Pogledajte najveće iznenađenje BFS-a 2024: Balen i

poruka: 5
|
čitano: 3.988
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pogledajte najveće iznenađenje BFS-a 2024: Balen i".
14 godina
offline
Pogledajte najveće iznenađenje BFS-a 2024: Balen i

Ajme svi su isti. Oćete ić ti i žena pogledati ispovjed Stoke repera u Domu Mladeži, pita ova na rođendanu nekom. Odem na masažu kaže Milena da odvedem ženu u crkvu, Gospe te i te, poslužat ispovjed jednog ovisnika, da je stvarno kao dirljivo i motivirajuće. 

 

Mislim se u sebi, ljudi moji, hvala. Ali ako mi se slušaju te priče imam susjeda, prijatelja, brata, cilo jebeno selo puno ovisnika koje gledam cili život. Mogu ti nabrajat imena i imena, pa biraj priču. Oćeš ovisnike o alkoholu, speedu, heroinu, kockanju. Oćeš kombinacije. Speed i heroin, slušaj ovo. Akohol i speed je već standardno. Možeš birat šta ćeš. Ka pokemene.

 

I sad ću ja doći sa ženom na tu i tu lokaciju, u toliko i toliko sat, dicu odvest na čuvanje za slušat ovisnike. Ima vas koliko oćete, svi imate istu priču koju prodajete normalnim ljudima i dosadni ste ka ponoć. Bravo što se više ne drogiraš. Bravo. Evo ti pljesak od mene.

 
13 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Pogledajte najveće iznenađenje BFS-a 2024: Bal
KIKI3ooo kaže...

Ajme svi su isti. Oćete ić ti i žena pogledati ispovjed Stoke repera u Domu Mladeži, pita ova na rođendanu nekom. Odem na masažu kaže Milena da odvedem ženu u crkvu, Gospe te i te, poslužat ispovjed jednog ovisnika, da je stvarno kao dirljivo i motivirajuće. 

 

Mislim se u sebi, ljudi moji, hvala. Ali ako mi se slušaju te priče imam susjeda, prijatelja, brata, cilo jebeno selo puno ovisnika koje gledam cili život. Mogu ti nabrajat imena i imena, pa biraj priču. Oćeš ovisnike o alkoholu, speedu, heroinu, kockanju. Oćeš kombinacije. Speed i heroin, slušaj ovo. Akohol i speed je već standardno. Možeš birat šta ćeš. Ka pokemene.

 

I sad ću ja doći sa ženom na tu i tu lokaciju, u toliko i toliko sat, dicu odvest na čuvanje za slušat ovisnike. Ima vas koliko oćete, svi imate istu priču koju prodajete normalnim ljudima i dosadni ste ka ponoć. Bravo što se više ne drogiraš. Bravo. Evo ti pljesak od mene.

 nisu svi isti... vecina se nikad ne izvuce iz govana i ostane zakucana na dno za vijeke vijekova

14 godina
offline
Re: Pogledajte najveće iznenađenje BFS-a 2024: Bal
Aldo kaže...
KIKI3ooo kaže...

Ajme svi su isti. Oćete ić ti i žena pogledati ispovjed Stoke repera u Domu Mladeži, pita ova na rođendanu nekom. Odem na masažu kaže Milena da odvedem ženu u crkvu, Gospe te i te, poslužat ispovjed jednog ovisnika, da je stvarno kao dirljivo i motivirajuće. 

 

Mislim se u sebi, ljudi moji, hvala. Ali ako mi se slušaju te priče imam susjeda, prijatelja, brata, cilo jebeno selo puno ovisnika koje gledam cili život. Mogu ti nabrajat imena i imena, pa biraj priču. Oćeš ovisnike o alkoholu, speedu, heroinu, kockanju. Oćeš kombinacije. Speed i heroin, slušaj ovo. Akohol i speed je već standardno. Možeš birat šta ćeš. Ka pokemene.

 

I sad ću ja doći sa ženom na tu i tu lokaciju, u toliko i toliko sat, dicu odvest na čuvanje za slušat ovisnike. Ima vas koliko oćete, svi imate istu priču koju prodajete normalnim ljudima i dosadni ste ka ponoć. Bravo što se više ne drogiraš. Bravo. Evo ti pljesak od mene.

 nisu svi isti... vecina se nikad ne izvuce iz govana i ostane zakucana na dno za vijeke vijekova

 Svi na istu priču dižu na emocije one koji ne znaju ništa o tome. Pričam ti priču... ne padaj na narkomanske šprehe, zavrnit će te na emocije nećeš ni skužit da te zavrnia.

 

Ne samo na to. Danas su popularne neke katekeze i neke molitve, kao nije više misa. I na to me se redovito iskoristi priliku pozvat. Moram pitat: "A jeli?", kao moram glumit da mi to nije potpuno glupo jer su mi to poznanici, prijateljil, klijenti. A između nas, najrađe bi te koje me pitaju hoću li doći na molitve i katekeze upita: "A ima li koja peyote/ayahuasca seansa di se mumlja nešto nerazumljivo sat-dva dok ih ne ispere pa se sekasaju posli, ima li toga?" 

 

Poštedite me molim vas.

3 mjeseca
protjeran
offline
Re: Pogledajte najveće iznenađenje BFS-a 2024: Bal

Gledao sam Stoku uživo a pogledao sam i ovo. Mislim da nije isto, Stoki ne vjerujem a ovaj lik fakat ima dobru i zanimljivu priču, o ovisnosti priča max 2 od 33 minute videa, i ne fura se nimalo kao Stoka...

9 mjeseci
offline
Pogledajte najveće iznenađenje BFS-a 2024: Balen i

Odličan intervju. Treba nam više ovakvih ljudi u obrazovanju koji žive i primjenjuju ono što pričaju i predaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice