Facebook i Instagram nedostupni, problem globalan

poruka: 17
|
čitano: 7.494
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook i Instagram nedostupni, problem globalan".
15 godina
offline
Facebook i Instagram nedostupni, problem globalan

Trenutno u anketi je 22.5% ljudi sretno kad komšiji umre krava.

Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa
dejo6 kaže...

Trenutno u anketi je 22.5% ljudi sretno kad komšiji umre krava.

 To je za opce dobro :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
Facebook i Instagram nedostupni, problem globalan

"Tko zna zašto je to dobro" (Munje)

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Facebook i Instagram nedostupni, problem globalan

huti će sve ugasiti 

 

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa
Maskeron kaže...

huti će sve ugasiti 

 

Nije baš zezancija, kolege s Bliskog istoka su mi javili da imaju ozbiljnih problema s linkovima, a i ponekim napadom.

15 godina
offline
Facebook i Instagram nedostupni, problem globalan

anketa postavljena u stilu "stigao je rat, kakvo je vase misljenje o tome?" odgovor a: obozavam rat, ovo sam cekao cijeli zivot, ajmooo i odgovor b: osjecam se najgore ikad u zivotu, sutra cu pociniti samoubojstvo. 

 

zasto nije ponudeno npr "vidio sam da je palo, nisam reagirao nikako i nisam se okrenuo i vec su ga digli nazad" ili "korisnik sam drustvenih mreza, no pad istih me nije previse dotako".

Moj PC  
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Facebook i Instagram nedostupni, problem globalan

99% Ovdje ekipe se dići time kako je super što je pao Facebook i Instagram (jer time valjda žele naglasiti kako su oni ispred svoga vremena, nisu zatupljeni svjetskom pomamom za društvenim mrežama), a prava istina je da od tih 99% - 99% njih aktivno koristi jednu od te dvije mreže.
Naravno neće to nikada priznati, pogotovo ovdje na forumu!
Mene osobno je zabrinuo taj pad, jer sam bio logiran i pomislio sa da mi je acc hakiran. Dok je Malwarebytes skenirao cijeli komp, bezuspješno sam probao promijeniti lozinku sve dok mi nije pala na pamet izguglati "Facebook down?"


Ponajprije zbog hobija kojim se bavim, svakodnevno koristim Facebook i da njega nema, moj hobi bi bio... u najmanju ruku - neprofitabilan!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Moj PC  
10 2 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa
O kojem hobiju se radi? Ne mozes spomenuti tako nesto i ostaviti nas u neizvjesnosti.
12 godina
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa

Uzgoj ukrasnih ptica i peradi

Mali dio mojih ljubimaca:

Srebreni crnoobrubljeni Sebright Srebreni crnoobrubljeni Sebright
HPK Hrvatska patuljasta kokoš HPK Hrvatska patuljasta kokoš
Svilena kokoš Svilena kokoš
Patuljasta Padovanska kokoš Patuljasta Padovanska kokoš
Kineska prepelica Kineska prepelica
Zlatni crnoobrubljeni Sebright Zlatni crnoobrubljeni Sebright
Tigrice Tigrice
Svilena u plavoj boji Svilena u plavoj boji
Velica srebrena crnoobrubljena Wyandotta Velica srebrena crnoobrubljena Wyandotta
Svilena bradata bijela kokoš Svilena bradata bijela kokoš
Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
16 godina
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa
Milka30 kaže...

Uzgoj ukrasnih ptica i peradi

 

Uuuuuuu, fora. Svaka čast.

3 godine
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa
Milka30 kaže...

Uzgoj ukrasnih ptica i peradi

Mali dio mojih ljubimaca:

 Koje su najslađe?

8 godina
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa
Boris grozni kaže...
Milka30 kaže...

Uzgoj ukrasnih ptica i peradi

Mali dio mojih ljubimaca:

 Koje su najslađe?

 One koje se ne prodaju :D 

14 godina
offline
Facebook i Instagram nedostupni, problem globalan

osobno, ono što me odbilo od FB je korištenje riječi "prijatelj" kao oznake povezanosti, jer je to riječ koja se prečestim korištenjem zlorabi...

 

točno znam tko mi je prijatelj, pa mi ne treba ta riječ da bi oslovljavao te osobe... (ili kako reče Rambo Amadeus - prijatelju, prijatelju, mrš u pizdu materinu...)

 

ALi ono što je Milka30 potvrdio, FB je jednostavan i pouzdan način za držanje online prezentnosti za male obrte, uslužne tvrtkice itd... dakle samo je stvar da li se pametno (za firme, držanje kontakata s udaljenim prijateljima/rodbinom) ili glupavo ("joj glečte kak sam se i...la") koristi FB...

 

koliko bi stajao razvoj male ali funkcionalne web stranice za obrt s nekim jednostavnim CMS-om da (slabije IT potkovan) korisnik može dodavati jednostavno novi sadržaj ?

 

Stoga je ovaj FB ispad uz "pozornosne drolje" pogodio i neke ljude koji su ga koristili pametno, a to je šteta...

 

sad, jedino je pitanje da li je to posljedica "pozdrava s ljubavlju iz Jemena, od Husa" ili što drugo?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa
Boris grozni kaže...

 Koje su najslađe?

Iako držim svilene kokoši, koje su bijele boje perja, imaju crnu kožu, meso i kosti - u Aziji su poznate kao skupocjene delikatese.
Ili kažu za Sebrighte da imaju najukusnije pileće meso....
Ne bih ti znao reći, jer ja svoje ljubimce ne jedem!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
5 godina
offline
Facebook i Instagram nedostupni, problem globalan

Taman dogovorio s više ljudi razmjenu HNL sličica preko fb-a da popunim album i onda se skrši. Eto ima i puno pametnih stvari koje se mogu raditi na fb. Najmanje me zanima osobni život drugih. Pratim tehnologiju i muziku i to na fb dobro radi.

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa
Zašto mi je bitan fejs i insta. Fotke . Sve mi je gore jer mi je izgorio stari hard sa fotkama .
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook i Instagram nedostupni, problem globa
esse kaže...
Zašto mi je bitan fejs i insta. Fotke . Sve mi je gore jer mi je izgorio stari hard sa fotkama .

 zato raw fotke držiš negdje na cloudu.

Znaš da i insta i fejs kompresiraju te slike do iznemoglosti i onda i da želiš nekaj isprintat ili prebacit negdje drugdje ispast će ispikselizirane do boli :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice