Doom ćete uskoro moći zaigrati i na - kosilici

poruka: 7
|
čitano: 2.955
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Doom ćete uskoro moći zaigrati i na - kosilici".
5 godina
offline
Doom ćete uskoro moći zaigrati i na - kosilici

Zar je 1. april već stigao? Usput, Doom mi sa svoiim krvavim lokvama i razbacanim udovima dobro paše na kosilicu, pogotovo ako se istu koristi bez koncentracije.

 
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Doom ćete uskoro moći zaigrati i na - kosilici
Space Cadet kaže...

Zar je 1. april već stigao? Usput, Doom mi sa svoiim krvavim lokvama i razbacanim udovima dobro paše na kosilicu, pogotovo ako se istu koristi bez koncentracije.

 
rekli su da ce biti dostupno u travnju, pa moguce da ce objaviti da je dostupno 01.04 :)

8 godina
offline
Doom ćete uskoro moći zaigrati i na - kosilici

za inmerzivni dozivljaj i potpuni uzitak, potrebno ga je instalirati na - motorku.

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Doom ćete uskoro moći zaigrati i na - kosilici

-da, motorka, u nedostatku duplače (koja se pojavljuje naknadno) oružje koje ako i nije posebno nježno, barem ne troši municiju, time čuva šume-prirodu, co2, .. tj ne razbacuje ograničene resurse, kao i to da se tad bez distance može uživati u hifi audiofilskom dijelu krkljanja žrtve, što se s dalekometnim oružjem gubi, postaje nestvarno-umjetno.. za razliku od gušta u kojem se radi rukama-ručno iz prvog lica .. :))) 

 

-btw, prvi doom je na wolf-enđinu (koji ne traži ništa spešl od vga u doba kad se to zvalo vga, ne gpu.. kao npr tetris-minecraft..), zato radi.. dok je doom2 već na 'pravom' gamingu, uz kasnije modove (quakeengine) može i na 3d kao voodoo.. ostalo je povijest.

.. odnosno, u doba 386tice kad se pojavljuje, dolaze i 486 + pentium.. tj, hw, cpu koji ima i FP integriran, tad rewritaju isti kod, s integer-cjelobrojnog na fp-decimalni i time koriste prednost-brzinu fpu pentača tj dva dijela cpu rade paralelno-više nego jedan sam.. zato to ovakvi uređaji ne podržavaju, tj ovisi o hw-u kao cpu + gpu recimo koja rezolucija, koliko video memorije je tad potrebno kao i buffer i sl. pa i sam compiler i kako će se koja variabla deklarirati kao integer-fpu primjer.. (banalno, npr glasnoća ili fov nisu cjelobrojni nego decimalni.. rade brže na pentaču..).

-u to doba, vga-gpu su u začetku, isključivo za konkretne taskove, kao gaming ili video editiranje.. skupo, slabo, dok cgi koristi sgijeve oxigen i sl. enginee koji su poveći ormari (sama gpu).. .. već par godina kasnije to radi normalna gpu kao voodoo2-3.. minigl itd.. odnosno tad nastaju dvije danas dominantne-jedine (osim intel) kompanije, nvidia-ati.. i to je to. Danas mobač ima više cpu-gpu-ostale snage-resursa nego prije par desetljeća radne stanice-superračunala... danas to ima 'mikrovalna'.. ili kosilica, tj dovoljno je da proizvođač to iz nekog razloga želi, jeftino do bola a tad skupo-nedostižno ili SF..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Doom ćete uskoro moći zaigrati i na - kosilici

zabadajući nos u sve i svašta po međumrežju, pronašao sam kako se doom (propast, usud) može igrati na apsolutno bilo čemu što sadrži bilo kakav zaslon (makar i naknadno dodan, načinjen posebno za to), jer su samo četiri godine nakon "lansisanja" objavili izvorni kôd. nevjerojatno je koliko je besposlenih popova s elektroničkim i programerskim vještinama prionulo na samopostavljenu zadaću, ukazujući u osnovi na bitno: ne postoji neprobojan elektronički sustav. nasreću, snovi o privatnosti su besplatni (ne samo za prvih 100 sanjara). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Doom ćete uskoro moći zaigrati i na - kosilici

Dok to ne naprave i za motorku džabe im trud

 
1 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Doom ćete uskoro moći zaigrati i na - kosilici

draža mi je verzija na bankomatu, ubiješ vrijeme i štediš novce 

 

 
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice