Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač

poruka: 9
|
čitano: 2.977
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač".
11 godina
offline
Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač

Kakva država, takvi građani.

 
0 5 hvala 0
6 godina
offline
Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač

kupnja plina za kunu je ok...tvornice za kunu je ok...skinuti film je za robiju

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
24 0 hvala 4
16 godina
offline
Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač

Rodno!? 

 

Riječ rod u hrvatskom jeziku znači nešto drugo, a riječ spol je valjda sad zabranjeno spominjati. 

 

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač

Kad smo već postali politički korektni, onda idemo do kraja!

 

Autora ove studije kao i sve novinare koji ju preseu treba tužiti zbog diskriminacije - gdje su ostalih stotinjak "rodova" u ovoj aknketi?

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač

Slično kao iznimno jaka medijska propaganda da se potakne ljude da se cijepe. Neke, pa i mene je potaklo da se ne cijepim. Oprez je prerastao u inat.

Moj PC  
2 1 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač

Da mogu skinuti auto doslovno bih ga skinuo. Ovu propagandu radi totalni idiot. Kako se to auto umnozi bez da uzrokuje stetu (nestanak tog auta) nekome drugome?

 

Vjerujem da je moguce umnoziti hranu, auto, TV ili bilo sto drugo na nacin kako se umnazaju digitalni podaci (bez nastanka stete/nestanka na drugoj lokaciji) da bi to bas svi radili, cak i najveci moralisti i protivnici piratstva.

 

Kad je Isus umnozio ribu i kruh, vjerujem da su mu se javili moralisti i rekli "hej, ne mozes samo tako umnazati, moras to platiti!"

 
9 0 hvala 1
8 godina
offline
Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač

kako ide ona - ako kupovina nije posjedovanje, zasto je onda kopiranje kradja ....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene dr
Damir22 kaže...

kako ide ona - ako kupovina nije posjedovanje, zasto je onda kopiranje kradja ....

 -kopiranje nije krađa, nije čak ni zabranjeno, kažnjivo.. nasuprot tog, to je legitimno, zakonom regulirano pravo korisnika-konzumenta sardžaja, kao film-glazba (zamp) i soft koji se tome priključio naknadno..

-pravo na backup ti daje zakon..

-no ne daje ti pravo distribucije, javnog izvođenja itd.. to pravo ti može dati isključivo vlasnik, bez tog si pirat. opet, ne zbog downloada, kopiranja, korištenja.. nego distribucije.

 

-studija ko studija.. blentava, diskrimitorna po spolu, .. treba je sasjeći, spaliti, kao i one koji sudjeluju, šire, medije.. sve do koljena sedmog :) .. no, ok, možda nije tako strašno, ali zar je baš 'novinarstvo' spalo na 'medije'? papagaji bez mozga, kritike-misli? .. rodno ili spolno? diskriminacija kako god se okrene, nije pozitivna pa da prođe pod ok.. time se svi moraju protiv takvog 'narativa' boriti.. kao protiv korova, tad nije uzaludno, možda..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Rodno uvjetovano piratstvo: muškarci i žene drugač

Moj odgovor na ovu kampanju: I can't download a car! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice