White Shark Graphene - Povoljno perce

poruka: 24
|
čitano: 4.531
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "White Shark Graphene - Povoljno perce".
12 godina
suspendiran
offline
White Shark Graphene - Povoljno perce

Ne sumnjam da je dobar imam Galahada njihovog nikad problema prije toga ove razvikane stalno sranja. Ovaj još na  sve to 3g garancije svaka čast za White Shark.

 
1 0 hvala 1
2 godine
offline
White Shark Graphene - Povoljno perce

Odavno sam odustao od skupih miševa, na svakom mi se pojavi dvoklik a nemam volje pimplati po prekidačima i nakon godine i po kad se dvoklik pojavi ga mijenjam, sadašnji corsair harpoon je počeo dvoklikati, ovaj white shark je neskup i mogao bi ga zamijeniti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
White Shark Graphene - Povoljno perce

Zašto je fora da miš bude lagan? Meni je užas imati u ruci lagan miš... Dobio sam na poslu neku laganu jeftinjaču od miša, jednostavno nisam mogao s tim radit, miš je brutalno jeftin i brutalno lagan, pa bar to nije teško napraviti...

 

Konkretno, Sharkoon Skiller koji trenutno koristim ima unutra utege, i to je odlično, miš ima masu, ne odvaja se od podloge... Meni je prednost da miš bude otežan, a ne da ima par grama pa da ga još i kabel vuče nonstop...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
notloB kaže...

Odavno sam odustao od skupih miševa, na svakom mi se pojavi dvoklik a nemam volje pimplati po prekidačima i nakon godine i po kad se dvoklik pojavi ga mijenjam, sadašnji corsair harpoon je počeo dvoklikati, ovaj white shark je neskup i mogao bi ga zamijeniti.

 Uzmi miš s optičkim prekidačem i riješio si problem.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
White Shark Graphene - Povoljno perce

White Shark miševi su zakon! Nakon raznih Logitech, Razor i ostalih razvikanih sranja, od prije par godina samo White Shark!

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Kupio sam jedan njihov miš. Možda Galahad.
Nakon cca 3-4 mjeseca scroll preskače.

Prije toga godinama sam imao Roccat Kone i taj miš je bio super. Veličina, ergonomija, kvaliteta, namještanje težine utezima, programska podrška, led ...sve 5. Pao mi je više puta. Izdržao je +10 godina!

Jeftino je najskuplja kupovina.
vicious
Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Lovac kaže...
notloB kaže...

Odavno sam odustao od skupih miševa, na svakom mi se pojavi dvoklik a nemam volje pimplati po prekidačima i nakon godine i po kad se dvoklik pojavi ga mijenjam, sadašnji corsair harpoon je počeo dvoklikati, ovaj white shark je neskup i mogao bi ga zamijeniti.

 Uzmi miš s optičkim prekidačem i riješio si problem.

 a koji imaju optičke prekidače?

HAIL TO THE KING, BABY!
3 godine
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Srce Isusovo kaže...
Lovac kaže...
notloB kaže...

Odavno sam odustao od skupih miševa, na svakom mi se pojavi dvoklik a nemam volje pimplati po prekidačima i nakon godine i po kad se dvoklik pojavi ga mijenjam, sadašnji corsair harpoon je počeo dvoklikati, ovaj white shark je neskup i mogao bi ga zamijeniti.

 Uzmi miš s optičkim prekidačem i riješio si problem.

 a koji imaju optičke prekidače?

 Moj Razer Basilisk v3 ima opticke, vjerovatno i svi ostali od njih, Logitech mi je dopizdio s svojih 1000 mušica i problema pa sam uzeo poštenog štakora!
U svakom slučaju 25€ za ovakav miš je fantazija makar i imao neke mane ili probleme s mogucom dotrajalošcu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2024 15:09 (Boris grozni).
5 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Boris grozni kaže...

 Moj Razer Basilisk v3 ima opticke, vjerovatno i svi ostali od njih, Logitech mi je dopizdio s svojih 1000 mušica i problema pa sam uzeo poštenog štakora!

 Nebi više razer kupio ni da mi pimpek naraste na 5cm.... A i logitech je na putu da popuši kitu... 

HAIL TO THE KING, BABY!
2 godine
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Srce Isusovo kaže...

 Nebi više razer kupio ni da mi pimpek naraste na 5cm.... A i logitech je na putu da popuši kitu... 

 Što kod razera ne valja? Baš sam pronašao Razer Cobra za 44,91 €, čini se neloš i ima optički switch...

16 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Srce Isusovo kaže...
Lovac kaže...
notloB kaže...

 a koji imaju optičke prekidače?

 Ako ne želiš Razer, G502X ima. Ja zadovoljan. Vrebaj akcije, znaju ići po 30eur jeftinije.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
5 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
notloB kaže...
Srce Isusovo kaže...

 Nebi više razer kupio ni da mi pimpek naraste na 5cm.... A i logitech je na putu da popuši kitu... 

 Što kod razera ne valja? Baš sam pronašao Razer Cobra za 44,91 €, čini se neloš i ima optički switch...

 Davno sam kupio mambu i lycosu, skoro 250€ dao za ta sranja pred skoro 10 godina... Nakon par mjeseci miš počeo cvilit i otpadat mu neku gume sa strane a tipkovnici se pogulilo neko gumirano sranje s čime su tipke bile premazane - fak dat šit.

HAIL TO THE KING, BABY!
2 godine
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Lovac kaže...

 Uzmi miš s optičkim prekidačem i riješio si problem.

 Hvala, baš ću onda probati jednoga s optičkim, valjda će biti dugovječniji swichevi, već mi je pun kufer dvoklika.

16 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Srce Isusovo kaže...
notloB kaže...
Srce Isusovo kaže...

 Nebi više razer kupio ni da mi pimpek naraste na 5cm.... A i logitech je na putu da popuši kitu... 

 Što kod razera ne valja? Baš sam pronašao Razer Cobra za 44,91 €, čini se neloš i ima optički switch...

 Davno sam kupio mambu i lycosu, skoro 250€ dao za ta sranja pred skoro 10 godina... Nakon par mjeseci miš počeo cvilit i otpadat mu neku gume sa strane a tipkovnici se pogulilo neko gumirano sranje s čime su tipke bile premazane - fak dat šit.

 Deathadder V2 PRO, platio 1100kn prije 2-3 godine, reko to ću imati godinama (oblik mi je strašno pasao što je i najbitnije na kraju). Nakon cca 3 mjeseca, side grip se praktički potrošio. Igrao se šaha sa Razer supportom i dok bi neki drugi to riješili, oni su inzistirali da je to normalan wear and tear. Na mišu od preko 1000 kuna.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Lovac kaže...
Srce Isusovo kaže...
notloB kaže...
Srce Isusovo kaže...

 Nebi više razer kupio ni da mi pimpek naraste na 5cm.... A i logitech je na putu da popuši kitu... 

 Što kod razera ne valja? Baš sam pronašao Razer Cobra za 44,91 €, čini se neloš i ima optički switch...

 Davno sam kupio mambu i lycosu, skoro 250€ dao za ta sranja pred skoro 10 godina... Nakon par mjeseci miš počeo cvilit i otpadat mu neku gume sa strane a tipkovnici se pogulilo neko gumirano sranje s čime su tipke bile premazane - fak dat šit.

 Deathadder V2 PRO, platio 1100kn prije 2-3 godine, reko to ću imati godinama (oblik mi je strašno pasao što je i najbitnije na kraju). Nakon cca 3 mjeseca, side grip se praktički potrošio. Igrao se šaha sa Razer supportom i dok bi neki drugi to riješili, oni su inzistirali da je to normalan wear and tear. Na mišu od preko 1000 kuna.

 možda ću sad zvučat smiješan, ali  ja sam doslovno zbog tih sranja pisao onoj našoj zastupnici biljani borzan u eu parlament. Ta "gumirana" sranja su najgore što su mogli izmisliti da ubrzano unište skupe periferije. Imam čak nekorištenih periferija  -stojala samo u prostoriji jedna tipkovnica logitech illuminated sa tim "gumiranim premazom" na odmorištu za ruke. I to se pretvorilo u ljepljivu žvaku. Wacom olovka od fakin preskupog (200€) intuos grafičkog tableta - prstohvat se dezintegrirao u ljepljivu masu. 3D connexion 3d miševi; smradovi od po 400€ (koji još uz to savršeno ispravnom modelu nakon par godina ukinu drivere, ali to je druga priča) - naravno otišli isto u ljepljivi pekmez svi ti "premazi". Meni nije jasno; faking najjeftinija cračnica od bicikla - na stranu ako pukne, ali sama po sebi će izdržati u svojem originalnom agregatnom stanju beskonačno. I takvu gumu nebi koristili, nego ova namjerno kratkotrajna sintetička sranja. Ovo je po meni sigurno deset puta gore od neznam dušićnog zraka u čips vrećicama protiv kojih se borila eu komisija. Eto speaking of which; miš logitech G502 na poslu. Grip za palac se isto dezintegrirao i zapunio prostor za ona 3 dodatna gumba. Čistim čačkallicama ostatke te "gume" na faking mišu od 90€. Što bi tek bilo da sam s njime znojne ruke igrao igre a ne smireno kliketao posao. Miševi i tipkovnice su, ajde, još i neki "tržišni" proizvod gdje možeš u silnoj konkurenciji naći nešto što ti paše, ali ove niše periferije poput gore spomenutih 3d connexiona i wacoma (dobro potonjeg pomalo kinezi potkopavaju), to je reket na nivou tinte za pisače.

13 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
notloB kaže...
Lovac kaže...

 Uzmi miš s optičkim prekidačem i riješio si problem.

 Hvala, baš ću onda probati jednoga s optičkim, valjda će biti dugovječniji swichevi, već mi je pun kufer dvoklika.

 Ja uzeo miš sa optičkim prekidačima steelseries Prime,oba gumba sa strane miša imaju dvokilk i kotačić vrti u suprotnom smjeru .

 

Čak imam i garanciju ali od jada ga neču ni nosit da ga zamjene....

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2024 19:12 (lmutak).
16 godina
offline
White Shark Graphene - Povoljno perce

Pitanje kako su riješili 'kontakt' plastika/metal ili čak upravljanje signalom kad detektira svjetlo, možda to hebe. Al daj, vraćaj, uzmi novi, prodaj zapakirani ispod cijene, ako ti je i prisjeo vratio si dio love za neki drugi. Meni se isto nekad neda, al na to i računaju. Jedini komad periferije u zadnjih 10 godina što je opravdao cijenu je Ducky Shine 7. Tu se tipka, igra, ne štedi svaki dan 2-12 sati i doslovno je kao nova, a stara nešto više od 3 godine. Ovo sve od 'gaming' opreme je već nakon godine lagano bilo 'mekše', capovi klimavi i sl. O headsetovima da ne govorim.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
viciousone kaže...
Kupio sam jedan njihov miš. Možda Galahad.
Nakon cca 3-4 mjeseca scroll preskače.

Prije toga godinama sam imao Roccat Kone i taj miš je bio super. Veličina, ergonomija, kvaliteta, namještanje težine utezima, programska podrška, led ...sve 5. Pao mi je više puta. Izdržao je +10 godina!

Jeftino je najskuplja kupovina.

 Roccat Kone Aimo, od problema je bio scroll nakon nekih 4+ god,al je ciscenje i malo kontakt spreja ucinilo svoje, i sljaka i dalje ko da je sad s trake sisao 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
9 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
overhaul kaže...
Lovac kaže...
Srce Isusovo kaže...
notloB kaže...
Srce Isusovo kaže...

 Nebi više razer kupio ni da mi pimpek naraste na 5cm.... A i logitech je na putu da popuši kitu... 

 Što kod razera ne valja? Baš sam pronašao Razer Cobra za 44,91 €, čini se neloš i ima optički switch...

 Davno sam kupio mambu i lycosu, skoro 250€ dao za ta sranja pred skoro 10 godina... Nakon par mjeseci miš počeo cvilit i otpadat mu neku gume sa strane a tipkovnici se pogulilo neko gumirano sranje s čime su tipke bile premazane - fak dat šit.

 Deathadder V2 PRO, platio 1100kn prije 2-3 godine, reko to ću imati godinama (oblik mi je strašno pasao što je i najbitnije na kraju). Nakon cca 3 mjeseca, side grip se praktički potrošio. Igrao se šaha sa Razer supportom i dok bi neki drugi to riješili, oni su inzistirali da je to normalan wear and tear. Na mišu od preko 1000 kuna.

 možda ću sad zvučat smiješan, ali  ja sam doslovno zbog tih sranja pisao onoj našoj zastupnici biljani borzan u eu parlament. Ta "gumirana" sranja su najgore što su mogli izmisliti da ubrzano unište skupe periferije. Imam čak nekorištenih periferija  -stojala samo u prostoriji jedna tipkovnica logitech illuminated sa tim "gumiranim premazom" na odmorištu za ruke. I to se pretvorilo u ljepljivu žvaku. Wacom olovka od fakin preskupog (200€) intuos grafičkog tableta - prstohvat se dezintegrirao u ljepljivu masu. 3D connexion 3d miševi; smradovi od po 400€ (koji još uz to savršeno ispravnom modelu nakon par godina ukinu drivere, ali to je druga priča) - naravno otišli isto u ljepljivi pekmez svi ti "premazi". Meni nije jasno; faking najjeftinija cračnica od bicikla - na stranu ako pukne, ali sama po sebi će izdržati u svojem originalnom agregatnom stanju beskonačno. I takvu gumu nebi koristili, nego ova namjerno kratkotrajna sintetička sranja. Ovo je po meni sigurno deset puta gore od neznam dušićnog zraka u čips vrećicama protiv kojih se borila eu komisija. Eto speaking of which; miš logitech G502 na poslu. Grip za palac se isto dezintegrirao i zapunio prostor za ona 3 dodatna gumba. Čistim čačkallicama ostatke te "gume" na faking mišu od 90€. Što bi tek bilo da sam s njime znojne ruke igrao igre a ne smireno kliketao posao. Miševi i tipkovnice su, ajde, još i neki "tržišni" proizvod gdje možeš u silnoj konkurenciji naći nešto što ti paše, ali ove niše periferije poput gore spomenutih 3d connexiona i wacoma (dobro potonjeg pomalo kinezi potkopavaju), to je reket na nivou tinte za pisače.

 Zena je kupila pred par godina 3dconnexion space mouse enterpreise posto je arhitektica, impregnacijom za perike(ako se ne varam) je rjesila problem "blata" kako ona to zove 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
16 godina
offline
White Shark Graphene - Povoljno perce

Imate kakvu preporuku poslovnog miša? Bežični, otežani? Za neki normalan novac kojem se neće guma pretvorit u ljepilo nakon godinu dana korištenja i prekidači krepat? Gaming u obliku nekakvih zmija, zmajeva, LED dioda i sl me STVARNOO ne zanima, a nažalost većina periferije ide u tom smjeru... I mini miševi me ne zanimaju, hoću da ga se ima za šta uhvatit... Trenutno imam Sharkoon Skiller SGM1, al je vrijeme za novi....

 

Ovog sam dobio na poklon, i prvo što sam napravio je da sam ga rastavio i povadio mu sve LED diode koje se nisu dale isključiti. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2024 9:29 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
White Shark Graphene - Povoljno perce

Ovako, kod mog g603 nije problem u switchu nego u plastitci koja ga aktivira tj pritisne... Taj dio koji ga pritišće se udubio i onda kako ti pritisneš tipku ona stisne switch ali i proklizne pa ga opet aktivira - rješenje je jednostavno- komad izolir trake nalijepit da se to udubljenje poravna, ali ni to se ne bi smjelo radit na mišu od cca 100€.

 

HAIL TO THE KING, BABY!
Moj PC  
1 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
Imadem isto G603 godinama i samo mijenjam baterije, super miš. Na laptopu ga koristim sa wi-fi a na mobitelu sa Bluetooth vezom (bezvezom 😜).

Mene živcira što skroleri na mišovima 🤭 imaju one "prekide" kod skrolanja i kad skrolam imam neugodan osjećaj kao da oscilator imam pod prstom. To me baš iritira. Ima li ijedna marka miša da se valjak glatko okreće kod skrolanja, bez tih preskakivanja?
16 godina
offline
White Shark Graphene - Povoljno perce

Imaju ti logijevi neki modeli onaj freespin, gdje gumbom "otključaš" wheel i slobodno se vrti bez ikakvog otpora ili koraka.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: White Shark Graphene - Povoljno perce
ajimerej kaže...
Imadem isto G603 godinama i samo mijenjam baterije, super miš. Na laptopu ga koristim sa wi-fi a na mobitelu sa Bluetooth vezom (bezvezom 😜).

Mene živcira što skroleri na mišovima 🤭 imaju one "prekide" kod skrolanja i kad skrolam imam neugodan osjećaj kao da oscilator imam pod prstom. To me baš iritira. Ima li ijedna marka miša da se valjak glatko okreće kod skrolanja, bez tih preskakivanja?

 logitech ima modela kojima se to da isključiti. Znam da je bilo i jeftinijih, ali doma mi to na MX masteru moguće i programirati, a samo se isključi ako se snažnije zaskrola gumb. Takav fičer ima i kolko znam Razer Basilisk. No ja mislim da si možeš za nula eura razšarafiti miša i pronaći na točno tvojem modelu gdje su zupci i jezičac koji to provode, pa ili dobro podmazati ili lagano zagladiti nekom turpijicom. https://www.instructables.com/Make-your-mouse-scroll-wheel-move-like-butter/

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice