Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna dominacija

poruka: 10
|
čitano: 5.323
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna dominacija".
15 godina
offline
Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna dominacija

Imam G14 iz 2021 godine sa 5900HS, 32GB, 3060 i imam samo rijeci hvale za taj laptop.

 

Osobno, odabrao bi AMD verziju (CPU/GPU), ako postoji kao ovogodisnji model.

 

No s druge strane, ja sam ga tada platio 2000 ojra, a ovo je ipak malo previse.

 

 ***edit***

 

S obzirom da sam samo preletio preko teksta (neuobicajeno za mene) sad sam vidio da ima i verzija priblizna mojoj konfiguraciji za pribliznu svotu.

 

I dalje samo rijeci hvale za laptop.

 

Imam ga 3 godine i mislim da mi nece pasti na pamet slijedece 3 godine mijenjati ga, a kamoli ga zapravo mijenjati.

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 14:07 (syncmaster245b).
 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna dominacija

U redu,  cjena je takva kakva je,  u Hrvatskoj,  no kolika bi bila u Deutschland?!?! 

Ovo ne pitam bez veze i/li napamet obzirom imam iskustva koliko su naše cijene "opravdane" Uber ogromnim maržama! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna domina
Laptop koji kod nas košta 4000+€, u UK je 3300€. Za tu cifru se isplati i odletiti po njega
15 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna domina

Bug-ova testna verzija laptopa u Njemačkoj košta 4300e.

Najslabija konfa 2225e.

 

13 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna domina
dd.inc kaže...
Laptop koji kod nas košta 4000+€, u UK je 3300€. Za tu cifru se isplati i odletiti po njega

Upravo je to poanta i smisao mojeg posta, kud dobiješ vrh/unski gadget tud još i otalahaš malo mozak izvjetriti 

Crljo kaže...

Bug-ova testna verzija laptopa u Njemačkoj košta 4300e.

Najslabija konfa 2225e.

 

Ako povratnu kartu ”ubijem” za oko150.00€urića, računica je jasna i logična, još mogu uzeti i polupansion i odspavati kao kulturan čovjek 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna domina
Crljo kaže...

Bug-ova testna verzija laptopa u Njemačkoj košta 4300e.

Najslabija konfa 2225e.

 

 

Ako u BUG-u interno postoji "mirotvorec" lista  sudionika ovog foruma koji vole kritizirati BUG kada zabrazde u "tuturutu" teme ili polovicno obradjene tekstove, vjerujem da sam ja prilicno visoko na toj listi.

 

No s druge strane, BUG kao informaticki casopis ima, ne samo kao profesionalnu, nego i kao moralnu obvezu ukazati na najbolje sto se nudi u svijeti informatike.

 

Ono malo old school geekova sto je ostalo na ovom forumu, koji su odusevljeni tehnoloskim napretkom samo radi napretka, a ne radi eventualne potencijalne materijalne koristi, vole citati takve stvari.

 

To ne znaci da je to jedina opcija, kao sto si i sam razumio. Daleko od toga.

 

I sam sam povrsno preletio preko teksta, bez da sam vidio kako su ipak spomenuli sve opcije koje se nude.

 

 

Zapravo ovaj clanak je "dashak" vjetra nostalgije onog BUG-a kojeg sam citao 90-tih.

Korektno obradjeni novitet.

 

Poruka redakciji, vise ovakvih clanaka.

 

 

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 15:23 (syncmaster245b).
10 godina
offline
Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna dominacija

CPU ide samo do 98°C , zgodno da se u pauzi od igranja/tipkanja uvijek lako podgrije i kava .. :) .. :) .. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 17:28 (W2000).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna domina

Da, kod izvođenja sintetičkih testova ide do 98 stupnjeva, što je apsolutno impresivno uzmemo li u obzir dimenzije laptopa. Tijekom igranja procesor ne dolazi ni približnoj razini opterećenja kao kod izvođenja sintetičkih testova kao što je npr. Cinebench. Asus je ovim modelom napravio skoro pa mogu reći čudo po pitanju kvalitete sustava hlađenja.

13 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna domina

Uvijek oni rade cudo.

3 godine
offline
Asus ROG Zephyrus G16 (GU605) - Mobilna dominacija

Brutalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice