5 Pro, na svjetlo zelenom bojom označenom mjestu na karti uredno piše 5G NSA; nikada nisam vidio da mi piše 5G, a da piše LTE-A. Razumijem što hoćeš reći, ali ako tebi gore piše 5G, a aplikacija kaže LTE-A ili je do same aplikacije ili je do tvog mobitela. Imaš po drugim forumima ekipu kojoj su mobiteli locirali HT SA tornjeve, da bi na kraju ispalo da se radi o pogrešci u CM, te su neki NSA tornjevi bili prikazani kao SA.

 A daj mi reci onda zašto su razlike u bojama tj. tamno-zelena i svjetlo-zelena boja na karti pokrivenosti na Telemach stranici samo kod 5G signala? Jel tamnije-zeleno gušći signal :D

 

Evo ti još jedan primjer kod Zamzunga, kada mi je ova prozirna ikona onda je taj shitty 5G, a kada je crna onda je spojen na NR-NSA, i tak piše u CM, i pipa se otvori što se brzine tiče....

 

CM i HT tornjevi, ti SA mapirani tornjevi, to su ti ovi o kojima ti ja pričam NR-NSA od HT-a, na kojima ima mogućnosti ovih većih brzina... Mapirani jesu krivo (tj. rekao bih da su krivo prikazani jer CM ima glitch i kod mapiranja NSA signala ne može skužiti toranj već mapira samo jačinu 5G signala na određenom području i prikazan je na karti pomoću točkica :D), ali nam je to trenutno jedini orijentir za "pravi" 5G signal (5G NR-NSA).

 

Eto, podosta smo otišli u OT, tu bih se zaustavio jer mi se čini da sam dovoljno detaljno objasnio trenutnu situaciju 5G mreže u 'rvata :)

 

13 godina
offline
Re: Predstavljen EON Video klub na PayTV platformi

Rekao bih da se na tim mjestima koristi N78 za 5G. Na ovim drugim mjestima se koriste ostali bandovi. 

 

Dakle, tebi Samsung LTE-A mrežu klasificira kao 5G–zanimljivo. Meni Xiaomi LTE-A klasificira kao 4G+, a 5G NSA ili SA klasificira samo ikonom 5G.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice