SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnovni p

poruka: 12
|
čitano: 5.479
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnovni p".
13 godina
offline
SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnovni p

Pa i ovo dosad je bilo preskupo za skyshowtime.

Smeće.
Još su mi prije isteka blokirali account "jer sumnjaju da sam prekršio njihova pravila". Kad ih pitam koja to točno pravila sam navodno prekršio nema odgovora.
Bolje uzet netflix.

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnov
Servis je žešće sranje, nema ni 20% ponude američkog Paramounta+, a sad još i cijenu podižu...
Alane, bježmo, njih je dvojica, a mi smo sami.
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnovni p

Ja sam uzeo dok je bila akcija 2,99 zauvijek. Nadam se da to neće prekršiti.

Nadglednik dina
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnovni p

Ovo je bas cisti bezobrazluk. Po cijeni 80% netflixa i Disneya, a po sadrzaju niti 1%. Mozda ni 0.1%. Otkazujem iako mi firma/ poslodavac placa, jednostavno je prevelik scam i neka propadnu sto se mene tice

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnov
Entry Point kaže...

Ja sam uzeo dok je bila akcija 2,99 zauvijek. Nadam se da to neće prekršiti.

 Ja isto ali svejedno ce nam poskupiti jer akcija je bila pola cijene dozivotno .

 

Mjesečna Pretplata
Doživotna pretplata u pola cijene.
Ponuda završava 14/12/2100
€5.99€2.99 mjesečno

4 godine
offline
Re: SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnov
Entry Point kaže...

Ja sam uzeo dok je bila akcija 2,99 zauvijek. Nadam se da to neće prekršiti.

 Nije cijena 2,99 zauvijek već je popust od 50% na cijenu.... kad ode cijena na 8 Eura, bez reklama će se plaćati 4 Eura ( oni koji imaju sada cijenu od 2,99 Eura )....

6 godina
offline
SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnovni p

Meni je teška žalost pogotovo jer nema ništa u 4k, jedno 10% ima 5.1 zvuk, HDR/DV ne postoji.... ne kontam ko im je ciljana publika ali ja sigurno nisam.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnovni p

Baš sam igrom slučaja prošli mjesec isprobavao Showtime. Dobio besplatno mjesec dana od mall.hr. E sad, nemam baš iskustva sa svim streaming uslugama (probao sam HBO Max i Prime Video), ali meni je ovo izgledalo jako jako tanko što se tiče sdaržaja. Pronašao sam nekim desetak filmova i tri-četiri serije. Znači doslovno sadržaja za tih mjesec dana.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnov
Minneyar kaže...

Ovo je bas cisti bezobrazluk. Po cijeni 80% netflixa i Disneya, a po sadrzaju niti 1%. Mozda ni 0.1%. 

 

 

disney bas i nema nekog pretjeranog sadrzaja

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2024 15:55 (registracija).
13 godina
offline
SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnovni p

Ovo ima još manje. Skoro ništa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnovni p

Sad mi je još draže što sam odjebao sve streaming servise te uzeo stremio + real debrid za 16 eura 6 mjeseci gdje imam sav content od svih streaming servisa + prijevod bez ikakvog štekanja.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SkyShowtime uvodi paket s reklamama, dok osnov
registracija kaže...
Minneyar kaže...

Ovo je bas cisti bezobrazluk. Po cijeni 80% netflixa i Disneya, a po sadrzaju niti 1%. Mozda ni 0.1%. 

 

 

disney bas i nema nekog pretjeranog sadrzaja

 Disney ima nakon Netflixa najvise od nama dostupnih servisa... Rekao bih cak i daleko najvise. HBO ajde ok al vecina njihovog sad ionako dolazi na Netflix, a Skyshowtime debelo zaostaje. Amazon isto zaostaje. I onda jos kad uzmes u obzir da Skyshowtime ima i najlosiju kvalitetu, nema HDR itd... racunica je jasna

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice