Apple navodno priprema svoju verziju pametnog prst

poruka: 9
|
čitano: 4.406
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple navodno priprema svoju verziju pametnog prst".
14 godina
offline
Apple navodno priprema svoju verziju pametnog prst

Cini mi se da su svi ti prsteni nekako nedoreceni. Ja bi volio posjedovati jednoga sta mi moze pratiti spavanje zbog apneje, ali isto tako da ima opciju tihog alarma tj da ne probudi curu ujutro vec samo mene na princip vibracija, te da uz to ima sva popratna pracenja sta su dostupna na pametnim satovima, od kolicine kisika, koraka, otkucaja srca, calorija, za bateriju bi prihvatio nesto u rangu ostalih a to je barem tjedan dana autonomije. Cak ne treba imati ekran vec da je sve preko moba, jedino nekakav indikator baterije ali nista SF. Cak bi bilo idealno da izgleda full minimalisticki

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple navodno priprema svoju verziju pametnog prst

to ti nije za prst. takvo prstenje je više onako ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple navodno priprema svoju verziju pametnog
Ajar kaže...

to ti nije za prst. takvo prstenje je više onako ... 

 

 

To će biti iduća generacija s Bluetoothom i pratećom apikacijom da se mogu vidjeti sve statistike. 

13 mjeseci
offline
Re: Apple navodno priprema svoju verziju pametnog
Ajar kaže...

to ti nije za prst. takvo prstenje je više onako ... 

 Posto vidim da si u tome, mozes li baciti kakavu recenziju? Radi li u sinkornizacija sa VRom? Pitam za ihusha.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2024 14:25 (Bob Boss).
9 godina
offline
Re: Apple navodno priprema svoju verziju pametnog
Bob Boss kaže...

 Posto vidim da su u tome, mozes li baciti kakavu recenziju? Radi li u sinkornizacija sa VRom? Pitam za ihusha.

 

Sad si potegnuo vraga za rep, ihush će sada napisati jedno 6-7 stranica teksta ili u prijevodu kratki esej. Nema nam spasa...    

6 godina
offline
Re: Apple navodno priprema svoju verziju pametnog
Striko dobre želje ali od Apple ćeš dobiti prsten sa autonomijom kao i njihov sat, svega 18 sati... nemoš vjerovati da ljudi to kupuju 🥇
Tako da ništa od praćenja sna zato što je uređaj na punjaču 🤭
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2024 20:39 (ajimerej).
3 godine
offline
Apple navodno priprema svoju verziju pametnog prst

A gdje je bateriju u đepu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple navodno priprema svoju verziju pametnog prst

Ma moja ideja je generalna, ne samo za Apple. Ne mogu virovat da nema takav uredaj na trzistu vec. I uz to da ima NFC mogucnosti (otkljucavanja, placanja itd.)

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Apple navodno priprema svoju verziju pametnog
stirko55 kaže...

Ja bi volio posjedovati jednoga ... da ima opciju tihog alarma tj da ne probudi curu ujutro vec samo mene na princip vibracija,

say no more:

https://www.aliexpress.com/item/1005005621842514.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2024 8:17 (Ges).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice