Zašto je Elon Musk tužio OpenAI: načela važnija od

poruka: 4
|
čitano: 3.150
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto je Elon Musk tužio OpenAI: načela važnija od".
10 godina
offline
Zašto je Elon Musk tužio OpenAI: načela važnija od

Podrška Musku. AI ne smije postati black box za javnost i ne smije biti pod kontrolom šačice korporacija. 

Nadglednik dina
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Zašto je Elon Musk tužio OpenAI: načela važnija od

Mislim, s jedne strane, on je doista dao lovu za osnivanje OpenAI-a baš zbog toga jer mu se nije svidjelo kako Lary Page (Google) razmišlja o opasnosti od AI-a, čak su se posvadili zbog toga. Međutim, u međuvremenu je pokušao preuzeti OpenAI i pokazao se kao običan šupak u rugim stvarima tako da sam skeptičan oko njegovih motiva. 

 

Kako god prošla ova priča, malo bačenog sunca na politike velikih tehnoloških firmi nije loše i svi ćemo imati koristi od toga tako da ga podržavam u pokretanju postupka

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2024 20:32 (Feudalac).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Zašto je Elon Musk tužio OpenAI: načela važnija od

Tko o čemu, Elon "Daj mi pare i državne novčane poticaje" Musk o dobrobiti za čovječanstvo...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Zašto je Elon Musk tužio OpenAI: načela važnija od

bla-bla-bla.....bla. :) onak, igrokaz, etika, dobar-loš.. slično kao što box-titule drži vlasnik i određuje kad će se tko za titulu boriti, pri čemu su oba boxera njegovo vlasništvo.. tj ms, google, oracle, amazon, musk.. su pod istim vlasnikom, ujkosem, ne pojedinac nego politika-interes oni koji drmaju svijetom-svime, naddržavne korporacije ugrubo kao recimo nato ... to je ujko, dok je ovo igrokaz za mase, dobar-loš, PR..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice